Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i proszę o radę :)


Marcin1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety od jakiegoś czasu bardzo obawiam się o moje zdrowie. Boję się że mam raka i znalazłem u siebie wszystkie objawy chłoniaka. Wiadomo że jeśli to hipochondria to zazwyczaj po przeczytaniu objawów one występują a mi pojawiły się chyba przed przeczytaniem. W dodatku mam powiększony węzeł nad obojczykiem. Oglądał mnie chirurg i pani onkolog/hematolog/radiolog i nikt nawet ani trochę nie podejrzewa taka. Chciałbym się leczyć na hipochondrię ale ja naprawdę nadal się martwię o swoje zdrowie i nie jestem pewien czy to wszystko to hipochondria. :( Boję się że lekarze bagatelizują wszystko moim młodym wiekiem. Nie czuję się wcale jakoś lepiej po tych diagnozach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety od jakiegoś czasu bardzo obawiam się o moje zdrowie. Boję się że mam raka i znalazłem u siebie wszystkie objawy chłoniaka. Wiadomo że jeśli to hipochondria to zazwyczaj po przeczytaniu objawów one występują a mi pojawiły się chyba przed przeczytaniem. W dodatku mam powiększony węzeł nad obojczykiem. Oglądał mnie chirurg i pani onkolog/hematolog/radiolog i nikt nawet ani trochę nie podejrzewa taka. Chciałbym się leczyć na hipochondrię ale ja naprawdę nadal się martwię o swoje zdrowie i nie jestem pewien czy to wszystko to hipochondria. :( Boję się że lekarze bagatelizują wszystko moim młodym wiekiem. Nie czuję się wcale jakoś lepiej po tych diagnozach..

Witaj napiszę tak umarłem już dziesiątki razy robiłem dużo badań gastroskopię to z 5 razy znaleźli jakiś refluks Jakaś przepuklinę i nic więcej miałem dwa razy rezonans i nic tam nie wyszło co by odbiegalo od normy i dziwne w tym wszystkim jest to że jak mnie badali to miałem cicha nadzieję że coś znajdą i to jest zastanawiające myślę sobie pokaże im że się mylą bo ja się czuję źle i nie mogę uwierzyć że zaburzenia nerwicowe moha to wszystko wywołać a jednak ale nadal ciągle myślę co mi jest umrę na zawał ale mam sposob na zawał przeszłam 20 km zawału niedostatalem przebiegiem 10 i też nie to zawał mi nie grozi robi się duszno a ja myślę coś z serduchem a to ta nasza zastanawiam nerwica idzie zwariować ale trza żyć po prostu nazywam to tak żyje ale ni na sto procent ale wierzę że kiedyś będę żył na stoprocent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin1234, zrób specjalistyczne badania, np. na markery nowotworowe. Wtedy będziesz miał czarno na białym, czy to rak. Poza tym są badania histopatologiczne. Dane z tych źródeł są naprawdę wiarygodne. Jeśli badania obiektywne wykluczą nowotwór, wówczas będzie można udać się do psychiatry i diagnozować w kierunku hipochondrii. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×