Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczatki nerwicy?


Kasiunka0801

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowa na forum.

Opowiem Wam o moich dolegliwosciach.

Od jakiegos czasu odczuwam rozne dziwne rzeczy. Zawroty glowy przynajmniej raz dziennie do tego mega poty na calym ciele, dretwieja i mrowia mi rece od dloni do lokcia, wybuchy goraca, w rekach czuje jakby goraco, mogla bym ciagle spac, boje sie o zycie swoje i rodziny, wyszukuje sobie co mnie jeszczw boli i pozniej panikuje ze to zapewne cos powaznego, obawiam sie nowotworu, ide do gin. W piatek w celu potwierdzenia. mam dosc stresujaca prace i raczej stojaco-chodzaca, lapie sie na tym ze ciagle pulam w cos paznokciami lub pstrykam palcami, nie moge sie skoncentrowac na niczym, zapominam o waznych zadaniach, stresuje sie ze cos zrobilam nie tak. Boje sie podrozy ze stanie sie jakis wypadek, slysze karetke to dzwonie do wszystkich czy jest ok. Co ze mna? Co robic? Czy to faktycznie nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak, a może nie... A nie jesteś przypadkiem zestresowana? Ciężko mi stawiać jakąś diagnozę, bo lekarzem nie jestem, ale do psychologa każdy człowiek może iść i pogadać sobie. Rozmowa z nim może Ci pomóc, bo na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiunka0801, nikt drogą wirtualną diagnozy nie postawi. Powinnaś skonsultować się z lekarzem i zrobić przynajmniej podstawowe badania. Teraz można jedynie spekulować, czy to hormony, czy jakieś inne przyczyny. Dopiero jeśli wykluczy się somatyczne podłoże dolegliwości, można rozważać, czy objawy nie świadczą o nerwicy. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiunka0801, nikt drogą wirtualną diagnozy nie postawi. Powinnaś skonsultować się z lekarzem i zrobić przynajmniej podstawowe badania. Teraz można jedynie spekulować, czy to hormony, czy jakieś inne przyczyny. Dopiero jeśli wykluczy się somatyczne podłoże dolegliwości, można rozważać, czy objawy nie świadczą o nerwicy. Pozdrawiam!

Nikt drogą wirtualną nie postawi diagnozy przede wszystkim dlatego że nie jest to w żaden sposób opłacalne. Można by dopytać autora/kę o szczegóły tak samo jak kitel w gabinecie ale wtedy nie ma pieniążków (u prywatnego) ani pozorowania pracy (u państwowego). Poziom poradnictwa medycznego w internecie jest żenująco niski, co dowodzi tylko mega silnego lobby i skoncentrowania głównie na dobru swojego środowiska. Pozdrawiam upiornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×