Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zasłyszane w sieci.


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Publikujcie tutaj najciekawsze komentarze internautów, do tematu, który w skróconej formie zamieszczajcie przed tymi komentarzami :)

 

 

Z sondażu Centrum Jurija Lewady, rosyjskiej niezależnej pracowni badania opinii publicznej, wynika, że Polska jest wśród pięciu państw, które - według Rosjan - są "najbardziej nieprzyjaźnie, wrogo" nastawione do Rosji.

 

 

"Marszałek Piłsudski powiedział: Niemca zabić to obowiązek Polaka a Moskala to przyjemność. Święte słowa do dzisiaj aktualne."

 

"Najbardziej lubią państwa których się boją . Nie lubią tych których mogą bezkarnie straszyć . Nu gieroje !!!!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był o sondażach wyborczych, a wierszyk sobie skopiowałem do pliku specjalnie dla tego typu rzeczy przeznaczonego:

 

Ciężkie jest życie wyznawcy Tuska

Boi się PIS-u, boi się Ruska

Mina Prezesa tak go przeraża,

że pędem musi biec do lekarza

 

A u lekarza zmartwienie nowe

Twarze pacjentów... antypaństwowe

Wciąż narzekania - recepty, leki...

To wina Tuska, chore kaleki?

 

Mędrzec Wałęsa bije na trwogę

To PIS mu ciągle podkłada noge!

TO "Solidarność" - pałować trzeba

Biedny nasz Donald pójdzie do nieba!

 

Więc chowa głowę w płachtę "Gazety"

A tam fatalne wieści niestety

Chcą protestować - zmartwienie nowe

Hydra faszyzmu podnosi głowę!

 

Boi się marszu Pani Środa

AŻ Żakowskiego jeży się broda

Profesor Nałęcz "bulem"przejęty

Ten Lud Smoleński - cóż to za męty!

 

Więc w TOK FM-ie na odsiecz bieży:

Wołek wraz z Lisem, Pan Urban Jerzy

Pan Politolog, ksiądz z "Tygodnika"

A strach wciąż rośnie, wcale nie znika!

 

Wraca do domu w samochód wsiada

Skręca na stację - tam znów ktoś biada

Patrzy na licznik - zmartwienie nowe

Ceny benzyny ... antyrządowe!

 

Nie wie co myśleć, w głowie ma zamęt

Autorytetów gniecie go lament

"Jak się ocalić? Kto mi podpowie?

Wiem już!" - i włącza... "Szkło kontaktowe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubimy wypić i nie zmienią tego przestrogi lekarza ani ceny minimalne na alkohol. Niestety w piciu często tracimy umiar. Krótkofalową konsekwencją nadużywania trunków jest kac i rozstrój żołądka, długofalową – schorzenia przewlekłe. Naukowcy dotychczas naliczyli ich ponad 60

 

"Mamy znajomego ma 69 lat a niema dnia żeby nie był pijany .Cieszy się zdrowiem!!! Nie ma nawet jednej zmarszczki. A jego żona już 4 lata nie żyje. Miała w domu piekło !!!! bo pan był najważniejszy wchodził w drzwi i już gotowy do bójki. Jak opowiadała co przechodziła od młodych lat z tym tyranem to ciarki po plecach chodziły.Miał nawet nadzór kuratora ale to nic nie dawało. Alkohol szkodzi ale tym osobom co raz na kwartał sobie wypiją ale nie MOCZYMORDOM. I jeszcze rentę na tą swoją CHOROBĘ dostaną!!!"

 

"to samo moja mamuska od lat na bańce ! a zdrowa jak nie wiem co, ja ledwo zyje a ona mnie przegoni o 30 lat !"

 

"Picie to życie, robota to głupota. I to jest w 1000% prawda. Jak można w 21 wieku pracując 250 -300 godzin nie mieć pieniędzy na normalne życie?. Nawet studia ( dzienne) nic nie gwarantują. Wiele szkoleń, uprawnień i skończonych kursów - sumienność, uczciwość i zaangażowanie w pracy nie ma znaczenia. I tak to co dostajemy od pracodawcy to 1/16 ćwierćzasiłku.. Dlatego się pije, bo to pozwala zapomnieć o okupacyjnych rządach od 1939 roku, tylko wtedy był okupant z zza zachodniej granicy, później ze wschodu a teraz z ....kto inteligentny sam sobie dopowie....Jak to jest możliwe, aby rodowity Polak po wyższych studiach zarabiał na 1,5 litra paliwa za godzinę ciężkiej harówki???......Dlatego się pije, ale nie z radości życia jak w normalnych krajach, tylko z rozpaczy, że nie można żyć godnie. A najgorsze jest to, że nie ma szans na "lepsze" jutro! "

 

" Przychodzi deliryk do lekarza:

Lekarz pyta:

-Dużo Pan pije?

Deliryk na to:

-Nieee,większość rozlewam.

 

Przychodzi facet do lekarza;

-Panie doktorze,strasznie boli mnie wątroba.

-A pije Pan alkohol?

-Tak,ale nie pomaga."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×