Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałabym zrozumieć...


Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrafie stworzyc związku byc z facetem chciałabym zrozumiec dlaczego czy zdarzenia z przeszłosci  , dziecinstwa maja na to wpływ?

Pochodze z wielodzietnej rodziny , mam niską samoocene , brakuje mi pewności siebie w domu od dziecka słyszałam że do niczego się nie nadaje ,  nic nie osiągne w życiu . U nas nigdy nie rozmawiało się otwarcie o problemach , nie mogłam liczyc na wsparcie. Ojciec pije mało się interesuje ...jakoś niebyłam lubiana w dzieciństwie przez niektórych starszych braci czułam sie jakaś gorsza , jeden z nich mnie bił tak poprostu sama niewiem dlaczego..Spotykałam sie z kilkoma facetami ale zawsze konczyło sie na kilku spotkaniach , gdy zaczynało sie cos wiecej zrywałam bałam się niewiem czego .Jestem ładną dziewczyną mężczyzni się zamną oglądaja ale co z tego jak ja nieumiem okazywać uczuc ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma zwiazek z twoim dziecinstwem.powinnas pojsc na psychoterapie lub terapie DDA/DDD.

boisz sie bliskosci w zwiazku z mezczyzna.mozna to zmienic dzieki terapii,ale to dlugi proces.

powodzenia!

ps.nie jestem psychologiem,tylko studentka psychologii z wlasna terapia 2 letnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Kasiu1992, przez Internet nie można niczego stwierdzić. Jak najbardziej, Twoja przeszłość odcisnęła na Tobie piętno i masz w sobie wiele ran, negatywnych doświadczeń, które blokują Cię, by otworzyć się przed mężczyzną, zaufać. Zachęcałabym Cię do podjęcia terapii, by zrozumieć lepiej samą siebie i mechanizmy, jakie Tobą rządzą. Pracując nad poczuciem własnej wartości, mogłabyś poprawić nie tylko swoje kontakty w relacjach damsko-męskich, ale ogólnie poczuć się lepiej sama we własnej skórze. Pozdrawiam ciepło! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×