Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam z nad zatoki puckiej


Alex8782

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Ola. Nawet nie wiem jaka konkretnie choroba mnie trawi, bo wciaz nie byłam u lekarza. Jestem dda i ddd jesli w ogóle to się łączy. ( oczywiście na pozór i na zewnątrz tworzyliśmy normalną rodzinę) raz czuje sie swietnie raz okropnie, myśli samobójcze i ciagly strach. To tak po krótce. Ogólnie to cześć i dzień dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Alex8782 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Ola. Nawet nie wiem jaka konkretnie choroba mnie trawi, bo wciaz nie byłam u lekarza. Jestem dda i ddd jesli w ogóle to się łączy. ( oczywiście na pozór i na zewnątrz tworzyliśmy normalną rodzinę) raz czuje sie swietnie raz okropnie, myśli samobójcze i ciagly strach. To tak po krótce. Ogólnie to cześć i dzień dobry

A jesteś umówiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 09:24, Lilith napisał:

@Alex8782cześć Olu ;) A masz już zaplanowaną wizytę u lekarza? Rozgość się na Forum. Może znajdziesz tu coś dla siebie. 

Witam. Nie jeszcze nie. Raz mialam umowiona ale nie poszlam. Po prostu nie umiem o tym wszystkim mówić, czasem opowiadam sama sobie do lustra jak męża nie ma w domu. On caly czas mnie krytykuje i moim zdaniem obraza, bo przynajmniej dla mnie slowa ,, idz sie lecz albo idz do psychiatryka" sa obraźliwe. Wiec juz nic nikomu nie mowie tylko czasem sama sobie jak dzieci sa zajete i nikt nie widzi. Noe potrafie sie przelamac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×