Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii


szanownapani

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lilith napisał:

To i ja się wypowiem, bo się zagotowałam. Nikt, powtarzam NIKT nie ma prawa decydować o losie i zawodzie innej osoby. Co to w ogóle za wytykanie palcami kto może, a kto nie może zostać psychoterapeutą? Skąd wiecie, na jakim etapie dziewczyny będą stały za kilka lat? Nikt tego nie wie. A zatem, skąd te ataki? To po pierwsze. Po drugie, nie wiem który raz już napiszę, że założyłam ten wątek, żeby dzielić się doświadczeniami z terapii, z sesji. A co niektórzy z tego robią? Naprawdę, zastanówcie się czasami zanim coś napiszecie. Ten wątek jak i Forum ma służyć WSPARCIU. To przykre, kiedy wchodzę tu po jakims czasie i zamiast wątku, który miał na celu wspierać zastaję wojenki podjazdowe. 

Nie zauwazylam, zeby ktokolwiek tutaj komus czegos zabranial (moze poza Toba, bo widze, ze lubisz tu czasem zajrzec i pokrzyczec na innych userow), ale jesli ktos opisuje na otwartym forum swoje zawodowe plany, to chyba miedzy innymi po to, zeby uslyszec opinie innych. 

 

Cytat

Nie odpowiadajcie na mój wpis, bo nie jest to zaproszenie do dyskusji. Najlepszą odpowiedzią będzie powrót do tematu wątku: "Co na dzisiaj, czyli dziennik psychoterapii".

To zabawne 🙂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×