Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, e tam....akurat MARZYC mozna bez ograniczeń !

mówiłam ci juz ze byłam na romantycznej randce z dorocińskim TYM.... znaczy snilo mi sie

ależ było pięknie....obudziłam sie z takim cieplem w sercu....taki on był cudny....

 

images?q=tbn:ANd9GcSuLva4ZnGJlvoSz7eGujZoBj3sk18xhhiQ1eG6Hdv8xQDIqlAXXQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, ale to nie był sen erotyczny....romantyczny był...bylismy na spacerze...nawet zesmy sie za ręce nie trzymali....a potem była kawiarnia i szampan i patrzenie w oczy i .... przyspieszony oddech....oj rany....ale sie nakręcam.... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, takie sa najładniejsze....budzisz sie z takim ciepłem w sercu...jak sie miłosć sni...

a smieszne bo następnego dnia ogladałam pitbula a tam dorocinski gra ... i tak na niego patrzylam jakbym z nim naprawde na tej randce byla...fak za duzo leków za duzo piwa....swiaty mi sie myla.... :( ten ze snu ładniejszy.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, bo mnie dzisiaj mało było... byłam zalogowana ale mało się udzielałam bo wątek chad mnie zniechęcił ... odrzucił wręcz...

a smutek... wiem z jakiego powodu... po prostu nie wiem co myśleć w pewnej sprawie... co robić... po części sama się wpakowałam ale nie takiego rezultatu chciałam... a chciałam zbyt wiele jak zwykle... irracjonalnie za dużo... no i mam za swoje... niejasność... nie znoszę niejasności... to mnie przeraża... dość miałam niejasności w życiu i to zawsze wróżyło przeszywający ból i cierpienie...

głupia głupia głupia

rośnie we mnie potężny lęk... tym razem częściowo uzasadniony...

mam ochotę łyknąć sobie kilka afobamków i zasnąć...

walczę... o trzeźwość umysłu, o siebie i swoje życie, o normalne życie, o niezdefiniowane jeszcze szczęście...

mam ochotę rozwalić coś lub siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, Dlatego lubię spać. Czasem sny są piękne, a życie szare:(

 

Lady_B, Czytałam, ale powiem Ci ,że już od dawna przestały mnie takie sprawy emocjonować, nie ma sensu, za dużo mam swoich problemów ,żeby taki ludziom pozwolić psuć sobie humor.

 

Może ta sprawa o której piszesz się wyjaśni i to po Twojej myśli. Nie przekreślaj i nie karz się, daj czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×