Skocz do zawartości
Nerwica.com

AGOMELATYNA (Agolek, Agomelatine Adamed/ G.L.Pharma/+pharma, Agomelatyna Egis, Lamegom, Sedival, Symago)


lucjan01

Czy agomelatyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy agomelatyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      17
    • Nie
      23
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

No tylko na tym odwyku (tak było kiedyś w łódzkim) do detoksu każdemu! dodawali amizepin 200mg 1-1-1. Mam nadzieję że już nie praktykują takich bzdur. No ale może być różnie. Jak nie karba to walną depakinę. A jak nie tamte to neuroleptyk. Cieszyłbym się na Twoim miejscu jakby Ci wolno redukowali dawkę alpry. Zazwyczaj w ciągu kilku dni potrafią schodzić o 1mg. Niektórzy nie dają rady i się wypisują na żądanie. Musisz się dogadać i trafić na mądrego lekarza. Inaczej dupa, kupa i stos mułu, będzie Cię skręcać a nikt Ci nic nie da, bo lekarz nie zalecił! :D

Zawsze możesz się przemęczyć. Ale po co? Może wystarczy leczenie ambulatoryjne, ale musiałbyś być bardzo rozsądny co przy benzo jest trudne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaleb pieprzysz głupoty. Mam problemy z wątrobą i z sercem. Mam akromegalię aktywną, dostaję leki które rozsadzają mi wątrobę ( zastrzyki) A pieprzysz dlatego że ostatnio zszedłem do 1 mg po 2 tygodniach biorąc chlorprotixen i dipfhergan 50 mg. Tylko chlor podrażnił wątrobę i musiałem z niego zejść. Dlatego pytam o valdoxan. Korek w dupę to może jak lubisz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej agomelatyna nie jest dla Ciebie. Siada na wątrobe. Może zwiększać stężenie aminotransferaz. Często wymagane są co 3-tygodniowe pobory krwi na próby wątrobowe w celu sprawdzenia czy wszystko ok ;)

Zolpidem omija wątrobę. Ale raczej nie będzie miał u Ciebie zastosowania. Chociaż.... chociaż... jakby tak to przemyśleć co by to dało. Jestem pierd^&&&ięty i wydaję mi się że mógłby pomóc. Szczególnie na spanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę Ci terapię olejem CBD. Nie wchodzi w żadne interakcje. Ale potrzebuję chwilę czasu na załadowanie. Niweluję stres i rozdrażnienie. Może być pomocny przy odstawce jak i dalszej kuracji. Ale to medycyna niekonwencjonalna, nie każdy daje temu wiarę. Ja polecam. Stosuję i jest bardzo dobrze. Potrzebowałem około 2 tygodni na odczycie pozytywnych zmian, negatywnych zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję u siebie w mieście w sklepie stacjonarnym. W internecie jest dużo źródeł. Mogę polecić: BioKoponia (nasz Polski produkt ;), Endoca, CannabiGold, Cibdol (chociaż on jest na bazie oliwy z oliwek). Pozdrawiam

P.S na pewno łagodzi stany zespołu abstynencyjnego wywołanego alkoholem. Co do benzo nie mam sprawdzonych informacji, ale zapewne też będzie pomocny. Warto spróbować! Wejdź sobie na stronę HempPoland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ernest00, zapomniałeś podać koledze ceny tych mazideł z konopii / To zapewne ostudzi jego zapał ;)

Poza tym powiedz mu jeszcze ,że te najskuteczniejsze smary z pola dla papug to te najbardziej skondensowane-skoncentrowane , a te nie dośc ,że dają mało,,, to w dodatku latają wysoko jak orły 400zł nad ziemią . Ile ja bym miał za 400 zł palenia najwyższych lotów ,,, ojojoj .

 

-- 17 maja 2017, 14:05 --

 

nobody25, poleciłbym Ci kava kava , szybko byś wyskoczył z benzo ,,, ale kava kava to znowu ryje wątrobę .

A mówiłem ,nie pij tych najtańszych sikaczy , to teraz się męcz :D:hide:

 

-- 17 maja 2017, 14:07 --

 

http://biokonopia.pl/olej-cbd/208-olejek-z-konopi-5-2500mg-cbd-50ml.html

-tu masz promo !!!

stówka w kieszeni ;)

 

-- 17 maja 2017, 14:12 --

 

Kaleb pieprzysz głupoty. Mam problemy z wątrobą i z sercem.

a co Ty myslisz ,że ja jestem czysty i zdrowy jak niemowlak ???

12 lat czynnego alkoholizmu , 3 lata czynnego tramalizmu , 12 lat HCV , i tony leków psychiatrycznych nie porobiły dziur w mojej wątrobie .

Przez lata miałem po 400 alatów dzień w dzień , a Ty mnie t u 120 straszysz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym miał za 400 zł palenia najwyższych lotów ,,, ojojoj .

 

No ile byś miał? Z 10g, 15? To co najwyżej by starczyło na 2 tygodnie normalnego palenia. Dla skunowców i tolerkowców może co najwyżej na ponad tydzień. Nie mówimy tu o psychoaktywnych. Do tego jak nie wiesz jakie jest stężenie THC można się przejechać.

Olej z CBD to nie jaranie. Zażywa się go systematycznie. Trudno być upier^*lonym całe dnie i robić wszystko tak jak dotychczas na trzeźwo jarając non stop. No ale każdy może robić co chce. Jeśli mu się udaję to super. Jeśli podwinię się noga to dopiero będzie boleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 no dobrze to siebie samego wysyłaj na odwyk.

 

byłem na 4 ,,, poszedł bym nawet na 5 , ale warunki rodzinne nie pozwalają .Dla mnie to już rutyna , wręcz zabawa , często i beka .

Pomaga mi takie posłuchiwanie( do poduchy i przemysleń ) nałogowców ( do których i sam się zaliczam ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 no dobrze to siebie samego wysyłaj na odwyk.

 

byłem na 4 ,,, poszedł bym nawet na 5 , ale warunki rodzinne nie pozwalają .Dla mnie to już rutyna , wręcz zabawa , często i beka .

Pomaga mi takie posłuchiwanie( do poduchy i przemysleń ) nałogowców ( do których i sam się zaliczam ) .

 

Generalnie nie masz się czym chwalić.To moim zdaniem żaden powód do radości. Mam teraz taki okres że biorę tyle xanaxu, ale to nie oznacza żebym się kładł na detoks,tylko dlatego że ty sobie nie radzisz ze swoimi nałogami i muszą cię hospitalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta detoks jest dla opiatowców najlepszy. Te ich programy metadonowe. Jeśli już nic nie pomaga i próby rzucenia się nie udały to można wykorzystać detoks szpitalny. Ale to lipa. Sam byłem 3 razy. Bo byłem głupi. Teraz nawet jak ostro przeginałem z nałogiem to sam z niego wychodziłem własnymi metodami. A takie przebywanie w ćpuno-alkoholicznych klimatach zostawiam dobrym świrom. Niech się bawią i cieszą ze wspólnych pogawędek na temat tego ile to ja tego i tamtego zaj%^łem. Normalnie wyścig na dawki. Albo metadonowców którzy chodzą wkurwieni bo im za mało polewają. Spoko klimaty dla poszukiwaczy wrażeń. I dobre miejsce żeby wrócić do nałogu fajek. Taka przerzutka.

Najlepiej to jest jak była 4-5 rano. Większość spała. Kilka osób tylko wstawała i wychodziła na petka. Wtedy atmosfera była spoko. Mniej gęsta atmosfera. Najgorzej jak przywieźli kogoś karetką wypierd*%*nego w kosmos po stimach. To latał po oddziale i chciał wszystko od wszystkich, sępił szlugi i szukał przyjaciół. A później i tak haloperidol i pasy. A ci co nie mieli żył i im w stopę wenflon ładowali to już zostawię bez komentarza. Takie historie... można książkę napisać.

A rano tylko głośny krzyk pielęgniarki o 9 rano: LEEEEEEEEEKKKKIII!! i bieg szybko by tylko stać bliżej dyżurki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdziele te detoksy i odwyki, nie wyrobił bym tam, na drugi dzień bym się wypisał na żądanie. NiENAWIDZĘ szpitali. Od 2011 roku byłem z 9 razy w szpitalach ( nie wliczając dwudniowych naświetlań w Gliwicach) , także pozostanie mi leczenie pod okiem lekarza. Swoją drogą, polecił by ktoś jakiegoś lekarza z okolic lubuskiego, tj zielona góra/gorzów.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma w ogóle sensu tam iść. Też raz byłem na detoskie 1 noc. Przyjechałem przed 15, dnia następnego o 12 już byłem za bramami szpitala. Trafiłem na taką ekipę że masakra. Sami stimowcy i grochowcy. Oddział aż cały się "telepał". Od tamtej pory nigdy tam nie zajrzę. Dużo ludzi tak robiło że się wypisywało na żądanie, bo na przykład źle dobierali leki już na wywiadzie. I po co tam się truć i siedzieć? Marnowanie czasu. Lepiej leczyć się ambulatoryjnie i próbować terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie masz się czym chwalić.To moim zdaniem żaden powód do radości. Mam teraz taki okres że biorę tyle xanaxu, ale to nie oznacza żebym się kładł na detoks,tylko dlatego że ty sobie nie radzisz ze swoimi nałogami i muszą cię hospitalizować.

 

 

 

nobody25, czytaj ,ze zrozumieniem , bo chyba Ci ten xanax mózg wyżarł .

Czy ja pisałem o DETOXIE ??? . a może o ODWYKU , pamiętasz jeszcze ?

To dwie różne rzeczy . To ,że się w domciu odtrujesz to jedno , drugie to psychologicza pomoc w kwestii ":jak sobie radzić żyjąc bez benzo i funkcjonować bez chemii , jak odpierać chęć zażycia cuksów .Czaisz już,,,?

I zapamiętaj sobie ,że nikt mnie nie musiał hospitalizować ( jak Ciebie ), tylko sam się zgłaszałem na Odwyk .Nikt tam sie nie telepał .

Byłem na Odwyku dla alkoholików . W grupach byli hazardziści , ,, zresztą większość alkoholików to lekomani .A hazardziści to alkoholicy ,pzynajmniej jak grają to bardzo często piją ,,, wszystko ze soba powiązane , mechanizm nałogu wszędzie bardzo podobny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły na leczenie odwykowe przychodzi się czystym/ustabilizowanym. Także chyba logiczne jest że w przebiegu wychodzenia z nałogu przed przyjęciem na terapię odwykową należy przejść wpierw detoks. To są nierozłączne elementy.

Są odwyki gdzie jak się nie jest alkoholikiem czy nie bierze się substancji wykrywalnych jest możliwość wejścia naćpanym. I ćpać na odwyku. Ale jak tam kto chce. Zależy gdzie. Często detoks jest razem z odwykiem oddzielnie, ale łączy się w terapię odwykową jako całość.

Widać Kalebx3 że nie masz pojęcia jak wygląda wojewódzki ośrodek leczenia uzależnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to pojęcie mam takie sobie. Mądruje się bo taki mam spierdzielony charakter. Czy osobowość? Sam nie wiem, może po prostu jestem pieprzonym malkontentem. Zaznaczyłem tylko jak to jest w tych wojewódzkich. Tak informacyjnie. Każdy ma inne doświadczenia, akurat mi życie podesłało takie hu*(we, że się w tym troszkę orientuję. Kalebx3 rozumiem Cię że wkurzają (mało powiedziane) ludzie którzy robią coś a później robią znów coś żeby nie robić tamtego i inne takie dziwne głupoty. Sam to mam, a też jestem podobny. Także nie miej mnie za wroga. Jestem jak najbardziej za tym żeby było w porządku. Pozdrawiam

P.S a co do tematu już biorę agomelatynę 8 dzień. Nie widzę poprawy snu. Poczekam jeszcze tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie masz się czym chwalić.To moim zdaniem żaden powód do radości. Mam teraz taki okres że biorę tyle xanaxu, ale to nie oznacza żebym się kładł na detoks,tylko dlatego że ty sobie nie radzisz ze swoimi nałogami i muszą cię hospitalizować.

 

 

 

nobody25, czytaj ,ze zrozumieniem , bo chyba Ci ten xanax mózg wyżarł .

Czy ja pisałem o DETOXIE ??? . a może o ODWYKU , pamiętasz jeszcze ?

To dwie różne rzeczy . To ,że się w domciu odtrujesz to jedno , drugie to psychologicza pomoc w kwestii ":jak sobie radzić żyjąc bez benzo i funkcjonować bez chemii , jak odpierać chęć zażycia cuksów .Czaisz już,,,?

I zapamiętaj sobie ,że nikt mnie nie musiał hospitalizować ( jak Ciebie ), tylko sam się zgłaszałem na Odwyk .Nikt tam sie nie telepał .

Byłem na Odwyku dla alkoholików . W grupach byli hazardziści , ,, zresztą większość alkoholików to lekomani .A hazardziści to alkoholicy ,pzynajmniej jak grają to bardzo często piją ,,, wszystko ze soba powiązane , mechanizm nałogu wszędzie bardzo podobny .

 

Takie te twoje teksty są płytkie, myślisz że jak powymądrzasz się przed klawiaturą to jesteś wielki kozak? Wiesz co myślę ? Myślę że jesteś limes medycyny. Jesteś jej słupem granicznym, za którym nie wiem co się zaczyna. Nie masz absolutnie żadnych kompetencji do tego aby wysyłać mnie gdziekolwiek. Ale wiesz co jest najlepsze? najlepsze jest to że ja z Xanaxu wyjdę, i nie potrzebuje żadnego odwyku. Ty mnie wysyłałeś na odwyk, tam jest odtrucie czyli tzw. Detoks. Chyba za dużo dziś wypiłeś i nie pamiętasz co pisałeś wcześniej. No nic, taki to już urok alkoholika. A wyżarła to mi twoja stara, dzisiaj rano.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tym żeby było w porządku. Pozdrawiam

P.S a co do tematu już biorę agomelatynę 8 dzień. Nie widzę poprawy snu. Poczekam jeszcze tydzień.

 

- jest Ok ;)

również pozdrawiam.

Coś słabo u Ciebie z tą Agomelatyną ,,, chyba raczej już lepiej nie zaskoczy . U mnie ten lek działał już od pierwszej dawki nasennie , ale co mi po tym,że spałem, skoro z rana zwiększał lęki . Coś ala melatonina ,bardzo podobnie , z tym ,że o wiele drożej . ;) W sumie lipa cały ten lek . Mało kto na Forum ( była tylko jedna osoba co pamiętam, która gorąco zachwalała Ago ) ,chwali sobie ten lek .

To jakiś raczej "wybrakowany " produkt antydepresyjny .

 

-- 18 maja 2017, 21:08 --

 

 

Takie te twoje teksty są płytkie

Nobody25

twoje sa za to głębokie ,tak głebokie ,aż dupę rozsadza .

Idż się wysrać , bo do dupy Ci nakopię lekomanie jeden obleśny :lol: ,,, sio mi stąd paranoiku ,,, na odwyk ino szybko , zreszta raczej Cie nie przyjmą bo za dużo mędrkujesz , a tam takich nie lubią :D

Pitol się głąbie kartolfany !!!

PS .

ale jestem kozak , ale Ci dosrałem :lol::papa:

a teraz się wypróżnij tabletkami .

PS.

Fajnego masz avatara ,, bo jebnę ,,,idż do żłobka , a nie na odwyk . do cycusia . Siemka leszczu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha. Super, gratulacje, tak mi dosrałeś że hej, rzeczywiście. Ty to jesteś. Kupię ci za to jabolka za 5 zł, będziesz mnie za to po goluśkich stopkach całował :D Spoko, dziękuje za pozdrowienia. Ja ciebie nie pozdrawiam, ale za to pozdrów starą, podziękuj jej w moim imieniu za wczoraj. Powiedz że na drugi raz niech zębami tak nie haczy :D

 

 

Jestem jak najbardziej za tym żeby było w porządku. Pozdrawiam

P.S a co do tematu już biorę agomelatynę 8 dzień. Nie widzę poprawy snu. Poczekam jeszcze tydzień.

 

- jest Ok ;)

również pozdrawiam.

Coś słabo u Ciebie z tą Agomelatyną ,,, chyba raczej już lepiej nie zaskoczy . U mnie ten lek działał już od pierwszej dawki nasennie , ale co mi po tym,że spałem, skoro z rana zwiększał lęki . Coś ala melatonina ,bardzo podobnie , z tym ,że o wiele drożej . ;) W sumie lipa cały ten lek . Mało kto na Forum ( była tylko jedna osoba co pamiętam, która gorąco zachwalała Ago ) ,chwali sobie ten lek .

To jakiś raczej "wybrakowany " produkt antydepresyjny .

 

-- 18 maja 2017, 21:08 --

 

Nobody 25

Takie te twoje teksty są płytkie

twoje sa za to głębokie ,tak głebokie ,aż dupę rozsadza .

Idż się wysrać , bo do dupy Ci nakopię lekomanie jeden obleśny :lol: ,,, sio mi stąd paranoiku ,,, na odwyk ino szybko , zreszta raczej Cie nie przyjmą bo za dużo mędrkujesz , a tam takich nie lubią :D

Pitol się głąbie kartolfany !!!

PS .

ale jestem kozak , ale Ci dosrałem :lol::papa:

a teraz się wypróżnij tabletkami .

PS.

Fajnego masz avatara ,, bo jebnę ,,,idż do żłobka , a nie na odwyk . do cycusia . Siemka leszczu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już nie wyrabiasz. Jesteś za cieńki na cokolwiek. Możesz mi laskę zrobić, tyle możesz. A podać ci adres? Zapraszam do Międzyrzecza. Jak szybko przyjedziesz tak szybko wrócisz.Pozdrów starą, podziękuj jej w moim imieniu za wczoraj. Powiedz że na drugi raz niech zębami tak nie haczy :D Jak będziesz mi dalej groził do składam sprawę na Policję, zobaczymy jaki wtedy będziesz twardy.

 

A wyżarła to mi twoja stara, dzisiaj rano.

 

a od mojej starej wypierdalaj śmierdzielu ,( mów do mnie parówo ) bo Cię znajdę w realu i ryja Ci opatentuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×