Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam takie wieczory i noce jak dzisiaj kiedy za dużo myślę o tym co było : /

Symulator latania Miro?

 

Nie, taki jest tytuł filmu buka. Nie, ze mną Ci się nie uda :-P

X-Men, zależy jak spojrzeć. Czy na jaranie się mocami mutantów czy ogólnie na film. Po prostu, fajny sci-fi jako odskocznia, tyle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branoc buka.

Miro, będąc szczerym to powiem, że jakoś nigdy nie interesowałem się symulatorami latania. A może inaczej. Nie miałem okazji się zapoznać więć w sumie nawet nie wiem czy jest warto się wciągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć halenore.

Powiem Ci, że dobrze trafiłaś. Możemy posmęcić razem.

 

Tak. A cholera. Mam straszny dołek. Zamiast cieszyć się urlopem nad morzem, męczę się z somatami. Ostro "tankuję benzynę", bo inaczej chyba wyskoczyłabym przez okno. Do tego mam koszmarne poczucie winy, że psuję wakacje moim współtowarzyszom i czarne myśli, że choroba pochłonęła mnie bez reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Jak najbardziej powinnaś posiedzieć tu z dołem. Witam

 

-- 07 lip 2011, 03:00 --

 

halenore, Mnie też się wydaje że z tego już nie wyjdę, ale pocieszam się że kiedyś też tak myślałem, a kilka miesięcy później zasówałem sam po górach, szlakami nieuczęszczanymi przez ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Ja stwierdziłem że nie będę się męczył, i również "Tankuję Benzynę" a jak będę odstawiał to się wtedy będę martwił. A przed chwilą właśnie zatankowałem 0.25 Klona

 

-- 07 lip 2011, 03:07 --

 

A zatankowałem, bo po większym wysiłku mam straszne kołatanie, trzęsiawkę, pragnienie - po prostu zdycham. 2 tyg temu byłem okazem zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Ja stwierdziłem że nie będę się męczył, i również "Tankuję Benzynę" a jak będę odstawiał to się wtedy będę martwił. A przed chwilą właśnie zatankowałem 0.25 Klona

 

Ja dziś tankuję praktycznie cały dzień. Przed chwilą poszło 0,5 alpro. Przeszła mi trzęsiawa, ale pozostał moralny kac. Clon jest lepszy od alpro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak, Alprazolam to Neurol(inaczej) jak dla mnie Zero skuteczności.

 

-- 07 lip 2011, 03:12 --

 

Ba on chyba nawet ma działanie depresyjne :? znaczy silniejsze (dużo) niż np. Xanax, czy Klon

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Tak, ale ciężko odstawić, najgorsza benzyna do odstawiania, ale jakże skuteczna...

 

No właśnie. Żebym miała zolpidem, to odleciałabym sobie na księżyc. Ale musiałam rzucić zolpa, bo już wiedziałam, że jak jeszcze troszkę pociągnę, trzeba będzie zapisać się na detoksy później. I tak był koszmar. Przez 2 tygodnie myślałam, że kogoś pobiję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak, Alprazolam to Neurol(inaczej) jak dla mnie Zero skuteczności.

 

-- 07 lip 2011, 03:12 --

 

Ba on chyba nawet ma działanie depresyjne :?

 

Wiesz ja ten lek znam i do tej pory działał nieźle w niewielkich dawkach, ale przy silnym lęku nie sprawdza się najlepiej. Trzeba żreć w dużych ilościach. Fakt, że następnego dnia po zejściu z alpro można odczuwać rozdrażnienie i napady złości. ja zauważyłam to ostatnio. A po klonie nie ma takich przebojów?

 

-- 07 lip 2011, 03:17 --

 

halenore, Ciekawe jak wygląda detox od benzo... ja zawsze przeprowadzałem sam 2x wolniej w domu i była masakra.

 

Podobno gorzej niż po wódzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×