Skocz do zawartości
Nerwica.com

Antydepresanty a potencja


krzeseleczko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku powiem, że brałem już dużo różnych SSRI, SNRI, MAO etc, lecz nie w tym rzecz.

Aktualnie od 4 dni jestem na fluwoksaminie (ssri) którą w duuuuuużym stopniu nie pozwala cieszyć się seksem.

Dojść się da, lecz jakie to dojście. Penis jest przez większość czasu flakiem, nawet jeśli uda się go złożyć do pochwy, to momentalnie w środku robi się z niego przebita opona i tyle z udanego seksu.

I mnie to irytuje, i moją partnerkę :cry:, chociaż chyba jednak mnie nieco bardziej ;)

A więc... Wiem, że pewnie duża część osób tutaj bierze/brała antydepresanty i miała identyczny problem, jak sobie z tym radziliście?

Może jakieś witaminki, lub leki na potencje? Ponoć potas coś tam daje, prawda to?

A może spróbować z viagrą? Tylko gdzie to dostać, jedynie na receptę czy można jakoś na "szarym" (not czarnym) rynku?

Piszcie i pomóżcie ;c. Pozdrawiam.

 

Aha, biorę jeszcze clonazepam oprócz fluwo, tak jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to rady leku, końcowa sentencja zawsze brzmi albo leczenie depresji albo ruchanie. MAO działają inaczej, selegilina na to nie wpływa a powiedziałbym, że może nawet poprawia.

Viagre to ci każdy lekarz wypisze, nie próbowałem ale na ssri jest coś takiego podobno, że nie można dojść a penis masz jak kołek. Kończy się to na tym, ze chodzisz robiąc już coś innego z penisem jak kołek. Ten drugi środek (drogi) podobno działa na zasadzie inicjacji, wtedy się wzmaga zwód ale to trzeba próbować.

Ogólnie po ssri musiałbyś trochę poczekać aby brać coś innego i sprawdzić czy działa. Osoby zarzucają drugi lek czekają miesiąc i myślą, ze nie działa a to się jeszcze ssri nie wypłukało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, czy mogę bezpiecznie brać viagrę, biorąc fluwo oraz klony? Czytałem, że z klonami jakieś powikłania mogą być ze względu na padaczkę, w sumie to już nie pamiętam dokładnie.

Ile jej brać i ile czasu przed stosunkiem? Długo się utrzymuje efekt? Bo troszkę dziwnie tak 4 godziny ze zwodem latać :P

Opiszcie proszę szczegółowo jej działanie.

ps, czy przy dłuższym stosowaniu tego ssri mogą minąć skutki uboczne związane z seksem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×