Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie są tak naprawdę kobiety??


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

A co facet nie może? i tu jest potwierdzenie tego, że baby są na poziomie etycznego zero.

 

Skoro faceci i tak, i tak będą lecieć do atrakcyjnych kobiet jak muchy do lepa, to nie ma co się dziwić, że będą one pewne siebie.

Zwyczajna zależność przyczynowo skutkowa

 

No i tak poza tym to poproszę o zdefiniowania etycznego zera :D

 

Pewne siebie to one mogą być, ale po co te gierki i podchody? ostatnio byłem na imprezie, dziewczyna wyczuła, ze cos tam w niej zobaczyłem więc pogadała ze mną, puściła oczko, na parkiecie potańczyła, tak nam fajnie szło że zaczęła mi sie zwierzać, oczywiscie najpierw z głupstw, o, że tu, na łydce poparzyła się żarem od fajki ja do niej-daj pocałuje to sie zagoi, a ona z zadowalającym uśmiechem NIE! aż pewnym momencie poleciała gdzieś, ostentacyje wracając ze swoim chłopakiem :D i co ona myślała ze ja sie będe sie o nią bić muahahha zamiast powiedziec normalnie, słuchaj mam chłopa, itp itd, to ona chciała zagrac moim kosztem, pograć na moich emocjach.

 

To jest właśnie dno etyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu być złym na kobiety, że są takie jakie są. Tak to wszystko działa w naturze u innych gatunków też, wystarczy oglądać discovery i animal planet, plus obserwować ludzi, z tym, że u ludzi relacje damsko-męskie są bardziej złożone. Jednak działają na podobnych zasadach. To kobiety (a ogólnie samice) wybierają z pośród samców, nie ma co się oszukiwać, TAK DZIAŁA NATURA, i chcesz tego czy nie, będąc facetem, to ty musisz się starać i pokazać co masz do zaoferowania kobiecie a one wybierają (z reguły one, w większości przypadków). Najlepsi mają najlepsze samice i cykl może trwać dalej. U zwierząt bardziej prymitywnych szczególną rolę odgrywały warunki fizyczne samca, u ludzi pierwotnych również warunki fizyczne ale również umiejętności społeczne a by lepiej funkcjonować w grupie i przynieść lepsze skóry jako odzienie i więcej jedzenia, odludki raczej nie posiadały zbytnio skomplikowanych umiejętności społecznych, więc odpadali z gry. Tak samo w dzisiejszym świecie, tyle, że siła fizyczna zeszla na dalszy plan. Umiejętności przetrwania w społeczeństwie stały się jednymi z najważniejszych, to one dają potężną siłe w kwestii umiejętności zapewnienia materialnych dóbr. Więc im bardziej będziesz społecznie atrakcyjny, tym większe będziesz miał szanse u kobiet. W dużej mierze to instynkt, one walczą o przetrwanie, jak ich przodkowie, z tym, że nie do końca są tego świadome. Także nie ma sensu obrażać się na dziewczyny, trzeba zaakceptować warunki, które dyktuje nam natura i się dostosować (można oszukiwać, jeżeli jest się bystrym:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różne są np. Bittersweet jest bardzo fajna :105:

a niektóre urządzają takie gierki właśnie jak napisał neon - mnie też jedna na dyskotece bajerowała, że jest sama itp. i tak sobie siedzie z nią rozmawiam, nagle spadają na mnie ciosy partyzanckie w tył głowy... okazało się później, że to jej facet:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, bardzo śmieszny człowiek z ciebie, a po za tym masz coś do powiedzenia czy o perfumach będziesz gadał? Pisz co na prawde myślsz o kobietach, wyobraź sobie, że to ty zakładasz o nich temat, co napiszesz? Tyle już o twojej wierze czytałem, CO OGÓLNIE MYŚLISZ O KOBIETACH? ja się wypowiedziałem. PLEASE, pisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx,

 

ale jak tak na serio myślę o kobietach:D gdybym założył temat jakie są kobiety to pytałbym się o cechy, skłonności, które są u nich powszechne, które je łączą, no a właśnie zauważyłem, że większość kobiet zwraca uwagę na wygląd i lubi dostawać komplementy.

mają też upodobania estetyczne, ładne perfumy, ubiór, podoba im się elegancja u mężczyzn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli, że powinienem wyczerpać cały temat? :pirate: niech każdy dorzuci swoją cząstke, Ty napisałeś z perspektywy psychologii ewolucyjnej , ktoś inny z innej, a ja z perspektywy tego co lubią :)

ja z intelektem? :pirate: dzięki ale ja nawet prozy życia nie ogarniam :pirate:

a tak poza tym to przyznaj się, że coś piłeś dzisiaj :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, to było od siebie, na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji...

 

Jeszcze coś mi się przypomniało, nie lubię jak kobiety naśladują mężczyzn, a dużo tak niestety robi. Temat był poruszony w jakimś filmie, jak kobiety upodabniają się do swoich facetów "Gone Girl" zdaje się.

weźmy jakiś przykład, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy Doda nie obrażała Biblii akurat w okresie kiedy była z Nergalem?

 

i tyle, nie mam nic więcej do dodania :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wątek brzmi jakby kobiety to był jakis calkowicie odrebny gatunek :mrgreen:

 

Miałem podobną refleksję, ale ugryzłem się w język (w klawiaturę?).

W każdym razie, moim zdaniem kobiety są tak naprawdę NIEMAL tacy sami jak faceci. W gruncie rzeczy chcą tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×