Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żal


batman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać czy tylko ja tak mam że w wieku 30 lat, czuje ogromny żal do matki o brak uwagi, miłości, przytulania w dzieciństwie, za każdym razem kiedy próbuje z nią o tym rozmawiać, płacze, a ona neguje temat,twierdzi że wymyślam, chyba jestem nie normalny, mam z tym ogromny problem i ciągle to przeżywam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

batman, jesteś dorosłym mężczyzną i w percepcji społecznej powinieneś być silny, niezależny, przedsiębiorczy, zaradny. Tymczasem masz za sobą wspomnienia z dzieciństwa, które odbierają Ci radość życia i sprawiają, że dorosłość staje się trudniejsza. Brak miłości w dzieciństwie od rodziców sprawia, że dziecko dorasta w przeświadczeniu, że nie jest ważne. Podejrzewam, że Twoja samoocena jest mocno nadwątlona. Jedni radzą, żeby nie wracać do przeszłości, zapomnieć, starać się iść do przodu bez żalu. Inni natomiast doradzają, by przepracować przeszłość na terapii, by móc przebaczyć błędy rodziców i wzmocnionym podążać w kierunku dorosłości jako silny i pewny siebie facet. Decyzja, co zrobisz, należy do Ciebie. Pozdrawiam! Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×