Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica wzroku


Kolev

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam problemy rodzinne.  Pod wpływem ciągłego napotykania tych problemów zacząłem mieć problem z oczami potwierdzony przez neurologa. Tzn oczy mi latały lewo prawo bez przyczyny. Po tym jak oddalilem się od problemów i wyjechałem problem ustąpił.  Na razie jest w porządku.  Martwię się tylko o bliska osobę która została z tym a też ma taki problemy z oczami,co to jest ktoś może napisać?  Lekarze niestety są słabi, raz dobrego trafiłem to chociaż dobrał mi dobre leki.  Mam trochę wyrzuty sumienia że uciekłem od problemu ale bałem się też o siebie jeżeli chodzi o nerwy trochę mnie to przerosło. Teraz kiedy czuję się lepiej czuję tez konsekwencje tej decyzji,  ale czasami nie ma czasu na myślenie i chce się zadbać o siebie a później pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2021 o 16:33, Dalja napisał:

Ja miałam pproblemy z oczami - okulista i neurolog nie pomogli - ostatecznie diagnoza u psychiatry. Ale sam widzisz że Ci przechodzi kiedy eliminujesz czynnik stresogenny 🙂 tylko tak pozbedziesz się tego problemu  

A możesz nakreślić o jakich problemach z oczami mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi okres byl zamazany wzrok, podwójne widzenie (a właściwie to potrójne:p), epizody ze oczy latają lewo prawo hm mowia na to oczopląs. No i powieki zamykały się jak chciały, opadały, parę razy mega szybkie mruganie ale tak samoczynnie!

 

Ogólnie mysle że nerwica robi wszystko tylko wyobraźnia nas ogranicza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś miesiąca ciągle mam jakieś męty w oczach, też jakby zamazany obraz, ciężko mi skupić wzrok na jednym punkcie, tak jakbym po chwili się zawieszała. Jak o tym dłużej myślę, to mam wrażenie, że pulsują mi gałki oczne… Doprowadza mnie to do szału, byłam już u okulisty i po badaniu dna oka i ciśnienia wszystko wyszło okej… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×