Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ktoś z was chodzi do psychiatry na NFZ w Toruniu?


Wrynona

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się zapisać do psychiatry na NFZ, ale w moim miasteczku są odległe terminy. Dlatego muszę szukać w Toruniu, ale nigdy nie byłam tam u żadnego lekarza i kompletnie nie wiem jak szukać. Znalazłam w necie nr do przychodni Nasz Lekarz na ul. Batorego i moja mama tam zadzwoniła, ale odezwała się automatyczna sekretarka z prośbą o czekanie i długo nikt się nie odzywał. Mama zadzwoni jeszcze w poniedziałek, ale skoro dziś nikt nie odebrał to pewnie w poniedziałek będzie tak samo... Nie jestem dobra w te klocki, nie umiem szukać takich rzeczy w necie. Nie wiem też za bardzo jak działa NFZ w przypadku chodzenia do lekarzy w innych miastach, gdzie w ogóle przyjmują na NFZ, nic nie wiem. Dlatego jeśli ktoś z was leczy się w Toruniu będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Wrynona,

 

W dniu 21.05.2021 o 22:16, Wrynona napisał:

Nie jestem dobra w te klocki, nie umiem szukać takich rzeczy w necie.

Korzystałem z pomocy psychologa na ul. Mickiewicza

https://www.wszz.torun.pl/index.php/jednostki-szpitala/szpital-psychiatryczny/poradnie-i-przychodnie/poradnia-zdrowia-psychicznego

Łatwo tam dotrzeć. Wystarczy z dworca przejechać przez most i wysiąść na placu Rapackiego a potem pozostałą cześć drogi pokonać piszo.

W dniu 21.05.2021 o 22:16, Wrynona napisał:

Nie wiem też za bardzo jak działa NFZ w przypadku chodzenia do lekarzy w innych miastach, gdzie w ogóle przyjmują na NFZ, nic nie wiem. Dlatego jeśli ktoś z was leczy się w Toruniu będę wdzięczna za pomoc

Wydaje mi się, ze nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Wystarczy się zapisać. Zapis może poprzedzić założenie karty.

 

Miłego dnia:)

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×