Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągle płaczę


OnaW

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi smutno. Tak bez powodu. Spotkałam się z rodzicami i braćmi po kilkumiesięcznej przerwie i mnie to nie cieszy, wręcz na odwrót, jestem poddenerwowana, muszę się pilnować żeby przy nich nie płakać. Ma zaraz odwiedzić nas rodzina, a ja nie mam na to zupełnie ochoty. Nie chce mi się z nikim rozmawiać, opowiadać co u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni było serio super. Tak normalnie, jak dawniej, mimo problemów, nieoczekiwanych nie zbyt dobrych sytuacji czułam, że podołam, jakoś to będzie. Dziś było drugie spotkanie z psychiatrą i pierwsze z psychologiem. Dostałam leki (Asertin i Afobam) oraz skierowanie na psychoterapię. Dobry nastrój został częściowo stłumiony przez zmęczenie, wspominanie tego co było i jak się czuję mnie wykończyło, ale to jest najmniejszy problem. Pojawił się znowu niepokój. Przez chwilę mogłam się nacieszyć normalnością, a teraz znowu powrót do beznadziejności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wykończona. Po przypisanych lekach w ciągu dnia jestem senna, w nocy nadal mam koszmary, a dziś w dodatku budziłam się w nocy kilka razy, a od 4 nad ranem do 7 w ogóle nie spałam. Zaspałam przez to do pracy, boli mnie głowa i nie mam siły na nic. W dodatku miałam dziś małe spięcie z chłopakiem, zaczęłam czuć, że wracają złe myśli i wzięłam Afobam. Teraz czuję się jeszcze gorzej, nie mogę się już w ogóle skupić na pracy 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję ogromne wyrzuty sumienia w związku z tym, że w tym miesiącu byłam tylko dwa dni w pracy. W ciągu dnia nie potrafię się na niczym skupić, nie potrafię się do niczego zabrać, jedynie przed snem "trzeźwieję" oraz pojawia się natłok złych myśli i nadal źle sypiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęłam 30go grudnia. Od wtedy biorę leki i miałam jedno spotkanie z psychologiem. Następną wizytę mam 19go stycznia i wtedy będzie podjęta decyzja jak ma wyglądać moja terapia. Do tego dziś miałam jeszcze jedną rozmowę z psychiatrą, dostałam dodatkowo tabletki nasenne i L4 do prawie końca lutego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×