Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy


Wicia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Jestem nowa na forum i mam nadzieję że ktoś może mi pomóc. Zaczęło się  od suchego kaszlu po covidzie, infekcja minęła a kaszel został już trzeci miesiąc  no i się Zaczęło. Napewno rak pluc, rtg ok  myślałam że po badaniu się  uspokoję, ale potem było jeszcze gorzej. Zaczęłam chrzakac ibo mam uczucie że mam ciągle flegme zalegająca  w gardle, no i znowu jazda.Gastroskopia ,laryngolog  wszystko ok. Jedyne co mi pomagało to wieczorem  ciepła  kapiel i do łóżka bo wtedy jakoś mniej kaszlałam i chrzakalam  powoli  przyzwyczajałam się  z myślą że to nerwica. Wczoraj rano się obudziłam  i myślałam intensywnie połykać  ślinę, te myśli  były  tak intensywne że nie mogłam się uspokoic 

Dzisiaj po pracy po słabo przespanej nocy położyłam się żeby odpocząć i zaczelo się  znowu to ciągle przelykanie sliny.

Strasznie się boję nocy bo wiem że znowu nie będę spała bo będę musiała cały czas  przelykac ślinę.Masakra. jak sobie z tym  poradzić  proszę pomóżcie bo ja zwariuję. Próbuję o tym nie myśleć ale słabo  mi to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Z tego, co opisujesz, słyszę, że obskoczyłaś już prawie wszystkich lekarzy. Wiesz, ja nie jestem specjalistką, ale nie zastanawiałaś się może, czy Twój problem nie ma podłoża w psychice? Czasem też tak się zdarza.

Edytowane przez Wiśniówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wicia Cześć, Ja zawsze przy słabej pogodzie mam chroniczny kaszel i flegma drapie w gardle... Właściwie to nie mam tego tylko w lato. Z tego co piszesz to u ciebie problem jest raczej na podłożu psychiki ale może spróbuj zastosować jakiś spray z chlorowodorekiem benzydaminy np. Uniben. Mi to bardzo pomaga - zmniejsza kaszel i ułatwia pozbycie się flegmy. To działa bardzo szybko od użycia więc może pozwoliło by Ci się to uspokoić?

Edytowane przez Kris0x0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×