Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

:P

Początkowo u Breivika zdiagnozowana została schizofrenia paranoidalna, jednak później wykazano, że jest on w pełni poczytalny.

Również inni psychiatrzy odrzucają diagnozę jakoby Breivik miał być schizofrenikiem bądź psychotykiem

pl.wikipedia.org

 

 

Nie będę się kłócił, kto z nich jest bardziej zaburzony.

Ale gdyby miał wybrać z kim chcę siedzieć w celi, to nie mam wątpliwości. Tylko i i wyłącznie Breivik, a nie ta mała menda w zielonej koszulce.

Podsumujmy obu Panów:

 

 

[attachment=1]xTg7oE6.jpg[/attachment]

Idiota, debil, śmieszek, morderca dla zabawy, spalić żywcem, a nie do sądu brać, nie rozumie zasad sądownictwa.

 

 

[attachment=0]anders-cropped-pic_2871219b.jpg[/attachment]

Nie będę pisał, że pochwalam to co zrobił, aż tak poj*bany nie jestem, ale określenie "wizjoner" chyba pasuje - no bo jakby nie było, te jego "wizje" się trochę sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego zgadzać,co innego naśladować.Przesada prawicy,z islamizacją Europy jest duża.

Zresztą,jakoś forumowa prawica,nabrała wody w usta.Na temat,polskich faszystów.Swastyk za batoników.Za dużo faszyzmu,na Forum.

Może,ktoś z tym zrobi porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego zgadzać,co innego naśladować.Przesada prawicy,z islamizacją Europy jest duża.

Zresztą,jakoś forumowa prawica,nabrała wody w usta.Na temat,polskich faszystów.Swastyk za batoników.Za dużo faszyzmu,na Forum.

Może,ktoś z tym zrobi porządek.

Afera na cały świat za garstkę kretynów ukrywających się w lesie. W Niemczech neonaziści paradują se oficjalnie i nie ma problemu a Polska przez PONowoczesnych i tvn owskich sprzedawczyków uważana jest kraj faszystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy,też się śmieli z Hitlera.Potem,tego żałowali.Jak faszyzm,zapuka za drzwi Carlosa.Pierwszy pobiegnie szukać pomocy.

Co innego zgadzać,co innego naśladować.Przesada prawicy,z islamizacją Europy jest duża.

Zresztą,jakoś forumowa prawica,nabrała wody w usta.Na temat,polskich faszystów.Swastyk za batoników.Za dużo faszyzmu,na Forum.

Może,ktoś z tym zrobi porządek.

Afera na cały świat za garstkę kretynów ukrywających się w lesie. W Niemczech neonaziści paradują se oficjalnie i nie ma problemu a Polska przez PONowoczesnych i tvn owskich sprzedawczyków uważana jest kraj faszystów.

 

Co pan powiesz,Niemcy też się śmieli z Hitlera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy,też się śmieli z Hitlera.Potem,tego żałowali.Jak faszyzm,zapuka za drzwi Carlosa.Pierwszy pobiegnie szukać pomocy.
Co innego zgadzać' date='co innego naśladować.Przesada prawicy,z islamizacją Europy jest duża.

Zresztą,jakoś forumowa prawica,nabrała wody w usta.Na temat,polskich faszystów.Swastyk za batoników.Za dużo faszyzmu,na Forum.

Może,ktoś z tym zrobi porządek.[/quote'] Afera na cały świat za garstkę kretynów ukrywających się w lesie. W Niemczech neonaziści paradują se oficjalnie i nie ma problemu a Polska przez PONowoczesnych i tvn owskich sprzedawczyków uważana jest kraj faszystów.

 

Co pan powiesz,Niemcy też się śmieli z Hitlera.

 

Ja akurat u faszystów czy bardziej nazistów mam chody za nazwisko arcynazistowskie. Moje drzewo genealogiczne jest z samymi niemieckimi nazwiskami, ani jednego polskiego, od strony matki podobnie , słowem jestem dużo bardziej aryjski niż większość Niemców, no i dziadek w Wehrmahcie służył. Prawdopodobnie jestem najbardziej niemieckim Polakiem który nienawidzi Merkel i PO. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol:

 

Niemcy: Protest mieszkańców Kandel przeciwko rosnącej przemocy

 

Protest zorganizowany został przez miejscowe kobiety, które sprzeciwiają się rosnącej przemocy oraz spadku bezpieczeństwa na ulicach. W zeszłym roku w mieście Kandel doszło do zabójstwa 15-latki, która została pchnięta nożem przez swojego chłopaka, Abdula B. - imigranta z Afganistanu.

 

 

https://www.wykop.pl/link/4137541/niemcy-protest-mieszkancow-kandel-przeciwko-rosnacej-przemocy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty :mrgreen:

Ciekawe,czy Cię kocha PIS,za którym tak bardzo jesteś.A co Ci PO z złego zrobiło ? Bo jakoś nie pamiętam,być narzekał za Tuska.

No ?

 

Wcale nie jestem za PiS, to co najwyżej mniejsze zło niż PO, a wielu Pisowców by mnie przez moje pochodzenie i niewiarę pewnie wyklęło. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holender odmawia zdjęcia czapki w kształcie prosiaka i zostaje aresztowany

https://hooktube.com/watch?v=Gz3tt-8ZWWU

 

Różowa pluszowa czapka obraża uczucia religijne innych Holendrów :D

Muzułmańskich Holendrów mogłaby, albo obrońców multikulti którzy czasami są bardziej wrażliwi niż sami muzułmanie.

Niedawno w USA chcieli wyrzucić ze studiów dziewczynę bo nie chciała założyć hidżabu w światowy dzień hidżabu http://wolnosc24.pl/2018/02/05/chca-usunac-ja-z-amerykanskiego-uniwersytetu-bo-odmowila-zalozenia-hidzabu-a-do-tego-popiera-trumpa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiking z brodą ostro oberwał, co ciekawe z jego partnerką się tylko szarpali, nie znokautowali jej, czyli jakieś tam resztki godności ludzkiej i szacunku do kobiet pozostały?

Jak on już leżał, to ją zostawili i uciekli. Nie u wszystkich, we Francji ostatnio policjantka leżała na ziemi i ją kopali, także różnie to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiking z brodą ostro oberwał, co ciekawe z jego partnerką się tylko szarpali, nie znokautowali jej, czyli jakieś tam resztki godności ludzkiej i szacunku do kobiet pozostały?

 

Aaaaaaaaaaa :D:D:D Ale dałem się wkręcić, to filmik z serialu paradokumentalnego, sytuacja w Szwecji jest stabilna i nie dochodzi tam do podobnych incydentów, łykam fakenewsy jak pelikan :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiking z brodą ostro oberwał, co ciekawe z jego partnerką się tylko szarpali, nie znokautowali jej, czyli jakieś tam resztki godności ludzkiej i szacunku do kobiet pozostały?

 

Aaaaaaaaaaa :D:D:D Ale dałem się wkręcić, to filmik z serialu paradokumentalnego, sytuacja w Szwecji jest stabilna i nie dochodzi tam do podobnych incydentów, łykam fakenewsy jak pelikan :mrgreen:

Stabilna w postępującej islamizacji to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozofie, ostatnio Żydzi obgadali nas przed całym światem, że my Polacy, mordowaliśmy ich Polsce, to sprawiło, że Arabowie nas polubili.

Jak wiadomo, Arabowie nie lubią się z Żydami i doszło do kuriozalnej sytuacji, bo polubili nas przez pomyłkę. Żydzi puszczając kłamstwo w świat, nie spodziewali się, że Arabowie uwierzą, sami sobie strzelili w kolano. Wniosek jest taki, że jeśli mordujesz Żydów, to automatycznie dostajesz polubienie od Arabów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×