Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o innych imigrantach. Zatrudnili u mnie w pracy Ukrainki i płacą im 4 zł za godzinę, szczyt wyzysku. I jeszcze szef ma nadzieję że będą nie wiadomo jak szybko robiły. Ciekawe czy "uchodźcy" z Syrii czy inni arabowie by zgodzili się pracować za ta sumę to chyba pytanie retoryczne.

Ja będąc pracodawcą i posiadając zakład warty kilkaset milionów, gdzie jedna maszyna kosztuje kilka milionów wstydziłbym się zatrudniać ludzi za takie pieniądze, Polakom płaci też grosze i w większości na zlecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało jednak imigrantów szturmuje Europę, Putin doszedł do wniosku, że w ten sposób się nie doczeka i postanowił trochę jeszcze podgrzać w Syrii żeby szybciej i więcej ludzi spierdalało i rozsadziło głupią multi-kulti lover Europę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitersweet okej, mogę się z Tobą założyć o 100zł że PIS jak dojdzie władzy, a dojdzie, nie wpuści uchodźców, przyda mi się stówka :]
Spoko w pueblo, wchodzę :comone: jeżeli przegrasz, wrzucasz na foro na stałe focie swojego gołego zadka w moich stringach /ofc po użyciu będziesz mogł je zachować/ I co, @jetodik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.pl/magazyn/1,148049,18850896,przygarnij-uchodzce-uratuj-boga.html?ssoSessionId=6b154b9aaf15fa026e1b95b9d5d913ca666738153c899165b4763f68fbaef345

 

artykuł w wyborczej, jak tacy ludzie jak Lis itp. śmią wycierać sobie chrześcijaństwem teraz pyski, jak wyraźnie je atakują, zero honoru.

plujemy na Twoją religię ale odwołujemy się do niej byś utrzymywał na zasiłkach ludzi, którzy tej religii są wrodzy.

szczyt podłości!

 

w dodatku wyborcza pokazała tylko wypowiedzi znanych ludzi chcących przyjąć uchodźców, a takich jak Geslerowa, Pudzian i wielu innych znanych którzy się temu sprzeciwili podając rzeczowe argumenty ani jednego.

jednak wybiórcza to wybiórcza.

 

niemniej zrobiłem użytek z tego artykułu bo znając tych znanych ludzi, wszedłem na ich facebooki i napisałem co o nich myślę, wstawiając m.in. ten film od Hansa z poprzedniej strony.

3h im pisałem, kurde zmęczyłem się już i widzę, że wielu innych ludzi robi im na facebookach to samo co ja i to mnie cieszy.

 

ale oczywiście jest też dużo głąbów piszących w stylu, "Polacy też popełniają przestępstwa" ręce opadają.

 

bittersweet, wolałbym już gołą dupę wstawić niż w stringach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, jestem tego pewny tak na 90procent dlatego nie wchodze w taki zakład :]

PIS to partia populistyczna jak twierdzisz więc nie może zrobić czegoś czego Polacy by im nie wybaczyli :)

PO już tak bezczelnie traktowała wyborcę, że nawet populistyczną partią tego nazwać nie można, oni już nawet pozorów nie umieją stworzyć i dlatego stracili.

jednak 20% pokazuje, że naród w dalszym ciągu mocno otumaniony.

najzabawniejsze, że na facebookach ludzie z tęczami w awkach chcą przyjmować muzułmanów i ich bronią plując na katolików.

napisałem takiej, że niech się przejdzie ze swoją dziewczyną za rękę po dzielnicy katolickiej i po dzielnicy muzułmańskiej to zobaczy jaka religia lepiej ją potraktuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, jestem tego pewny tak na 90procent dlatego nie wchodze w taki zakład :]

PIS to partia populistyczna jak twierdzisz więc nie może zrobić czegoś czego Polacy by im nie wybaczyli :)

sam sobie przeczysz :] wiedziałam , ze wymiękniesz, hehe :twisted: szkoda , 100 zeta piechota nie chodzi :bezradny:

 

neon, TV republika zniknie ? nie wierze :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym jest PO i ich klakierzy jak nie populistami, oni teraz nawet poszli dalej, likwidują swoich konkurentów wprowadzając cenzurę. Wycofali właśnie TV Republika z emsji, jeden z niewielu programów, który mówił jeszcze prawdę, jak jest.

TVR to stacja stronnicza.Pisowski podnóżek i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało jednak imigrantów szturmuje Europę, Putin doszedł do wniosku, że w ten sposób się nie doczeka i postanowił trochę jeszcze podgrzać w Syrii żeby szybciej i więcej ludzi spierdalało i rozsadziło głupią multi-kulti lover Europę :D

czemu kacapom odwaliło?i czemu akurat oni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"oto historia Saida z Iranu: – Uciekłem przed irańską gwardią rewolucyjną. Aresztowali mojego brata, bo założył domowy kościół. Miałem nadzieję, że w Niemczech będę mógł praktykować swoją wiarę. W ośrodku dla azylantów boję się jednak nawet wspomnieć o tym, że jestem chrześcijaninem. Wtedy muzułmanie grożą mi śmiercią —mówi Said, który przecież uciekał z własnej ojczyzny przed tym, co spotyka go w Europie, a dokładnie w obozie dla azylantów w południowej Saksonii. Mężczyzna dodaje, że gdy na ścianie swojego pokoju powiesił obrazek przedstawiający Chrystusa na krzyżu, został zaatakowany: – Gdy moi współlokatorzy muzułmanie zobaczyli obraz napluli mi w twarz. Gdy był Ramadan budzili mnie codziennie rano i kazali mi jeść zanim wejdzie słońce. Gdy odmawiałem krzyczeli, że jestem „kafirem”, niewierzącym. I należy mnie zabić. Traktują mnie jak zwierzę. Żyję w ciągłym strachu – mówi uchodźca, który alarmował w tej sprawie ochronę ośrodka. Dodaje jednak, że funkcjonariuszy nie interesują takie konflikty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowem chrześcijan bym przyjmował bardzo dobry filmik: [videoyoutube=-JuVJZ4KYoo][/videoyoutube]

aż się zdziwiłem, że w publicznej telewizji, jedno i drugie mądrze mówią, a dobrą fundacją, która pomaga, jest ESTERA, oni mówią wprost, że tylko chrześcijanom chcą pomagać.

 

a niektórzy chrześcijańscy uchodźcy nie chcą do niemiec, bo tam się boją prześladowań ze strony islamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"oto historia Saida z Iranu: – Uciekłem przed irańską gwardią rewolucyjną. Aresztowali mojego brata, bo założył domowy kościół. Miałem nadzieję, że w Niemczech będę mógł praktykować swoją wiarę. W ośrodku dla azylantów boję się jednak nawet wspomnieć o tym, że jestem chrześcijaninem. Wtedy muzułmanie grożą mi śmiercią —mówi Said, który przecież uciekał z własnej ojczyzny przed tym, co spotyka go w Europie, a dokładnie w obozie dla azylantów w południowej Saksonii. Mężczyzna dodaje, że gdy na ścianie swojego pokoju powiesił obrazek przedstawiający Chrystusa na krzyżu, został zaatakowany: – Gdy moi współlokatorzy muzułmanie zobaczyli obraz napluli mi w twarz. Gdy był Ramadan budzili mnie codziennie rano i kazali mi jeść zanim wejdzie słońce. Gdy odmawiałem krzyczeli, że jestem „kafirem”, niewierzącym. I należy mnie zabić. Traktują mnie jak zwierzę. Żyję w ciągłym strachu – mówi uchodźca, który alarmował w tej sprawie ochronę ośrodka. Dodaje jednak, że funkcjonariuszy nie interesują takie konflikty".
Pamiętam że w książce Hirsi Ali tez była mowa o radykalnych muzułmanach dominujacych w ośrodkach azylanckich którzy wymuszają na mniej radykalnych ortodoksję, pamiętam że liberalnych raczej Bośniackich muzułmanów wyzywali od niewiernych nie wspominając już o niemuzułmanach którzy szybko stamtąd uciekali. Także to że uchodźcy wojenni czy inni to zwykle łagodni liberalni muzułmanie to mit nie różnią się niczym od reszty a czasem nawet są radykalniejsi. Przecież uchodźcy z Czeczeni w Polsce domagali się praw szariatu w ośrodkach a kobiety nie mogły z nimi uczestniczycc w zajeciach szkolnych bo to obraża ich religię. Zresztą Czeczeni to jedni z najradykalniejszych muzułmanów przecież w defacto rosyjskiej Czeczenii obowiązuje prawo szariatu( zakaz sprzedaży alko, strzelanie z paintballa do kobiet które dostatecznie się nie okrywają) a ich prezydent kumpel Putina nie różni się niczym od ajatollaha Iranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"oto historia Saida z Iranu: – Uciekłem przed irańską gwardią rewolucyjną. Aresztowali mojego brata, bo założył domowy kościół. Miałem nadzieję, że w Niemczech będę mógł praktykować swoją wiarę. W ośrodku dla azylantów boję się jednak nawet wspomnieć o tym, że jestem chrześcijaninem. Wtedy muzułmanie grożą mi śmiercią —mówi Said, który przecież uciekał z własnej ojczyzny przed tym, co spotyka go w Europie, a dokładnie w obozie dla azylantów w południowej Saksonii. Mężczyzna dodaje, że gdy na ścianie swojego pokoju powiesił obrazek przedstawiający Chrystusa na krzyżu, został zaatakowany: – Gdy moi współlokatorzy muzułmanie zobaczyli obraz napluli mi w twarz. Gdy był Ramadan budzili mnie codziennie rano i kazali mi jeść zanim wejdzie słońce. Gdy odmawiałem krzyczeli, że jestem „kafirem”, niewierzącym. I należy mnie zabić. Traktują mnie jak zwierzę. Żyję w ciągłym strachu – mówi uchodźca, który alarmował w tej sprawie ochronę ośrodka. Dodaje jednak, że funkcjonariuszy nie interesują takie konflikty".
Pamiętam że w książce Hirsi Ali tez była mowa o radykalnych muzułmanach dominujacych w ośrodkach azylanckich którzy wymuszają na mniej radykalnych ortodoksję, pamiętam że liberalnych raczej Bośniackich muzułmanów wyzywali od niewiernych nie wspominając już o niemuzułmanach którzy szybko stamtąd uciekali. Także to że uchodźcy wojenni czy inni to zwykle łagodni liberalni muzułmanie to mit nie różnią się niczym od reszty a czasem nawet są radykalniejsi. Przecież uchodźcy z Czeczeni w Polsce domagali się praw szariatu w ośrodkach a kobiety nie mogły z nimi uczestniczycc w zajeciach szkolnych bo to obraża ich religię. Zresztą Czeczeni to jedni z najradykalniejszych muzułmanów przecież w defacto rosyjskiej Czeczenii obowiązuje prawo szariatu( zakaz sprzedaży alko, strzelanie z paintballa do kobiet które dostatecznie się nie okrywają) a ich prezydent kumpel Putina nie różni się niczym od ajatollaha Iranu.

 

Nadałbyś się na polityka po piszesz jak oni gadają. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×