Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żona czyta mi w myślach jak się obronić.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Żona czyta mi w myślach. Proszę o poradę jak się mam obronić. Przecież mam prawo chociaż do minimalnej prywatności..

Moja żona, którą zresztą bardzo kocham zepsuła ostatni seks, ponieważ pomyślałem o zbliżeniu z młodą kobitą. Mam 55 lat a żona 52.

Moja żona a niezwykłą zdolność czytania ludziom w głowach i oczywiście w mojej tez. Wczoraj pracowałem z 18 letnią dziewczyną i pomyślałem przez chwile o seksie z Nią.

Wieczorem kiedy piliśmy wódkę po opróżnieniu butelki, żona wszystko mi wypomniała, bo czyta mi w myślach i w głowie. Ja o tym wiem, bo to nie jest jedyny przypadek. Robi co chce.

Nasze szanse nie są wyrównane bo ja takiej zdolności nie mam. Nasze szanse nie są wyrównane. Żona ma przewagę. Jak się przed tym obronić lub nauczyć aby wyrównać szanse?

Proszę o pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grzegorz1969 napisał(a):

Dzień dobry.

 

Żona czyta mi w myślach. Proszę o poradę jak się mam obronić. Przecież mam prawo chociaż do minimalnej prywatności..

Moja żona, którą zresztą bardzo kocham zepsuła ostatni seks, ponieważ pomyślałem o zbliżeniu z młodą kobitą. Mam 55 lat a żona 52.

Moja żona a niezwykłą zdolność czytania ludziom w głowach i oczywiście w mojej tez. Wczoraj pracowałem z 18 letnią dziewczyną i pomyślałem przez chwile o seksie z Nią.

Wieczorem kiedy piliśmy wódkę po opróżnieniu butelki, żona wszystko mi wypomniała, bo czyta mi w myślach i w głowie. Ja o tym wiem, bo to nie jest jedyny przypadek. Robi co chce.

Nasze szanse nie są wyrównane bo ja takiej zdolności nie mam. Nasze szanse nie są wyrównane. Żona ma przewagę. Jak się przed tym obronić lub nauczyć aby wyrównać szanse?

Proszę o pomoc.

 

Żona zajmuje się okultyzmem? Pytam jak najbardziej serio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Grzegorz1969 napisał(a):

Nie, nic z tych rzeczy. Ma po prostu taką zdolność. 

Skoro nie możesz jej pozbawić jej tej zdolności to wykorzystaj ją przeciwko niej tj. myśl o wielu rzeczach prawdziwych i nieprawdziwych. Skąd będzie wiedziała jakie są twoje prawdziwe intencję.

 

Życzę Ci miłego dnia:)

John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden człowiek niestety nie jest w stanie czytać w myślach. Obronić się możesz tylko tak, że zapiszesz się na wizytę u psychiatry i on oceni czy z żoną, czy z Tobą coś jest nie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×