Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Co za bezpieczna kokaina ?

 

Swoja droga, swiatowe mocarstwa traca dziesiatki miliardy dolarow ze wzgledu na nieskuteczne leczenie depresji i nerwic, wiec mozna sie spodziewac, ze najdalej do 2020 bede bardzo skuteczne leki :).

 

Wedlug mnie juz antydepresanty prof Pilca z Kr beda juz dalece bardziej skuteczne od obecnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987,

 

Wedlug schematu dzialania maja dzialac silnie na Gaba + kwasy glutaminowe (w inny sposob niz Coaxil) i na jeszcze jakies rzeczy, wiec moga byc rewelacyjne.

 

Zreszta sam Pilc mowi, ze interesuje go skutecznosc na poziomie minumum 90 %.

 

No ale kiedy takie cuś będzie? Gdzie można o tym poczytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja paro brałam 6 lat więc siedziałam cichutko..ostatnie 2 lata tylko 10 mg i mniej obecnie 5 mg...

wiadomo NN teraz daje trochę popalić..wchodze w sertralinkę biorę25 mg mam dojść nawet do 75 mg jak narazie ciut ciut lepiej jak sertralina mi zatrybi pewnie bedę sie jeszcze smiała sama z siebie jak te posty bedę czytać-oby!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już nie wiedziałem co wziąść nasennie, nie mogłem zasnąć po kilku Stillnoxach i wziąłem kombo 2 x 15 mg chlorprotixenu i 20 mg mianseryny.

Spało się genialnie. Obudziłem się o 12.00 :mrgreen: Kosmici nie atakowali w snach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muł tylko na początku teraz łykam nie wiem ,że łykałam pieron wie czy to jeszcze działa...

najdziwniejsze jest to..,że jak nie brałam zotralu 25 mg ta kombinacja chlorprotixen i lervon szwankowała byłam załamana już,ale teraz znów jest dobrze czyli moze kurna mi tej serotoniny trza było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×