Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Będziecie mnie z tego leczyć? Jak uzależnię się od masturbacji, to też będziecie mnie leczyć, to też jest choroba?

Nie wiesz na czym polega ta choroba , widzę .

To polega na tym ,ze po pierwszym kieliszku , nie idzie wychamować, i kończy sie po miesiącu w czarnej dupie .

Normalny czlowiek walnie setę , obetrze ryja i pójdie do żony , rodziny , alkoholik wybierze bar.

 

 

Mylisz się. Normalny człowiek pije dla smaku i jak już czuje, że zaczyna mu się kręcić w głowie to przestaje. Normalny człowiek NIGDY się nie uchleje. Wiem, zaraz się posypią pierdoły dotyczące definicji normalnego człowieka :silence: . Dodam, że normalny człowiek jak wie, że po jednym piwku już mu odbija, to nie wypije nawet pół szklanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, rozumiem, że temat wzbudza wiele emocji, że wiele osób zostało skrzywdzonych (stąd agresja), ale nie mam zamiaru pozwalać na słowne potyczki.

Ahma, wyhamuj trochę, dobrze? Pozostali, jeśli zamierzają zionąć agresją, lepiej niech za wczasu się wstrzymają i odpuszczą sobie temat na dzisiejszy wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, powinna Cie Twoja żona w dupe kopnac alkoholiku

 

Kalebx alkoholiku Ty może tak bys chciał że Ty sobie bedziesz pił a rodzina bedzie to tolerowac

Ahma , dawaj strzelimy sobie po piwku :lol: ,,,ale Ty chyba nie możesz mieszać z Solianem . Szkoda , bo bym Cie upil i wy...,żebyś bardziej nas alkoholików przebrzydłych i smierdzących nienawidziła i kochała za -razeeem. ;)

A tak apropo to wiesz Ahma zachowujesz się( pisujesz ) gorzej niż niejeden Żur spod delikatesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

Żur spod delikatesów

nie zur tylko żul.

są alkoholicy, którzy nie bija swoich zon ani dzieci. ale musisz tez zrozumieć ze sa ludzie, którzy mają zaburzenia tylko i wyłącznie przez takich damskich bokserów i psycholi. w tym momencie, dziwną reakcją (wskazującą wręcz na współuzaleznienie) byłaby chęć niesienia pomocy alkoholikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,
Żur spod delikatesów

nie zur tylko żul.

są alkoholicy, którzy nie bija swoich zon ani dzieci. ale musisz tez zrozumieć ze sa ludzie, którzy mają zaburzenia tylko i wyłącznie przez takich damskich bokserów i psycholi. w tym momencie, dziwną reakcją (wskazującą wręcz na współuzaleznienie) byłaby chęć niesienia pomocy alkoholikom.

 

 

Po co dyskutujesz z nim, przecież to troglodyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post w stylu Ty jesteś taki, a Ty owaki, albo zawierający treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe - polecą ostrzeżenia. I nie będę słuchać tłumaczeń, że On/Ona zaczął/zaczęła.

Sugeruję zakończyć dyskusję i powrócić do tematu dopiero po ochłonięciu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowiek pije dla smaku i jak już czuje, że zaczyna mu się kręcić w głowie to przestaje. Normalny człowiek NIGDY się nie uchleje. Wiem, zaraz się posypią pierdoły dotyczące definicji normalnego człowieka :silence: . Dodam, że normalny człowiek jak wie, że po jednym piwku już mu odbija, to nie wypije nawet pół szklanki.

 

normalny człowiek, jak wie, że po 1 piwku mu odbija, to wypije 3, żeby odwaliło na maxa :lol:

idę po wino, bo mi tylko smaka narobiliście :twisted: napier... się, a jutro w pracy będę sobie spokojnie trzeźwieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie pomyslalas kiedys, ze wszelkie Twoje problemy biora sie stad, ze wszystko wiesz sama najlepiej? Do tego obrazajac innych tak naprawde ranimy siebie. MNOSTWO w Tobie zlosci, sama sobie to swoja zloscia kopiesz dol. Zrob to dla SIEBIE i odpusc. Nie zawsze trzeba byc gora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że traumy i urazy robią tu swoje...stąd takie a nie inne emocje,to zrozumiałe

 

Ale nie zgodzę się by wkładać wszystkich z tym nałogiem do jednego wora,że to skurwiele,sadyści itd.

Jeśli alkoholik jest świadom swojego nałogu,próbuje się leczyć,walczyć z tym to nie jest śmieciem jak ci którzy katują rodziny itd...

Że to słabość charakteru,czy psychiki...można też by powiedzieć tak o każdej osobie która jest zaburzona,bo ma słabą psychikę nie wytrzymała tego co niejeden by zniósł bez szwanku,to przez to że jest słaby to wybrał chorobę.

(wiem,argumentacja nietrafna,albo może lipna się wydawać).

Fakt faktem,alkoholizm to jednak wybór,często nieświadomy,pod wpływem impulsu,problemów,otoczenia,nadal tym jest.

Tylko ja mówię,nie ma co AŻ tak piętnować alkoholików za ich nałóg,jeśli już to za to jakimi są ludźmi w stosunku do innych,jak traktują swój nałóg,innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie pomyslalas kiedys, ze wszelkie Twoje problemy biora sie stad, ze wszystko wiesz sama najlepiej? Do tego obrazajac innych tak naprawde ranimy siebie. MNOSTWO w Tobie zlosci, sama sobie to swoja zloscia kopiesz dol. Zrob to dla SIEBIE i odpusc. Nie zawsze trzeba byc gora.

 

 

Boli, że prawdę o "pijoczkach" napisała, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie pomyslalas kiedys, ze wszelkie Twoje problemy biora sie stad, ze wszystko wiesz sama najlepiej? Do tego obrazajac innych tak naprawde ranimy siebie. MNOSTWO w Tobie zlosci, sama sobie to swoja zloscia kopiesz dol. Zrob to dla SIEBIE i odpusc. Nie zawsze trzeba byc gora.

popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem Ahma ma prawo do takiej postawy- i ma prawo ją to obrzydzać. mnie zresztą tez, dobre siostry samarytanki. wlasnie Wy przyczyniacie sie do tego,ze alkoholicy w Waszym otoczeniu pielegnują nałóg- bo ich usprawiedliwiacie zamiast przywołać do porzadku.

 

-- 09 paź 2013, 16:16 --

 

gochka,

wszelkie Twoje problemy biora sie stad, ze wszystko wiesz sama najlepiej

nie,ona po prostu zna swoją sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma ochotę się zachlać to powinien to robić tak, żeby nikogo nie krzywdzić przy okazji, nikt nikomu pierwszego litra wódki do gardła nie wcisnął na siłę, jeśli alkoholizm jest chorobą to tylko chorobą słabej psychiki, niedojrzałości, nieumiejętności radzenia sobie z problemami i niewrażliwości na krzywdę bliskich. i nie ma tu czego współczuć, bo alkoholizm jest na własne życzenie a alkoholik może sam podjąć leczenie. jeśli tego nie robi to niech idzie gdzie chce i radzi sobie sam. żal mi osób współuzależnionych, bo swoje życie oddali alkoholikowi na własność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma ochotę się zachlać to powinien to robić tak, żeby nikogo nie krzywdzić przy okazji, nikt nikomu pierwszego litra wódki do gardła nie wcisnął na siłę, jeśli alkoholizm jest chorobą to tylko chorobą słabej psychiki, niedojrzałości, nieumiejętności radzenia sobie z problemami i niewrażliwości na krzywdę bliskich. i nie ma tu czego współczuć, bo alkoholizm jest na własne życzenie a alkoholik może sam podjąć leczenie. jeśli tego nie robi to niech idzie gdzie chce i radzi sobie sam. żal mi osób współuzależnionych, bo swoje życie oddali alkoholikowi na własność.

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy ździebełka moje tak tutaj se do gardeł skaczecie?! %21laugh.gif

Ahma! Taka fajna dziewczyna i tak klnie! %21laugh.gif

Kasiątko! Taka również fajna dziewczyna i tak mało pije! Wstyd! %21laugh.gif

Popaczcie na mnie! Stary ze mnie alkoholik a jak mnie kochacie!!! %21laugh.gif%21laugh.gif

(to może ja se cichutko ucieknę w najbliższy kszaczor i się popszyglondam! :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×