Skocz do zawartości
Nerwica.com

AGOMELATYNA (Agolek, Agomelatine Adamed/ G.L.Pharma/+pharma, Agomelatyna Egis, Lamegom, Sedival, Symago)


lucjan01

Czy agomelatyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy agomelatyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      17
    • Nie
      23
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Również przepraszam. Nie było tematu, o wszystkim zapominamy. Szczerze, od serca. Pozdrawiam.

 

 

/cenzura/ się cwelu !!!

 

-- 19 maja 2017, 14:58 --

 

Odwołuje Publicznie wszystkie przekleństwa , obelgi , złe myśli , przekleństwa , grożenie do Osoby nobody25, .

Poniosło mnie wczoraj ,przepraszam Bracie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej na to pomaga mi olej z CBD.

 

Kusisz Stary tym olejem , oj kusisz ;) Czemu to takie drogie , bo znając siebie wypije go w góra dwa dni .

Lepiej napisz skąd czerpiesz " Olej " z jakiego sklepu , jakie dawki i którego "wypasu "

Chodzi o to ,że na trawie czuję sie świetnie , gorzej potem jak juz schodzi ( lęki ) . Kiedys na zejściach nie miałem niemiłych sensacji , ale lata " pracY " zrobiły z bańki pastę do zębów ;)

 

-- 03 cze 2017, 16:19 --

 

Z drugiej strony jak słyszę te dwa słowa < konopie siewne > to zaraz robi mi sie niedobrze i niedobre mam wspomnienia . Ile za małolata tego gówna z kolesiami człowiek spalił z nadzieją ,że go stuknie , ale zawsze było tylko dużo dymu i żadnych efektów psychicznych . Teraz jak sobie pomyślę ,że miąłbym 500zł wydać na ekstrakty z tego badziewia to od razu mnie odrzuca ,,, a i kieszeń się zamyka :time:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też paliłem, i do tego jeszcze syntetyczne kannabinobidy także czerep mam również zorany. Ale się regeneruję. Ponad rok abstynencji robi swoje ;) Trawka czasem się pojawi ale zbyt rzadko by wywierać na mnie wpływ.

Za to olej z CBD stosuję w niedużej dawce. 3 krople rano i wieczorem. Olej 5%. Kupuję w sklepie stacjonarnym. Ale ma też swoją stronę i można zamówić. Aktualnie próbuję tego od HemPoland. Jest nieco inny niż ten z BioKonopii. Różnice w działaniu mogę opisać najszybciej po półtora tygodnia żeby była w miarę wiarygodna. Najbardziej wiarygodna będzie jeśli wypiję całą buteleczkę 10ml. Ale jak będzie lepiej to przedłużę terapię tym samym olejem z większym stężeniem, bo 10%.

Jest smaczny, ma dobrą konsystencje. Koszt to w tym wypadku do 150zł. Ten aktualnie co biorę jest za 120. Starcza na jakiś miesiąc, ale raczej więcej. Czasem się przekropli i jest więcej niż 3 krople. Chyba coś koło 400 kropli z opakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nosa? To już lepiej zolpidem tak aplikować. Raczej wątpię. Nie znam nikogo ani nigdzie nie słyszałem o tej drodze podania oleju. Najlepiej pod język i potrzymać kilka minut 2-3. Chyba to najlepsza metoda. Będziesz się ślinić trzymając to pod językiem, ale idzie wytrzymać to tylko kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nosa? To już lepiej zolpidem tak aplikować. Raczej wątpię. Nie znam nikogo ani nigdzie nie słyszałem o tej drodze podania oleju. Najlepiej pod język i potrzymać kilka minut 2-3. Chyba to najlepsza metoda. Będziesz się ślinić trzymając to pod językiem, ale idzie wytrzymać to tylko kilka minut.
ernest00,

a dałoby się dla to "lepszego efektu " aplikować do nosa ? Do dupy nie będę próbował , bo się rozejdzie zanim wejdzie :lol:

Proponuję pod napletek, po czym poklepać się lewą stopą po czole sześć i pół raza, a następnie pójść na przystanek PKS, celem dokonania zakupu szpadla z trzonkiem azotowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie przez 2 blistry brania nie doświadczam żadnych. Poza tym że miałem jakiś czas temu gorączkę, ale to chyba był wirus bo przeszło. Nie wiąże tego z lekiem, chociaż wtedy pomógł mi clonazepam bo czułem się osłabiony i rozbity. Klon poprawił nastrój i co dziwne zmniejszył temperaturę ciała o cały 1 stopień. Zbił gorączkę do 37, do tego odczuwanie gorąca przeze mnie znacznie się zmniejszyło, nie pociłem się. Stwierdziłem że może to na tle nerwicowym, psychicznym, skoro klon pomógł. Stan nie wrócił. Jest dobrze. Biorę nadal. Lżejsze niż na SSRI? No SSRI to daję po dupie ostro. Ago to przy tym piórko. Pozdrawiam

Spokojnie bez L4 się obejdzie ;) Ja przy gorączce byłem tylko 1 dzień na zwolnieniu. A brałem już ago od 2 tygodni. Miałem 3 dniową przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, że nie ma tylu objawów co SSRI , bo właśnie się przymierzam do tego leku w celu poprawy spania, a na razie nie mogę wziąć zwolnienia.

Kiedyś pamiętam zdarzyło mi się, że wchodziłem na sertralinę bez urlopu, ale to był hardkor :) trzeba było mocno zacisnąć zęby żeby przetrwać w pracy.

 

A jeśli chodzi o stany podgorączkowe to powiem Ci, że u mnie to standard i jestem pewien, że w większości przypadków to przez nerwicę.

Co najśmieszniejsze, że jak sobie mierzę co drugi dzień i się nakręcam to mam 37,2 - 37,4, a jak przestaję mierzyć i zapominam to za jakiś czas spada do normy 36,6 :)

 

-- 28 cze 2017, 16:20 --

 

ernest00 jak tam działanie agomelatyny na poprawę snu, bierzesz jeszcze? warto się ładować w ten lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Biorę Valdoxan 25 mg na noc razem z fluoksetyną 20 mg rano , czy taki mix ma sens , czy lekarz strzela ze ślepaków bo nie wie co ma mi już przepisać ( Trittico i Mirtor przerobione z marnym skutkiem ) . Pisałem już to samo w wątku fluoksetyny ale bez odzewu może tutaj ktoś oceni taki zestaw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×