Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

arek1982

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ja mam ogólnie mało znajomych.Samotność mi doskwiera.Nic ciekawego w tym życiu się nie dzieje. Na dodatek jestem jedynakiem.Będę musiał w jakiś sposób dać sobie radę jak będą odchodzić rodzice. Mój ojciec jest chory na raka. Minęło sporo lat jego choroby.Mama też niezbyt zdrowa,ale daje radę. Jak tam Twój dzisiejszy dzień ?
 2. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Hej. No to ja mam tak podobnie.Miło,że się odezwałaś.
 3. Dziś tak sobie. Kilka dobrych informacji poprawiło humor.Bez rewelacji. Ogólnie wegetacja.
 4. Na pewno za granią lekko nie będzie.Najlepiej byłoby jechać mając już coś na oku i jakiś nocleg.W zasadzie to nocleg najważniejszy, bo pracy możesz szukać na miejscu. Zastanawiałeś się nad jakąś agencją pracy? W necie są takie rzeczy i można czasem natrafić na coś ciekawego. Jak się czujesz pośród ludzi? Jeśli ok, to opcja wyjazdu może być dobrą opcją. Jak się dzisiaj czujesz?
 5. Dobrze myślisz. Zgłoś się tam.
 6. Daj spokój.Na pewno jest coś jeszcze, co jest warte przeżycia.
 7. Jak wiadomo, człowiek jest istotą społeczną. Niektórzy szybko nawiązują kontakty, inni potrzebują do tego czasu. Interesuje mnie zagadnienie o czym można rozmawiać z innymi,aby czuć się dobrze w tej rozmowie. W jaki sposób się zachowywać, jak być osobą naturalną i lubianą? Jak wybrnąć z niezręcznej ciszy? Czy również mowa ciała jest aż tak istotna?
 8. Dzisiaj nawet nieźle.Mam załatwić jedną sprawę, z którą borykam się już od tygodnia,ale nie mam siły.Ciągła spychologia.Poza tym nawet ok. Słoneczny dzień też w tym pomógł.Odwiedzony cmentarz, na grobie kogoś bliskiego.
 9. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Z takimi stanami się nie borykam.Przynajmniej tak mi się wydaje:-(Sam już nie wiem, co mi jest. Lek silny jest, bo widzę jak na niego reaguję.Moje życie to jakaś masakra.
 10. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Lek działa także stabilizująco. Może to było intencją lekarza.
 11. arek1982

  Chciałbym się przywitać

  Lek dostałem na uspokojenie myśli. Ogólnie w życiu nie mam konkretnego zajęcia, o którym mógłbym powiedzieć, że nim się zajmuję. Pracowałem w różnych miejscach, byłem dwa razy za granicą.
×