Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

arek1982

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. arek1982

  Ostatnia litera

  Utopia
 2. arek1982

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Ja mam ogólnie mało znajomych.Samotność mi doskwiera.Nic ciekawego w tym życiu się nie dzieje. Na dodatek jestem jedynakiem.Będę musiał w jakiś sposób dać sobie radę jak będą odchodzić rodzice. Mój ojciec jest chory na raka. Minęło sporo lat jego choroby.Mama też niezbyt zdrowa,ale daje radę. Jak tam Twój dzisiejszy dzień ?
 3. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Hej. No to ja mam tak podobnie.Miło,że się odezwałaś.
 4. arek1982

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Dziś tak sobie. Kilka dobrych informacji poprawiło humor.Bez rewelacji. Ogólnie wegetacja.
 5. arek1982

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Na pewno za granią lekko nie będzie.Najlepiej byłoby jechać mając już coś na oku i jakiś nocleg.W zasadzie to nocleg najważniejszy, bo pracy możesz szukać na miejscu. Zastanawiałeś się nad jakąś agencją pracy? W necie są takie rzeczy i można czasem natrafić na coś ciekawego. Jak się czujesz pośród ludzi? Jeśli ok, to opcja wyjazdu może być dobrą opcją. Jak się dzisiaj czujesz?
 6. arek1982

  O czym rozmawiać?

  Dzięki:-)
 7. arek1982

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Dobrze myślisz. Zgłoś się tam.
 8. arek1982

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Daj spokój.Na pewno jest coś jeszcze, co jest warte przeżycia.
 9. arek1982

  Gaśnie ostatnie światło

  Wiem co to DDA. Pomoc rodziców jest źródłem utrzymania.
 10. arek1982

  O czym rozmawiać?

  Jak wiadomo, człowiek jest istotą społeczną. Niektórzy szybko nawiązują kontakty, inni potrzebują do tego czasu. Interesuje mnie zagadnienie o czym można rozmawiać z innymi,aby czuć się dobrze w tej rozmowie. W jaki sposób się zachowywać, jak być osobą naturalną i lubianą? Jak wybrnąć z niezręcznej ciszy? Czy również mowa ciała jest aż tak istotna?
 11. arek1982

  Gaśnie ostatnie światło

  Witaj w klubie.
 12. arek1982

  Gaśnie ostatnie światło

  Exodus! na co dzień pomaga Internet,muzyka,film itp. Na weekendy jeżdżę do rodziców, to też zawsze jakoś można się oderwać.Ogólnie nie mam jakiegoś stałego hobby i to mnie wkurza. Chciałbym tak jak niektórzy znaleźć coś dla siebie i pozostać w tym do końca życia. Niektórzy łowią ryby, inni jeżdżą na rowerze, jeszcze inni grają przez Internet albo zbierają znaczki. Ogólnie wydaje mi się, że jestem jakiś wybrakowany. Przeżycia też zrobiły swoje. 15 lat..to dużo czasu. U mnie to tak wygląda,że jestem na krawędzi. Potrafię funkcjonować w miarę normalnie. Gorzej, jeśli przychodzi do bliższego poznania lub dłuższego przebywania z kimś np. w pracy. Szybko tonę, bo nie posiadam tego "pancerza" ochronnego. Jestem jak duże dziecko wystawione na ciosy. Dlatego napisałem o sobie DDA, bo tak się czuję.
 13. arek1982

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Dzisiaj nawet nieźle.Mam załatwić jedną sprawę, z którą borykam się już od tygodnia,ale nie mam siły.Ciągła spychologia.Poza tym nawet ok. Słoneczny dzień też w tym pomógł.Odwiedzony cmentarz, na grobie kogoś bliskiego.
 14. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Nie stosuję.
 15. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Z takimi stanami się nie borykam.Przynajmniej tak mi się wydaje:-(Sam już nie wiem, co mi jest. Lek silny jest, bo widzę jak na niego reaguję.Moje życie to jakaś masakra.
×