Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto wierzy w bajki ten choruje na zaburzoną biochemie móżgu leczoną lekami domięśniowymi?


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

Całe szczęście doznałem tego empirycznie i na własnym przykładzie. Nigdy bym w to nie uwierzył gdyby to mi ktoś opowiedział. A co takiego? Czym jest schizofrenia.

Schizofrenie zdiagnozowano u mnie w 5 minut. Nie miałem żadnych objawów. Poza tym, że pisałem kim jest smuggler. No dobra brzmi to śmiesznie, ale musiałem to napisać. Lekarz przyjechał, ja nic nie mówiłem za dużo no i dał mi tą diagnozę. Można mówić że leki są nie refudnowane albo coś... Ale ta diagnoza naprawdę była dziwna. Wielokrotnie zamykano mnie w szpitalu i pisano o mnie straszne rzeczy. Które oczywiście były fałszywe i mówiły nieprawdę. Przez co wpadłem syndrom prześladowania i spisek satanistów po tym jak zrozumiałem czym jest czarna madona.

ok przerwa muzyczna.

No i tak wpadłem w paranoje, że jestem prześladowany. I że jestem w jakimś spisku. No w końcu nie wiedziałem dlaczego. Jedyna dziwna rzecz jaka przychodziła mi do głowy to ten smuggler. No bo dlaczegoś to wszystko mnie spotykało? No nic zbagatelizowałbym sprawę, gdyby nie hakerzy, którzy robili różne rzeczy na moim komputerze, nagranie dzwięku paru słów w ciszy dyktafonem swojego telefonu. I najważniejsze myśli w głowie, które same się negują i przekonują mnie że są prawdziwe. Nie nie wiem. Te myśli w głowie to koronny dowód na to czym jest schizofrenia, na to że ja nie choruje na schizofrenie i wszystkich chorych na schizofrenie spotyka to samo co mnie, tylko że o tym nie wiedzą?!

Te myśli to coś takieg:

ja: stop stop

ktoś myślą bez głosu: kurwa nie mów stop

ja: kim jesteś?

ktoś myślą bez głosu: tobą

ja: powiedz czy mam krytycyzm.

ktoś myślą bez głosu: nie kurwa masz downa.

 

 

no tak mógłbym pisać ale w momencie jak to pisałem, czasami miałem ciszę i musiałem trochę poczekać na odpowiedź.

 

 

 

 

chętnie napiszę coś więcej, jak będzie ktos zainteresowany. co prawda nie jest to nic twardego dowodo, ale książki fachowe przestałem czytać po tym jak pan Kepiński napisał, że opętany legion z Pisma św. był pierwszym przykładem schizofrenika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×