Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam zrobić?


Stracony86

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam zrobić jeżeli cierpię na nerwicę lękową, silną depresję, jestem po próbie samobójczej(w grudniu wyszedłem ze szpitala) nie mam żadnej pracy, zawodu, wykształcenie podstawowe, doświadczenia brak, urząd pracy od 9 lat nic nie ma mi do zaoferowania, nawet stażu, nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi odnośnie pracy choć wysyłam zgłoszenia codziennie. Jedyna pomoc mopsu to 271zł miesięcznie, prace interwencyjne przy koszeniu trawy, lecz to odpada z powodu alergii. od 15 roku życia nie mam żadnego znajomego, nie zamieniam z nikim słowa nawet. Sylwester, święta itd zawsze samotnie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to samobójstwo albo jakiś napad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jest Ci bardzo ciężko i dość trudno znaleźć słowa, które nie wydadzą się banalne.

 

Powiem jednak wprost, chociaż być może nieco szorstko - napisałeś dużo o tym czego nie masz. Czy byłbyś jednak w stanie, choćby na chwilę, odrzucając autokrytycyzm, popatrzeć na to co masz?

 

Bardzo polecam Ci też do obejrzenia film Nicka Vujcica - człowieka bez rąk i bez nóg. On był w stanie podobnym do Twojego i zdołał z niego wyjść. Może Cię zainspiruje. Jak coś, to napisz do mnie pw, to podeślę Ci mój ulubiony.

 

Trzymaj się ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×