Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KOMORÓW]


Rekomendowane odpowiedzi

Oj i to bardzo dużo, od kwietnia jest już drugi "prezes" tego oddziału...ja wyszłam w październiku i z tego co wiem, to nie ma już zajęć z zaburzeń odżywiania...ewentualnie zwykła terapia i podpisanie kontraktu plus pilnowanie na stołówce przez pielęgniarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam w odwiedziny... mimo wszystko człowieka ciągnie do ludzi, którzy tam zostali jeszcze... :105:

 

Nie ma się czego obawiać... w razie potrzeby są wspaniałe pielęgniarki i panie "kuchenkowe" z którymi można pogadać i oderwać się trochę od problemów z "głową" :angel:

 

Dla tych wszystkich co bezogona pamiętają.... niestety nie ma go już wśród nas [*] :why:

 

 

;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie, czy da się oszukac z lekami, tzn...nie barać ich, czy jakoś to pilnują, czy jest samowolka?

 

 

zawsze na rozmowie wstępnej możesz porozmawiać z lekarzem, że np. chcesz uczęszczać na terapie bez brania leków.... myślę, że to lepszy sposób niż "oszukiwać" bo i tak leki podają pielęgniarki, a jak się nie weźmie dawki to będą Cię "ścigać" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie, czy da się oszukac z lekami, tzn...nie barać ich, czy jakoś to pilnują, czy jest samowolka?

 

 

zawsze na rozmowie wstępnej możesz porozmawiać z lekarzem, że np. chcesz uczęszczać na terapie bez brania leków.... myślę, że to lepszy sposób niż "oszukiwać" bo i tak leki podają pielęgniarki, a jak się nie weźmie dawki to będą Cię "ścigać" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nenaja, mam nadzieje, ze już nigdy nie bede musiała brac leków antydepresyjnych. W piątek bede znała odpowiedz i jeżeli bedzie pozytywna, to we wtorek ide na 0.

 

Ktoś obecnie przebywa tam?

 

Pozdrawiam

 

-- 27 lut 2013, 15:46 --

 

Z tego co mi wiadomo to są nawet dwie... a napewno były jeszcze w grudniu.

Nadal są dwie...jedna ma spotkania z terapeuta 2x w tyg. a druga raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nenaja, mam nadzieje, ze już nigdy nie bede musiała brac leków antydepresyjnych. W piątek bede znała odpowiedz i jeżeli bedzie pozytywna, to we wtorek ide na 0.

 

Ktoś obecnie przebywa tam?

 

Pozdrawiam

 

-- 27 lut 2013, 15:46 --

 

Z tego co mi wiadomo to są nawet dwie... a napewno były jeszcze w grudniu.

Nadal są dwie...jedna ma spotkania z terapeuta 2x w tyg. a druga raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nenaja, mam nadzieje, ze już nigdy nie bede musiała brac leków antydepresyjnych. W piątek bede znała odpowiedz i jeżeli bedzie pozytywna, to we wtorek ide na 0.

 

Ktoś obecnie przebywa tam?

 

Nadal są dwie...jedna ma spotkania z terapeuta 2x w tyg. a druga raz w tygodniu.

 

No we wtorek Mój bardzo dobry znajomy idzie na zerówkę :)

 

 

Również życzę Ci tego żebyś nie musiała leków brać.... jeśli będziesz miała jakieś pytania to na priv zapraszam :) P.S. mam nadzieję że uda Ci się dostać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nenaja, mam nadzieje, ze już nigdy nie bede musiała brac leków antydepresyjnych. W piątek bede znała odpowiedz i jeżeli bedzie pozytywna, to we wtorek ide na 0.

 

Ktoś obecnie przebywa tam?

 

Nadal są dwie...jedna ma spotkania z terapeuta 2x w tyg. a druga raz w tygodniu.

 

No we wtorek Mój bardzo dobry znajomy idzie na zerówkę :)

 

 

Również życzę Ci tego żebyś nie musiała leków brać.... jeśli będziesz miała jakieś pytania to na priv zapraszam :) P.S. mam nadzieję że uda Ci się dostać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze napiszcie jak jest teraz w Komorowie w marcu 2013 roku...duzo postow i informacji dotyczylo starszych lat...jak z iloscia terapii? czy cos sie zmienilo?

 

-- 05 mar 2013, 18:44 --

 

zaburzenia lekowo-dpresyjne, nerwice...od 15 lat antydepresanty...jak z nich schodze to generalnie po 4 miesiacach nie moge funkcjonowac...Napiszcie prosze jak jest w Komorowie? lat 38. 14.03 mam umowione spotkanie w Komorowie...czy pobyt w tym osrodku moze mi pomoc, czytalam o fatalnej ilosci terapii...prosze o jakies iformacje. dziekuje Wam z gory serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze napiszcie jak jest teraz w Komorowie w marcu 2013 roku...duzo postow i informacji dotyczylo starszych lat...jak z iloscia terapii? czy cos sie zmienilo?

 

-- 05 mar 2013, 18:44 --

 

zaburzenia lekowo-dpresyjne, nerwice...od 15 lat antydepresanty...jak z nich schodze to generalnie po 4 miesiacach nie moge funkcjonowac...Napiszcie prosze jak jest w Komorowie? lat 38. 14.03 mam umowione spotkanie w Komorowie...czy pobyt w tym osrodku moze mi pomoc, czytalam o fatalnej ilosci terapii...prosze o jakies iformacje. dziekuje Wam z gory serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze napiszcie jak jest teraz w Komorowie w marcu 2013 roku...duzo postow i informacji dotyczylo starszych lat...jak z iloscia terapii? czy cos sie zmienilo?

 

-- 05 mar 2013, 18:44 --

 

zaburzenia lekowo-dpresyjne, nerwice...od 15 lat antydepresanty...jak z nich schodze to generalnie po 4 miesiacach nie moge funkcjonowac...Napiszcie prosze jak jest w Komorowie? lat 38. 14.03 mam umowione spotkanie w Komorowie...czy pobyt w tym osrodku moze mi pomoc, czytalam o fatalnej ilosci terapii...prosze o jakies iformacje. dziekuje Wam z gory serdecznie.

 

Hej. Ja mam w tygodniu: 4 grupy, do niedawna 3 społeczności, a teraz dwie, chyba 1 psychoedukację, 1 arteterapię z tego co pamiętam.

Pomimo niskiej ilości terapii pobyt tutaj uważam za bardzo cenny. Sam kontakt z ludźmi, którzy są w terapii jest bardzo wartościowy, gdyż potrafią oni przekazywać masę ważnych informacji zwrotnych dotyczących nas.

Myślę, że pobyt tutaj może wprowadzić dużo pozytywnych zmian do życia każdej osoby w terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze napiszcie jak jest teraz w Komorowie w marcu 2013 roku...duzo postow i informacji dotyczylo starszych lat...jak z iloscia terapii? czy cos sie zmienilo?

 

-- 05 mar 2013, 18:44 --

 

zaburzenia lekowo-dpresyjne, nerwice...od 15 lat antydepresanty...jak z nich schodze to generalnie po 4 miesiacach nie moge funkcjonowac...Napiszcie prosze jak jest w Komorowie? lat 38. 14.03 mam umowione spotkanie w Komorowie...czy pobyt w tym osrodku moze mi pomoc, czytalam o fatalnej ilosci terapii...prosze o jakies iformacje. dziekuje Wam z gory serdecznie.

 

Hej. Ja mam w tygodniu: 4 grupy, do niedawna 3 społeczności, a teraz dwie, chyba 1 psychoedukację, 1 arteterapię z tego co pamiętam.

Pomimo niskiej ilości terapii pobyt tutaj uważam za bardzo cenny. Sam kontakt z ludźmi, którzy są w terapii jest bardzo wartościowy, gdyż potrafią oni przekazywać masę ważnych informacji zwrotnych dotyczących nas.

Myślę, że pobyt tutaj może wprowadzić dużo pozytywnych zmian do życia każdej osoby w terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×