Skocz do zawartości
Nerwica.com

przyciągającytytuł


freedom97

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

Otóż, nie chcę się zbyt rozwodzić, w skrócie opowiem...

mam 18 lat i zawsze miałem problem z trądzikiem więc ostatnio dermatolog mi przepisała Izotek, który będę brał przez 9 miesięcy, w tym czasie nie mogę pić alkoholu ani się fizycznie przemęczać, masakra! jak mam nie pić jak mam 18 lat? Z tego wszystiego prawie nie wychodzę z domu poza obowiązkami, stracilem na wszystko ochotę.... wiem, że potem będę miał super twarz ale to nie motywuje.

kolejny problem jest najcięższy, osoby nie przechodzące tego nie wiedzą nawet co to jest, ale gwarantuję że to straszne. Otóż podejrzewam( a raczej już minął czas na podejrzewanie, staram się pogodzić z tym) u siebie homoseksualizm, chociaż wierzcie mi, że nie chcialem tego napisać i zrobilbym wiele żebym nie byl gejem. Niedlugo mam studniowke, zaprosilem kolezankę( na moje nieszczęście jestem podobno przystojny, tak to chociaż zwaliłbym na urodę), nawet pomyslalem że mogloby cośbyć ale myśle że seksualnie by się nie sprawdziło, a nie ukrywajmy, że bez tego związek nie przetrwa.

Dodam, że nie wyglądam jak gej i się tak nie zachowuję.

Prosiłem milion razy Boga o pomoc, bezskutecznie, aczkolwiek dalej wierzę w niego i kocham, ale to skomplikowane.

Poza tym czasem czuję, że do niczego sie nie nadaje jak mi coś nie wyjdzie, jeszcze matura w tym roku której nie mogę zawalić...

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

android, Pewnie chodziło mu o typowego pedała, który wygląda i zachowuje się jak ciota. Co do wątku to nie zakładaj z góry, że coś by się nie sprawdziło bo nie wiesz. Przeleć tą koleżankę po studniówce i zobaczysz jak będziesz się z tym czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×