Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z podjęciem decyzji


Jokerfacex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opiszę tutaj swoją sytuację życiową. Jestem osobą ambitną chcą coś w życiu osiągnąć ale przez wiele lat cierpię na nerwicę , depresję I ostatnio chyba fobie społeczna która wydaje mi się główną przyczyna moich problemów. Więc tak po zakończeniu szkoły , wybrałem się do Holandii na zarobek bylem 2 miesiące praca nie należała do najlrzejszych ale to nie było powodem ze zrezygnowałem powodem było to ze przezywalem każde pójście do pracy , nie mogłem spać nie mogłem jeść wszystko na siłę oraz myśli głównie przed ludźmi co pomyślą o mnie co wg myślą , strach przed krytyką . Po tych meczarniach zostawiłem to i pojechałem do domu usprawiedliwione się ze i tak było ciężko . Po jakimś czasie pojechałem do Francji wytrzymałem 3 dni i w robiłem do Polski , wstyd jaki czułem przed rodziną nie do wyobrażenia . Postanowiłem podjąć terapię , powiedziałem że wezmę się za siebie ale to nie takie proste . Ponieważ moja rodzina też ma problemy głównie mama jest znerwicowana co mi nie ułatwia sprawę . Zaraz wytłumaczę dlaczego inopisze aktualna sytuację. Więc tak Rozmoawiajac z mamą powiedział żeby się podleczył nie patrzył pracy w między czasie zaczął jakieś studia podyplomowe czy coś takiego to myślę okej niech będzie . Więc tak zrobiłem zapisałem się na studia do Krakowa Na podyplomowe. Wszytko okej ale jak moja mama dostsje dola to gada ze nie ma kasy ze siedzzimy na dupie itp to musle sobie ze jestem ciężarem Ala niej i chce opuscic dom raz na zawsze . I nie wiem co mam robić czy szukac terapi w Rzeszowie bo jestem z okolic , siedzieć na tyłku w domu nie podejmować żadnej pracy jak mówiła mama . Czy jechać do Krakowa tam szukać terapi i pracy między czasie ,czego bym najbardziej chciał ale boję się ze mnie dopadnie znowu to samo i wrucie jak pies z kulawą nogą. Pozatym kasa nie przeweala się u nas z kasa mama mówi swoje a potem co innego dodatkowo mam 26 lat mam dziewczynę i mam dość tskiego życia ze jestem u mamusi . Naprawdę nie wiem co zrobić podpowiedzie coś bo sam nie wiem .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jokerfacex, Po pierwsze naucz sie stosować kropek i przecinków bo nie da sie tego czytać. Literówek też jest pełno.

 

A co do doradzania. To oczywiście najlepszym pomysłem jest praca i terapia w Krakowie. A czy dziewczyna wyjedzie z Tobą? Co ona w ogóle robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jokerfacex, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to przestań uciekać przed swoimi lękami, ale w końcu podejmij walkę i się z nimi zmierz. Uważam, że propozycja mamy, abyś został w domu i nie pracował, nie jest dobra. Mówi tak dlatego, bo chce Cię chronić, a przy najbliższej nadarzającej się okazji wypomni Ci, że mieszkasz nadal z rodzicami i jesteś ciężarem, tym samym pogłębiając Twoje lęki i obawy. Jedź do Krakowa, rozpocznij studia, a jeśli poczujesz się na tyle silny, zastanów się nad pracą, chociażby dorywczą, by cokolwiek dorobić. Praca w Twoim przypadku ma znaczenie terapeutyczne, bo w końcu mógłbyś uwierzyć w swoje możliwości. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jokerfacex, Po pierwsze naucz sie stosować kropek i przecinków bo nie da sie tego czytać. Literówek też jest pełno.s

 

A co do doradzania. To oczywiście najlepszym pomysłem jest praca i terapia w Krakowie. A czy dziewczyna wyjedzie z Tobą? Co ona w ogóle robi?

 

 

Moja dziewczyna jest we Francji została tam będzie jeszcze może 2 miesiące . Zostawiłem ją tam samą co jeszcze bardziej mnie dobija . Dziekuje Bogu ze wg jest ze mną jeszcze bo sam bym chyba ze sobą nie był. Jeżeli chodzi o pisownię to nie przykład się zbytnio do niej w Internecie więc sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×