Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KOMORÓW]


Rekomendowane odpowiedzi

Katering się raczej nie zmienił ! dalej serca serwują ! No szczerze powiem, że byłam na przełomie zmiany kierownictwa.... na początku wszystko było "pięknie", ale po zmianie zrobił się taki chaos, że hej. Nie dość że terapeuci i lekarze uciekają, jest mało zajęć to na oddziale panuje tzw. samowolka... każdy robi co chce... nie można tego nazwać "terapią"... bo człowiek wychodzi w gorszym stanie niż przyszedł.

 

P.S. zapraszam na priv... wyszłam dnia dzisiejszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katering się raczej nie zmienił ! dalej serca serwują ! No szczerze powiem, że byłam na przełomie zmiany kierownictwa.... na początku wszystko było "pięknie", ale po zmianie zrobił się taki chaos, że hej. Nie dość że terapeuci i lekarze uciekają, jest mało zajęć to na oddziale panuje tzw. samowolka... każdy robi co chce... nie można tego nazwać "terapią"... bo człowiek wychodzi w gorszym stanie niż przyszedł.

 

P.S. zapraszam na priv... wyszłam dnia dzisiejszego ;)

samowolka była zawsze. to nie szpital psychiatryczny pod 24h nadzorem.

są zajęcia z psychodramy? były świetne.

jak teraz wygląda średnia wieku?

są zajęcia z zaburzeń odżywiania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, co do samowolki... to pod względem regulaminu były wyciągane konsekwencje...a teraz...hmmm...

Jeszcze p. Agnieszka pracuje...i na całe szczęście! Co do średniej wieku to teraz więcej osób jest przyjmowanych 40+, pingpong i siatka umierają....

Nie ma zajęć z zaburzeń odżywiania, nie ma zajęć tańcem i ruchem, grupy diagnostyczne prawie wogóle zajęć nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, co do samowolki... to pod względem regulaminu były wyciągane konsekwencje...a teraz...hmmm...

Jeszcze p. Agnieszka pracuje...i na całe szczęście! Co do średniej wieku to teraz więcej osób jest przyjmowanych 40+, pingpong i siatka umierają....

Nie ma zajęć z zaburzeń odżywiania, nie ma zajęć tańcem i ruchem, grupy diagnostyczne prawie wogóle zajęć nie mają...

 

wyszłaś dziś z "zerówki" czy pełnowymiarowej terapii?

a relaksacja wieczorami jest?

 

zerówka zawsze miała mało zajęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pełnej- 3m-cznej grupy... no wiem, że zerówka miała mniej zajęć, ale teraz jest tak że mają nawet dzień cały wolny...co moim osobistym zdaniem nie powinno tak być...ale to tylko moja opinia.

Jedynie z czego jestem zadowolona to z okolicy, ciszy i spokoju...

 

tja...relax jest nadal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pełnej- 3m-cznej grupy... no wiem, że zerówka miała mniej zajęć, ale teraz jest tak że mają nawet dzień cały wolny...co moim osobistym zdaniem nie powinno tak być...ale to tylko moja opinia.

Jedynie z czego jestem zadowolona to z okolicy, ciszy i spokoju...

 

tja...relax jest nadal ;)

ja jak byłam na zerówce (2 lata temu) to mieliśmy zajęcia 3x w tygodniu. też uważam, że to stanowczo za mało. "wstępni" potrzebują jak najwięcej zajęć, maksymalnego zapełnienia czasu.

 

fakt, okolica piękna.

a darmowy basen w Pruszkowie nadal mieliście? czy już się skończyły takie przywileje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem Grzegorz. Zostałem przyjęty do Komorowa na dwa tygodnie do grupy 0... Zaczynam 4 grudnia... to już niedługo, a ja nie wiem jak się przygotować do pobytu w takim miejscu :) Jeśli ktoś byłby uprzejmy napisać jaka jest ilość miejsca na przedmioty/ubrania pacjentów oraz gdzie są one trzymane? Czy można gdzieś bezpiecznie schować wartościowe rzeczy tj. laptopa, komórkę, czy portfel? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. wiesz - no tam nie ma rewii mody. Tak czy inaczej w moim pokoju i w większości jak widziałem była duża szafa oraz małe szafki - takie tzw. nocne. Ew. możesz część tzrymać w walizce położonej na szafie. Raczej nie ma mało miejsca.

 

Weź sobie jakiś kubek - klapki na zmianę etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, bardzo mi pomogły. Jeszcze ciekaw jestem, jak wygląda sprawa z własnym autem... tzn. czy można na okres pobytu zostawić na parkingu swoje auto? czy są jakieś zakazy dotyczące niemożliwości jazdy samochodem ze względu na leki czy coś podobnego ? czy można w wolnym czasie gdzieś pojechać, chociażby na zakupy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Crazy Grzegorz

 

Czekamy tu już na Ciebie, a zwłaszcza na Twój samochód! Jak masz jakieś fajne ciuszki, to przywoź, ......... Faceci są tu kiepsko ubrani, więc będziesz wyjątkiem. Będziesz miał powodzenie

 

Nie wiem czy jestem przewrażliwiony czy to była ironia... ?

Wybaczcie, nie byłem nigdy w takim miejscu i uważam, że mam prawo zadawać pytania, które mogą się wydawać komuś dziwne czy głupie...

Ale jak to mówią, nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi ;-)

 

ajakanna mam nadzieję, że na miejscu zechcesz porozmawiać ze mną o tym co sprowokowało cię w moich pytaniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzięki namiestnik. Moja rodzina robi wszystko żeby mnie przekonać, abym zostawił samochód w domu. Ja na razie luźno się zastanawiam jak zrobić :) na pewno jeśli nie wezmę samochodu to więcej kasy zostanie w kieszeni ;P znowu samochód daje trochę niezależności i nie trzeba stresować się czy będzie czym pojechać albo wrócić ... :)

 

namiestnik czy mógłbyś napisać parę zdań, jak wygląda pobyt w tym ośrodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CrazyGrzegorz, wstajesz rano. Prysznic, toalety są wspólne na cały korytarz. Każdy chodzi ubrany jak chce. Śniadanie zjadasz w stołówce. potem masz różnorakie zajęcia w swojej grupie (w grupie 0). Potem obiad. Czas wolny. Wieczorem kolacja i relaks. Potem idziesz spać. Chyba, że spać nie możesz to szwędasz się z innymi zombie co spać nie mogą.

 

Po 14 możesz wyskoczyć do sklepu po coś, czy ogólnie na spacer (są tam piękne tereny do spacerów).

 

Jest tam sieć Wifi - można korzystać z internetu. Nie wszędzie łapie zasięg tej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×