Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od drugiej osoby, kobiety


nachwile11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam ogromny problem. W życiu pamiętam, że dla mnie były istotne 2 kobiety - ta, z którą byłem i spotykałem się 10 lat temu i ta..., obecna, którą poznałem pół roku temu. Przez ten czasu, 10 lat, byłem mocno frywolny, praktykowałem  na potęgę luźne relacje, masa powierzchownych relacji i szybkiego seksu. Ją poznałem pół roku temu i od razu wiedziałem, że to nie będzie kolejna, zwykła znajomość, oparta na luźnym seksie.

 

Po 10 latach, ta kobieta sprawiła, że coś we mnie ogrzała, że mój wizerunek się ocieplił, że czuję się inaczej, że jest we mnie więcej dobroci i ciepła i chcę to z nią dzielić. Wiele myśli w ciągu dnia sprowadza się do jej osoby, wiele sytuacji i wyobrażeń, jest z jej udziałem. To jest bardzo ciężkie, bo zacząłem się czuć zależny od drugiej osoby, czasami determinuje to moje samopoczucie, to jak się czuje, czy jest dobrze, czy źle. Bardzo mi to przeszkadza, bo przez te wszystkie lata, nie odczuwałem przywiązania do kogoś i nikt raczej moim samopoczuciem nie determinował. Zastanawiam się od czego to jest zależne, chciałbym być facetem twardym i takim jakim byłem przy kobietach, ale równocześnie prowadzić z nią zdrową, dojrzałą relację. Teraz się czuję trochę jak dorosły facet, w labiryncie, albo jak chorągiewka na wietrze. 

 

Chyba czasami się czuje jakoś gorszy od niej, chociaż nie ma powodów, mógłbym mieć jeszcze ładniejszą i generalnie lepszą kobietę, ale z tą się czuję naprawdę dobrze. Z czego to wynika? Te moje rozsterki? Poznałem fajną kobietę, z  realcji z której powinienm czerpać maksimum przyjemność, a tyle we mnie zwiątpienia...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×