Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę pomóżcie.


aga99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mam 24 pięknego synka dla ktorego warto żyć wspaniałą rodzinę która mi zawsze pomaga a ja mam dość. Nie wiem co się ze mną dzieje. Zawsze byłam osobą uśmiechniętą, obrotną. Zdawało się, że mogłabym pracować na trzy etaty a i tak nie byłam zmęczona. Teraz jest inaczej...

Cały czas nie mam siły, coś mnie boli, ale najgorsze jest to, że jestem senna. Chociaż senna to za mało powiedziane. Jakbym tylko mogła to spałabym 24godziny na dobę. Nie wiem co mam z tym zrobić nawet kawa nie pomaga. Nie chcę przespać całego życia więc proszę pomóżcie. Aga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnez jest bardzo dobry na energie życiową...

ale to mi wygląda na początki depresji... może pownnaś udac się do lekarza? przepisał by ci odpowiednie leki, porozmawiałabyś z nim i poczuła napewno lepiej. lepiej wcześniej się z tym udać niż kiedy chorobą będzie postępowała. Będzie wszystko dobrze! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć aga99. Miło Cię poznać.

 

Mi się wydaję, że to przez dotychczasowy tryb życia, wychodzi to, że obracałaś na 'trzy etaty'. Zespół przewlekłego zmęczenia? Tak czy siak trzeba do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawało się, że mogłabym pracować na trzy etaty a i tak nie byłam zmęczona

 

a czy nadal podejmujesz kilka etatow ??

zrob sobie badania pojdz do lekarza i niech ci przepisze skierowanie , zbadaj takze koniecznie tarczyce.

ale moze to tez byc zespol przewleklego zmeczenia.

 

witaj na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowa na Waszym forum. Ja również mam podobne odczucia, wiecznie śpiąca, zmęczona 24/7 głowa mi pęka, a do tego dochodzą lęki egzystencjalne. Jakbym była oderwana od rzeczywistości. To, ze mam nerwice lękową, fobie to wiem. Nie wiem, co mam robić z tym wszystkich, czy ktoś czuje podobnie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×