Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kuba9420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie wiem czy dobrze trafiłem ! Nie denerwujcie się na Moje Składanie Zdań. Czy znajdę Tu Kogoś Kto poradzi mi jak Mam Przestać  BRać Te gówno Oczywiście Jestem Pod Wpływem Znowu Tego Ścierwa Mam 24 Lata Rodzinę Dziecko Ale wszystko zaczyna wymykać  Mi sie spod kontroli Systematycznie Biore Już OD ROKU Kilka RAzy w TYgodniu I Każdy WEEKEND JEST OBOWIĄZKOWO PRZEĆPANY Nie Będę PIsał Szczegółów BO KSIĄŻKĘ BY NAPISAŁ "MAM TEGO DOŚĆ". TRZECI- # DZIEN BEZ SPANIA BEZ MOJEJ KOBIETY I DZIECKA PO KŁÓTNI WYJECHAŁA DO MAMY BO NIE DAŁO SIE TEGO UKRYĆ NIE WYTRZYMAŁA JEST U MOICH RODZICÓW OD WCZORAJ W KOŃCU ILE MOŻĘ MI DAWAĆ SZANSĘ .POTRZEBUJĘ ZADAĆ KILKA PYTAN Z KIMŚ POROZMAWIAĆ ZADAĆ 2 TRZY PYTANIA > W GŁĘBI DUSZY CZUJE ŻE JESTEM ŚKOŃCZONY ! ZMIENIŁEM SIE O 360 STOPNI WIDZĄ TO LUDZIE > NIE CHCE STRACIC PRACY BO STRACĘ WSZYSTKO > NIE POTRAFIĘ WYTRZYMAC BEZ TEGO WIECEJ NIZ 3-max4 dni >CHCĘ WIEDZIEĆ CZY JEST ODROBINA NADZIEJI ZEBY COŚ PO PROSTU Z TYM ZERWAĆ WIEM . Cpun To CPUn Powiecie 

Edytowane przez Kuba9420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest to, że fenyloetyloaminy do których zalicza się amfetamina nie uzależniają fizycznie. Nie ma takiego bagna, z którego nie można by było wyjść, polecam psychoterapie i leki antydepresyjne -> zastąpią Ci ćpanie. Zresztą co ja gadam, namawiam kogoś na tymole, aż nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jakubie, proponuję żebyś grzecznie oddał nam swoją amfetaminę, bo skoro nie potrafisz ćpać jak człowiek, to znaczy, że to po prostu nie dla ciebie. Wtedy oczywiście my zagwarantujemy tobie naszą pomoc.

Adres do wysyłki otrzymasz w prywatnej wiadomości.

Edytowane przez dr. Psycho Trepens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×