Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jurecki napisał:

@Szczebiotka możesz w takim stanie coś czytać?

Położyłam się do łóżka i drzemałam, na szczęście moja czteroletnia no prawie pięcioletnia córka dała mi to zrobić i grzecznie się bawiła obok mnie. Trochę mi lepiej i nawet słońce wyszło. Głowa boli ale już trochę mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dzisiaj strasznie dużo na Forum ludzi, którzy czują się nic nie warci. Ludzie - to przecież nieprawda. Każdy przedstawia jakąś wartość. Przyszedł na świat, żeby się udoskonalić. Każdy jest jedynym w swoim rodzaju kwiatem, może tylko czasem potrzebuje kogoś, żeby się zachwycił jego pięknem. 

Żeby było na temat - moje samopoczucie też nie jest dobre, ale wierzę, że kiedyś skończy się zły czas. Musi się skończyć - czego i wszystkim życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to depresja poświąteczna, bo coś wyszło z ludzi. Przypomina to atak zombie gdzie każdy zaraża innego (tu swoim nastrojem). Mnie akurat teraz też coś się przydarzyło i zacząłem się martwić bardziej niż zwykle, ale jeden z dzisiejszych wpisów @Szczebiotka otrząsnął mnie z tego myślenia i jest w porządku, thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Relfi napisał:

Może to depresja poświąteczna, bo coś wyszło z ludzi. Przypomina to atak zombie gdzie każdy zaraża innego (tu swoim nastrojem). Mnie akurat teraz też coś się przydarzyło i zacząłem się martwić bardziej niż zwykle, ale jeden z dzisiejszych wpisów @Szczebiotka otrząsnął mnie z tego myślenia i jest w porządku, thx.

Nie wiem który ale cieszę się 🙂 

Może masz rację, ale ja jeszcze stawiam na przesilenie wiosenne i zmiany pogody plus alergię 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×