Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pole


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwoni, czyli kto? Komuniści? Choć w sumie komuniści nie są niebezpieczni, bardziej obawiam się liberałów. Na plagę liberalizmu to i Duch Święty nie pomoże, i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.

To wątek nie o polityce !!!!!!!!!!!!!!!!! Twoja dewocja mnie poraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, chcesz powiedzieć że sami wytwarzamy choroby, zeby odgrodzic sie od społecxzeństwa?

A ja myślę, że w dużym stopniu tak właśnie jest. Zresztą choroby to w większości skutek nieprawidłowego przepływu energii w naszym ciele, co już zresztą zostało udowodnione ;)

 

choroba jest ochroną blokadą nieprawidłowego postępowania i niezrozumienia otaczającego świata

Jak dla mnie to bardzo prawdopodobne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ja nic nie przerzucam :nono: Po prostu zgodziłam się z zacytowanymi fragmentami, bo myślę, że można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że coś w nich jest. Co do samej odpowiedzialności za nasz stan, to uważam, że wina leży po części w nas samych, a po części w otoczeniu. W przypadku zaburzeń psychicznych nic nie jest oczywiste, bo to bardzo krucha i ulotna materia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aura to zjawisko z ezoteryki, a Duch Święty to osoba z religii chrześcijańskiej. To się wyklucza. Obcowanie z aurami może być niebezpieczne. Może Bóg daje ludziom dary w postaci widzenia aury, ale może być też tak, że nie, a wtedy lepiej się w to nie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aura to zjawisko z ezoteryki, a Duch Święty to osoba z religii chrześcijańskiej. To się wyklucza. Obcowanie z aurami może być niebezpieczne. Może Bóg daje ludziom dary w postaci widzenia aury, ale może być też tak, że nie, a wtedy lepiej się w to nie bawić.

 

Jaki bóg?

 

Poza tym nie mieszajmy ezoteryki z kwestia nie brania leków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg osobowy. Świat jest pełen tajemnic, niekoniecznie wszystkie trzeba poznawać, ale pewnych rzeczy nie można wykluczyć. Podobieństwo w relacjach ludzi widzących aury i innych zjawisk daje do myślenia. Jednak nie chciałabym mieć takiej umiejętności, pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg osobowy. Świat jest pełen tajemnic, niekoniecznie wszystkie trzeba poznawać, ale pewnych rzeczy nie można wykluczyć. Podobieństwo w relacjach ludzi widzących aury i innych zjawisk daje do myślenia. Jednak nie chciałabym mieć takiej umiejętności, pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć.

 

racja... czarną magia lepiej się nie bawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tłumaczyć nieleczoną schizofrenię ze zjawiskami nadprzyrodzonymi i innymi pierdołami. Może i jest coś na świece czego nie można wytłumaczyc typu duchy, jasnowidzenie, ale bez przesady. Autorka ma wyraźne objawy choroby zresztą ci co są już długo na forum to wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna autorka wątku odmawiającą przyjmowania leków zajebie kogoś z Was lub Waszej rodziny nożem na ulicy bo jej się kolor aury nie spodoba to będziecie mieli dopiero przedmiot do dyskusji na temat zjawisk tajemniczych i anormalnych. Ludzie litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna autorka wątku odmawiającą przyjmowania leków zajebie kogoś z Was lub Waszej rodziny nożem na ulicy bo jej się kolor aury nie spodoba to będziecie mieli dopiero przedmiot do dyskusji na temat zjawisk tajemniczych i anormalnych. Ludzie litości.

 

 

 

Ty to zawsze trafisz w samo sedno ! 0.0 :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście lekarzami, by to stwierdzić? Wielu ludzi mających dary jest uznawana za chorych. To jest ludzka zazdrość o pewne umiejętności, swoją drogą, dobrze, że wszyscy ich nie mają, bo takie umiejętności u osób niepowołanych zostałyby wykorzystane do niecnych celów. Nie dopatrujcie się czegoś złego w nieszkodliwym. Kwestię zgodności z religią w tej chwili pomijam. Wiele osób praktykuje teraz jakieś dwupunkty czy inne bioterapie, nie jest to zgodne z religią, ale nie można powiedzieć, że to objaw choroby. Świat jest pełen tajemnic, a my jesteśmy tylko drobnymi cząsteczkami w wielkim Wszechświecie. Nie możemy wszystkiego, czego nie rozumiemy, traktować jako choroby. To przypomina średniowiecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×