Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KOMORÓW]


Rekomendowane odpowiedzi

żeby to była noc to bym przeszedl te 8 km na piechote z Janek do komorowa, ale w dzień przy takim ruchu na ulicy to by mnie rozjechali, byloby super jakby sie znalazl ktos kto by podejchal z komorow do janek :), Moze sie kotś odezwie hehe, jeszcze czekam bo siedzialem i szukalem 10 godzin jakiegos polaczenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asik , kiedy sie tam wybierasz?? byłaś już kiedyś w komorowie??

We wtorek przyjeżdzam do Janek pod warszawą i nie mam transportu do komorowa, może znacie tam kogoś z autem w komorowie kto by mógł podjechać po mnie te 5 km do Janek? oczywiście odwdzięcze sie za fatyge :) jak macie kogos to niech napisze na moj numer tel 795113046 ;d;d

 

W środę wybieram się na 6 miesięcy. Byłam tam dwa tygodnie temu na "zerówce".

Niestety nie mogę Ci pomóc, bo nie znam nikogo z autem.. nie wiem kto tam jeszcze został. Dużo osób w listopadzie miało już zakończyć terapię grupową podobno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby to była noc to bym przeszedl te 8 km na piechote z Janek do komorowa, ale w dzień przy takim ruchu na ulicy to by mnie rozjechali, byloby super jakby sie znalazl ktos kto by podejchal z komorow do janek :), Moze sie kotś odezwie hehe, jeszcze czekam bo siedzialem i szukalem 10 godzin jakiegos polaczenia ;]

 

no z tego co mi wiadomo, to z samochodem obecnie tam ciężko... ja Ci proponuję dwa wyjśćia: pierwsze to tak jak namiestnik pisał, do centrum i w wkd (choć tam troszku skomplikowane te podziemia są by się doczłapać) ja zawsze podjeżdżałam do metra służew i w 189 lub 401 i na wkd raków wysiadałam ;)

 

To sklep daleko jest ? ;D

to na ten oddział w Komorowie mówicie "świrków" ? ;P

a można chodzić na stołówkę w nocy podjadać coś ? ;D

 

sklep jest blisko, choć ceny odstraszają w niektórych miejscach...co do "świrkowa" to nie wiem, napewno ja tak mówiłam xD

stołówkę to tak 21/22 zamykają, a dla palaczy wiadomość...to do godziny zero można wyjść na ost fajka ;P

 

czyli masz większy problem chyba niż większość bo ty na 6 miesiecy a my na 3 miechy.

 

akurat tu nie ma reguły... zazwyczaj 6m-cy to indywidualna, a 3m-ce grupowa... te pół roku wydaje się bardzo długie, ale tylko się wydaje, bo czas tam tak szybko leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie Nenaja, ja idę na grupową sześciomiesięczną.Są tam też osoby, które tak samo mają..:)

 

-- 03 gru 2012, 10:52 --

 

czyli masz większy problem chyba niż większość bo ty na 6 miesiecy a my na 3 miechy.[/quote

 

Możliwe, bo ja mam podwójną diagnozę..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie Nenaja, ja idę na grupową sześciomiesięczną.Są tam też osoby, które tak samo mają..:)

 

dlatego napisałam, że "zazwyczaj 6m-cy to indywidualna", a to że są też osoby na grupę na taki okres czasu to jest mi wiadome ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale nie wolno sobie myć pleców.

 

A na poważnie, to jak ja byłem to na II-gim była żeńska, a na I-szym męska. Ale, że nas, mężczyzn mało było to i na I-szym część kobiet się myła.

 

Są zamykane, tak więc nikt Tobie pod natrysk nie wtargnie. Ogólnie nie stresuj się takimi rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że powinniśmy sie tylko leczyć seksem, ale przy terapi taki odskok w bok to całkiem dobra rzecz wg mnie. Napewno na tym skorzystamy a nie stracimy. Byleby tylko ta osoba nie była w naszej grupie przy rozmowie to bedzie dobrze :mrgreen::mrgreen:

 

Namiestnik

wnioskuje, że sugerujesz, że nie powinno sie w czasie terapi jeździć do rodzinnego miasta i spotykać sie ze swoja dziewczyną by uprawiać seks. Albo z dziewczynami na dyskotece.

 

-- 03 gru 2012, 23:05 --

 

asik207, Wg ciebie też nie wolno jechac do domu do dziewczyny by sie z nią pobzić troche bo sex przeszkadza w terapi?? Może pomyliłaś Komorów z zakonem hehe :smile: dam ci namiary do zakonu 8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle wnioskujesz. Sugeruję, że zbyt zażyłe relacje między pacjentami są niewskazane. Aczkolwiek rozumiem Twój tok myślenia. Że skoro ktoś będzie z innej grupy to..

 

I po co ten sarkazm na Asika? Zapewniam Cię, że Asik nie myli Komorowa z zakonem. Pomimo, że nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znerwicowany skoro to jest zakazane w regulaminie i terapeuci mówią,że to przeszkadza, więc tak jest. Oni są specjalistami i wiedzą lepiej od nas co jest dla nas dobre. Widzę, ze masz niepoważne podejście do terapii, jak go nie zmienisz, to długo tam miejsca nie zagrzejesz...

Na przepustkach rób co chcesz i się wyżywaj seksualnie do woli ale nie tam.. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do związków... to były tam, są i będą... no ale.... z reguły kończy się to wyrzuceniem z oddziału i zakończeniem terapii...do tego, naprawdę to w terapii przeszkadza... no ale tyż nie ma się co dziwić, skoro są tam osoby z podobnymi zaburzeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich co bezogona pamiętają.... niestety nie ma go już wśród nas [*] :why:

Co się z nim stało? :cry:

 

To co wy tam jakiś klasztor macie i zakonnicami jesteście?? :shock::twisted: podobno 40 % ludzi rozpoczyna tam swoje życie seksualne hehe :twisted:

Dobrej zabawy nigdy zawiele hehe

Nie napisałem że powinniśmy sie tylko leczyć seksem, ale przy terapi taki odskok w bok to całkiem dobra rzecz wg mnie. Napewno na tym skorzystamy a nie stracimy. Byleby tylko ta osoba nie była w naszej grupie przy rozmowie to bedzie dobrze :mrgreen::mrgreen:

Z takim podejściem długo miejsca tam nie zagrzejesz, ani raczej nie wzbudzisz sympatii. Chyba, że tylko żartujesz, chociaż to jak ktoś żartuje też o czymś świadczy.

Biorąc pod uwagę stan psychiczny większości osób, które trafiają do Komorowa, to ostatnie miejsce dla poszukiwaczy "dobrej zabawy". Ale jeśli nie interesuje Cię, że przez zabawę czyimiś uczuciami komuś może się pogorszyć albo coś sobie zrobi, to Twój wybór. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy możecie mi udzielić informacji, jak obecnie wygląda zajmowanie się zaburzeniami odżywiania współwystępującymi przy zab. osobowości?

na stronie internetowej zaburzenia jedzenia są wyszczególnione jako problem, którym zajmuje się szpital - czy na pomoc mogą liczyć tylko pacjenci z bulimią?

 

mam termin konsultacji na 28. grudnia, oprocz borderline choruje też na ED, okresowo w różnych formach:D i czy wg Was, jeżeli obecnie moje bmi wynosi niecałe 16, to mam w ogóle szanse na przyjęcie? : /

 

dodam, że nie jestem na etapie 'zafiksowania' na jedzeniu i myślenia tylko na ten temat, wręcz przeciwnie. :roll:

 

czy na oddziale zaburzenia odżywiania są w jakikolwiek sposób "dodatkowo" leczone? Istnieją jakieś grupy wsparcia:P, kontrakty, jak to wygląda?

 

bardzo proszę o odpowiedź, najlepiej obecnych pacjentów (ew. personelu :D). Ważne są dla mnie aktualne opinie, ponieważ pani powiedziała mi w rozmowie telefonicznej, że dużo się pozmieniało od kwietna, kiedy byłam tam na konsultacji.

 

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×