Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zostal mi przepisany przez lekarza parogen i hydroxyzinum. Mam teraz sesje (studiuje), dopiero dzisiaj przyjalem pierwsza dawke hydroxyzinum. Moje pytanie brzmi, czy te oba leki w jakiś sposob moga mi utrudnic koncentracje, uczenie sie ?

 

Pozdrawiam

MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vinlang - ja uważam, że tak, tzn. hydroksyzyna uspokaja i na początku usypia więc jak będziesz spał, to nie da rady się uczyć ;) a paroksetyna jest w porządku pod tym względem ale nie na początku raczej, bo na początku zażywania może pojawić się trochę niemiłych skutków ubocznych, które mogą Ci przeszkadzać w nauce, może troszkę z tym poczekaj, aż będzie po sesji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasenny efekt mianseryny przeszedł. W sumie wszystkie efekty uboczne przeszły. Czekam na finalne zadzialanie. Nie mam depresji (oczywiście zaleczona jest paroksetyną, pewnie gdybym odstawil było by źle). Tak więc jak będzie działał antydepresant na kogoś bez depresji, lęków itd... :) ??? Jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie objawy wyglądały następująco:

- wszystko widziałem na czarno, po co coś robic, jak i tak wszyscy zdechniemy

- wiekszosc czasu spedzana w lozku

-zamkniecie sie w pokoju i kompletna zolacja od ludzi

-myśli samobójcze ( prawie była próba samobója)

-zero zainteresowańzia

-nic nie bawiło, siedziałem przy kompie klikając myszką bez celowo

- huśtawki nastroju

-zero pewności siebie i umiejętnośc podejmowania deecyzji

To było przed Paroksetynką

Wszystko to znikneło, każdy podpunkt. Życie jest piękne :great: Tylko 8 tygodni trzeba było czekac, aż to szataństwo zadziała.

Lek jest wybitny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Zaczalem od wczoraj to brac, wieczorem pierwsza tabletka hydrox. a rano dzisiaj parogenu i hydroxy.

Parogen biore raz dziennie z rano, oraz dwie tabletki hydroxy (jedna rano, jedna wieczor). Po hydroxy faktycznie chce sie spac... a na dzialanie parogenu trzeba troche poczekac... jakies dwa tygodnie podobno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×