Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej, pierwszy post proszę o poradę


Elainex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochani, to mój pierwszy post, ale jestem tutaj od dawna. Piszę, bo mam problem ze swoim zamuleniem przez pół dnia. Najgorzej jest do godziny 16, mam zwiechę i jestem bardzo śpiąca, jak się nie położę choć na chwilę to ciężko jest mi wysiedzieć i jest to niezależne czy jestem w trakcie wykonywania obowiązków czy nic nie robienia. Zawsze zaczyna się to ok. 1-3h po przebudzeniu się, każdego dnia to samo. Sport z rana nie pomaga, kawy nie piję, kakao nie pomaga, nic. Biorę wenlę w dawce 150mg, po śniadaniu, ale wątpię żeby to ona wpływała. Miał ktoś coś podobnego i jak sobie poradził z tym problemem? Nie wiem czy radzić się swojego lekarza co z tym zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 11:35, MagZam napisał:

Z tego co napisałaś, to radzę Ci się udać do lekarza rodzinnego i zrobić badania .

Musisz się dokładnie przebadać, żeby wykluczyć aspekt związany ze zdrowiem fizycznym. 

 

 

Robiłam i jest wszystko w porządku. Po pandemii chcę zrobić jeszcze testy na drożdzycę i na wit. D. Może tutaj leży przyczyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Elainex napisał:

 

Robiłam i jest wszystko w porządku. Po pandemii chcę zrobić jeszcze testy na drożdzycę i na wit. D. Może tutaj leży przyczyna. 

A robiłaś badania tarczycy? Ja też jakiś czas temu badalam poziom wit D i o dziwo był wręcz idealny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×