Skocz do zawartości
Nerwica.com

zycie po 30stce luźne refleksje


zima

Rekomendowane odpowiedzi

Pieprz, jeśli przestaniemy o tym pisać i to robić, to znaczy, że naprawdę jesteśmy materiałem odpadowym... i nasze miejsce jest na wysypisku śmieci. ;) (kto to powiedział?)

 

zima, weź mnie nie strasz jakimiś sektami. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, jeśli przestaniemy o tym pisać i to robić, to znaczy, że naprawdę jesteśmy materiałem odpadowym... i nasze miejsce jest na wysypisku śmieci. ;) (kto to powiedział?)

Ja pierdolę, czy każdy na tym forum jest tak pojebany że potrafi myśleć tylko w kategoriach czarno-białych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ano w tym, ze nie będzie miał innych przede mną i ze nie będzie brał imienia mego nadaremno.

jest tu pewna specyfika zwiazkowania- facet który nadaje sie do łózka nie nadaje sie do malzenstwa i odwrotnie. ja się szybko wybudzam ze snu i oczekuję konkretnych czynów. poza tym lubię byc czasem tylko sama i nikt mi nie będzie sugerował jak mam zyc.

nie mam cierpliwosci do tego calego zapoznawania sie i szybko przechodze do konkretu- "co mi Panie dasz w ten niepewny czas", ha :twisted:

faceci wolą idiotki, chociaz z drugiej strony...

zima, aż jestem ciekawa, jak wyglądasz :105:

 

Z pogrubionymi stwierdzeniami się zgadzam, z resztą - niekoniecznie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, zgłaszam sprzeciw. Już któryś raz czytam na tym forum, że mężczyźni po 30-tce narzekają na swoje libido. To nieprawda! Jest wręcz za duże i nie wiadomo czasem co z nim już robić! (panowie, nie podcinajmy gałęzi, na której wszyscy siedzimy przecież)

Mimo wszystko wolalabym mlodszego..

Czyli co najmniej 3 lata młodszego od Ciebie :? A można wiedzieć, z jakiego powodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, jeśli przestaniemy o tym pisać i to robić, to znaczy, że naprawdę jesteśmy materiałem odpadowym... i nasze miejsce jest na wysypisku śmieci. ;) (kto to powiedział?)

Ja /cenzura/, czy każdy na tym forum jest tak pojebany że potrafi myśleć tylko w kategoriach czarno-białych?

Można z powyższego wywieść logiczny wniosek, że piszesz o sobie, ale nie chce mi się wywodu opisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wolalabym mlodszego..

 

Wolałabyś młodszego od siebie? To dość nietypowe u pań! Chyba że masz na myśli konkretne wykorzystanie osobnika i potraktowanie go jako obiekt seksualny. No ale kobiety przecież nie są takie, prawda... ;)

Oj, jeszcze mnie nie poznales, ja to mam opinie swietej dewotki katoliczki na forum ;)

Jakoś tego w Twoich wypowiedziach nie zauważyłam dotychczas ... ani żebyś się jakoś specjalnie na tematy wiary wypowiadała :roll:

Chyba, że to jakoś przemycasz między wierszami ...

 

Ja słyszałem, że panny po 30stce to faceta gdzieś 28 29 czy 27 o raczej nie zechca...
a może jest odwrotnie. :mrgreen: tez wolałbym młodsza, ale tez jakąś atrakcyjną 40- latką( i najlepiej majętną) bym nie wzgardził.

Carlos, Ty materialisto jeden :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×