Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa, ty po prostu nie rozumiesz przenośni, neologizmów itp. luźniejszych sformułowań bo masz utarte formułki nauczone na pamięć.

gorzej ze zrozumieniem, wiele osób przede mną tutaj zauważyło, że nie czytasz między wersami, nie rozumiesz żartów itp.

kiedyś pisałaś, że nie masz w sobie empatii i myślę, że tu leży przyczyna, bo emaptia to nie tylko współczucie itp., ale również potężne narzędzie służące do zrozumienia czyichś działań.

 

bąków nie puszczałaś na wykładzie, ale na pewno zdarzyło ci się przy mężu i wtedy byłaś cała czerwona za wstydu :P

 

salir, cała przyjemność po mojej stronie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie karmienie w miejscach publicznych nie przeszkadza, chyba że to jest rzeczywiście wywalanie na wierzch piersi.

 

Właśnie o "wywalanie" chodzi. Tak, jak nie mam ochoty patrzeć na ekshibicjonistę stojącego w miejscu publicznym z wywalonym na wierzch kutasem, tak nie mam również ochoty oglądać czyichś cycków, bez względu na to, w jakim celu są one odkrywane :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ty po prostu nie rozumiesz przenośni, neologizmów itp. luźniejszych sformułowań bo masz utarte formułki nauczone na pamięć.

gorzej ze zrozumieniem, wiele osób przede mną tutaj zauważyło, że nie czytasz między wersami, nie rozumiesz żartów itp.

kiedyś pisałaś, że nie masz w sobie empatii i myślę, że tu leży przyczyna, bo emaptia to nie tylko współczucie itp., ale również potężne narzędzie służące do zrozumienia czyichś działań.

 

bąków nie puszczałaś na wykładzie, ale na pewno zdarzyło ci się przy mężu i wtedy byłaś cała czerwona za wstydu :P

 

salir, cała przyjemność po mojej stronie :))

 

Jezu, co ja mam się może tutaj spowiadać, kiedy do kibla chodzę? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atic, no ale chyba nie o męskich cyckach jest mowa :lol:.

Natomiast na plaży widok babska chodzącego z gołymi cyckami jest dla mnie równie niesmaczny.

 

Przypomniało mi się, jak kiedyś poszliśmy na spacer wzdłuż plaży i weszliśmy na nieoznakowaną od tamtej strony plażę nudystów.

Straszne to było. Na początku myślałam że im gacie fale porwały :D

Swoją drogą - ja byłam w skórzanej kurtce, jakim cudem oni wytrzymywali, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, co ja mam się może tutaj spowiadać, kiedy do kibla chodzę? :roll:

Haha, to jest właśnie ten problem, zbyt dużo rzeczy bierzesz na poważnie. Mogłaś odpisać coś w stylu "No pewnie, a bo to raz?" albo "Pewnie sam masz problem z bąkami, więc się mnie czepiasz, przyznaj się" albo jakoś inaczej wybrnąć. Nie możesz tak sztywnie do wszystkiego podchodzić, to tylko prowokuje do tego typu zaczepek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa,

nie o kiblu była mowa.

tylko o bąkach, bo udajesz taką co bąki nie puszcza.

 

a ja trenuje jogę i tam każda pani przynajmniej raz puściła bąka (podczas wysiłku to normalne).

 

 

kotek em,

 

zapewniam cie, że gdyby społeczeństwo sobie wymyśliło, że faceci zakładają biusty a kobiety noszą odkryte, to po jakimś czasie, kobiece piersi by zostały oderotyzowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atic,

Jezu, człowieku, naucz się odmieniać rzeczowniki przez przypadki i budować poprawne zdania.

Nie wiem, jakim cudem mężczyźni mają ZAKŁADAĆ SOBIE BIUSTY. Atrapy silikonowe?

 

A Ty kontrolujesz co się dzieje z organizmem każdej pani? Ja nic nie twierdzę, po prostu uważam temat za śmieszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ależ ja specjalnie popełniam te błędy, żeby sprawić ci przyjemność, bo wiem, że lubisz mi je wytykać.

taki już ze mnie dżentelmen :))

 

nie kontroluje, ale do czasu aż poszedłem na jogę myślałem, że kobiety nie puszczają bąków, to był dla mnie wstrząs psychiczny, kiedy już po kilku zajęciach prawda wyszła na jaw i to z wielkim hukiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kontroluje, ale do czasu aż poszedłem na jogę myślałem, że kobiety nie puszczają bąków, to był dla mnie wstrząs psychiczny, kiedy już po kilku zajęciach prawda wyszła na jaw i to z wielkim hukiem :>

Biedaku, to musiał być dla Ciebie niebywały cios :cry: Przepracowałeś już TĘ traumę? :(

 

Tu była mowa o karmieniu piersią :P a skończyło się jak zawsze jako zabawka :lol:

Przecież tematy okołocyckowe i okołodupne zawsze się tak kończą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, proszę mi tu nie zaglądać pod pościel :nono:

 

Michellea, nie był to dla mnie cios, szkoda mi się ich zrobiło, bo widziałem, że się mocno tego wstydzą.

 

Nie zaglądam, ino wnioskuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×