Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

I nowe inicjały mi wymyśla i łazi za mną po wątkach. Cudo :D

Rób sobie co chcesz, możesz uznawać że wymyślam, możesz nawet uznać, że przyleciałam jako forma życia wyhodowanego na Marsie, myśl cokolwiek. Naprawdę mnie to nie rusza, raczej mnie bawisz.

Możesz uznawać, że każdy, kto pochwali WŁASNEGO MĘŻA wymyśla. Nie moja/ich wina, że Tobie się (pewnie nie bez przyczyny) ułożyło, jak ułożyło. Tylko daj sobie siana - bo jesteś prymitywną, fałszywą osóbką, która najpierw się łasi jak głodny pies, a potem kąsa. To żałosne, nie widzisz?

Powód: napisałam, że kobiety częściej ponoszą winę za rozpad związku. O, naprawdę. Przed tym byłaś do rany przyłóż. Stuknij się w głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to tępię i będę tępić typowe "dziunie". Celowo mówię o kobietach, bo częściej - niestety, ubolewam nad tym - zdarza się to wśród kobiet.
Dziunie to produkt naszych czasów, mają przede wszystkim ładnie wyglądać i tym chcą zwabić samców, a nie znajomością literatury czy wykształceniem choć wiele z nich jakieś mało znaczące studia ukończyły. Idealne kandydatki dla koksów w BM-ach tudzież podstarzałych bogaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,ja tylko po zawodówce.Psychicznie chory,czytam po 4 książki w miesiącu.

 

Ty nie jesteś kretynem. I nie walisz takich kwiatków jak niektóre rzekomo po studiach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to tępię i będę tępić typowe "dziunie". Celowo mówię o kobietach, bo częściej - niestety, ubolewam nad tym - zdarza się to wśród kobiet.
Dziunie to produkt naszych czasów, mają przede wszystkim ładnie wyglądać i tym chcą zwabić samców, a nie znajomością literatury czy wykształceniem choć wiele z nich jakieś mało znaczące studia ukończyły. Idealne kandydatki dla koksów w BM-ach tudzież podstarzałych bogaczy.

 

I tu się z Tobą zgodzę. Mnie to nie przeszkadza, niech dają *upy, komu tylko zechcą.

Pytanie tylko - po cholerę się do mnie odzywają? :shock: Chcą mi podnieść ciśnienie, żebym zeszła na zawał, przygnieciona ogromem kretynizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popek u wojewodzkiego mowil ze nie przeczytal nigdy zadnej ksiazki. szacun dla goscia

No - afirmacja kretynizmu rozlewa się wraz z "dobrą zmianą".

Jak by dalej rządziło PO to też by pewnie wystąpił u Wojewódzkiego, zresztą "powiatowy" PiS-u nie cierpi także nie wiem co to ma wspólnego z dobrą zmianą. "Kretynizm" rozlewa się od dawna to skutek tabloidyzacji mediów i umasowienia rozrywki a nie żadnego PiS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko :D

No dobre, dobre :D

 

Nie, nie miałam innego konta na forum, jeśli myślisz, że to ktoś stąd.

Moderatorów proszę o potwierdzenie, bo nie chce mi się z psychopatką boksować. Nawet nie mam zmiennego IP :D dwa przypisane - domowy z laptopa i mobilny z telefonu. Prawda, naleśniku?

Śledź dalej. Ale słabo Ci idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dla Ciebie mogę być Moniką.

Pustaś jak but. Z lewej nogi.

Wracam do swojego nieudanego życia z czystą przyjemnością ;)

Miłej dyskusji, śledztwa, bycia laną, zbierania ryżu, czegokolwiek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko - po cholerę się do mnie odzywają? :shock: Chcą mi podnieść ciśnienie, żebym zeszła na zawał, przygnieciona ogromem kretynizmu?
Jakby milczały też by było źle. A jeżeli faktycznie są kretynkami to raczej sobie z tego sprawy nie zdają, bo brak świadomości własnej głupoty jest podstawowym jej objawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcą mi podnieść ciśnienie, żebym zeszła na zawał, przygnieciona ogromem kretynizmu?

To po co wchodzisz z nimi w dyskusję?

 

No - afirmacja kretynizmu rozlewa się wraz z "dobrą zmianą".

"Kretynizm" rozlewa się od dawna to skutek tabloidyzacji mediów i umasowienia rozrywki a nie żadnego PiS.

Kretynizm rozlewa się w dużej mierze na skutek powszechnego dostępu do Internetu. A kretynów nie brakuje po obu stronach sceny politycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcą mi podnieść ciśnienie, żebym zeszła na zawał, przygnieciona ogromem kretynizmu?

To po co wchodzisz z nimi w dyskusję?

 

Z tym zawałem to był żart.

No tutaj miałaś przykład - ktoś Ci wmawia, że kimś tam jesteś, bo jemu się tak wydaje. Niech przyjdzie moderator i natłucze do łebka, że nie, nie jestem jakąś Moniką :D

Mnie to w sumie wisi, że ktoś tkwi w błędzie, ale jak za Tobą łazi, to jest to wkurzające.

 

Ty lubisz koty - proszę bardzo:

Mnie rozśmieszyło, moje też tak robią :D

i to:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprawę humoru:

Policjant na komisariacie pisze protokół.

Pyta kolegi: jak się pisze "róże"?

Kolega odpowiada: wiem akurat, bo moja żona ma imię RÓŻA. U zamknięte i Z z kropką.

OK. Dzięki i pisze dalej spokojnie: podejrzany wszedł na balkon po róże spustowej.

 

Ps. to było dla pedantów ortografii :zonk:

 

Taki suchar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×