Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego facetów fascynują kobiety ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dałem plame z tą kawiarnią.. Zapraszam na mecz BKS-u :yeah:

wolałabym Lechię Gdańsk albo Śląsk Wrocław ... ale BKS :hide:

 

-- 19 sty 2015, 20:21 --

 

exodus!, krew, pot i łzy ... i te kibolskie wycie :yeah: A potem zadyma z racami i wyrywaniem ławek ... to jest prawdziwy romantyzm :105:

 

-- 19 sty 2015, 20:22 --

 

dar, ja nie szukam mistera :lol: ( bo by mi go jeszcze ktoś łupnął ! )

A tak gwoli ścisłości, to mógłbyś się tak zachowywać, czy chciałbyś ( bo to jest pewna różnica ) ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, no jeśli o mnie chodzi, to tak właśnie uważam, z tą poprawką, że nie uważam, że faceci uczuć nie mają. Oni je mają, tylko one są podporządkowane temu, o czym pisałam... :smile:

 

Hans, jak chodzi o finanse, tak mogło być w czasach, gdy kobiety były finansowo zależne od facetów, dziś praktycznie każda kobieta pracuje, to facet jej w tym aspekcie zasadniczo niepotrzebny. ;)

 

Pluszowa, to zobaczymy czy się doczekamy sprostowań, chociaż jeśli one będą, to wg mnie nie będą one szczere, tylko jak już, to będą wynikać z chęci tych facetów, do uwolnienia się od etykietki jaką im przypięłam. Jednak moja intuicja podpowiada mi, że ta etykietka wcale im nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ... i koniecznie to muszą być "nasi chłopcy", znaczy się forumowi :lol: Na innych nie zwracam w ogóle uwagi :nono:

 

No to mogę Ci zorganizować forumową randkę w ciemno tylko podpiszę kontrakty z nieboszczykiem, carlosem, hobbym, detektywemmonkiem i amfce. Takie partie w jednym miejscu-niepowtarzalna okazja. Jako swoje honorarium żądam 35% dochodów Lechii Gdańsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice i dziadkowie opowiadali mi, że kiedyś ludzie wiązali się szybciej w pary, bo tak było łatwiej przetrwać a dzisiaj, że wszyscy mają wybujałe wymagania i dlatego jest tyle "singli". Nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałem, jedna rzecz tylko zawsze mnie strasznie irytowała, mianowicie szufladkowanie zarówno kobiet i mężczyzn pod specyficzne role i zachowania stereotypowo charakterystyczne dla danej płci. Chodzi tutaj też o oczekiwania danej osoby od partnera, bo wiadomo, kobieta ma ładnie wyglądać, dobrze gotować, zajmować się domem, być opiekuńcza i wrażliwa, mężczyzna musi być twardy, nie okazywać uczyć publicznie chyba, że złość i agresję no i przynosić masę pieniędzy do domu. Obiło mi się kiedyś o uszy, że związki osób homoseksualnych są bardziej trwałe (nie mam pojęcia czy to prawda) właśnie dlatego, że partnerzy (partnerki) nie mają wobec siebie takich stereotypowych oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz tylko zawsze mnie strasznie irytowała, mianowicie szufladkowanie zarówno kobiet i mężczyzn pod specyficzne role i zachowania stereotypowo charakterystyczne dla danej płci. Chodzi tutaj też o oczekiwania danej osoby od partnera, bo wiadomo, kobieta ma ładnie wyglądać, dobrze gotować, zajmować się domem, być opiekuńcza i wrażliwa, mężczyzna musi być twardy, nie okazywać uczyć publicznie chyba, że złość i agresję no i przynosić masę pieniędzy do domu.

Kolejny ideał :105: Gdzie Cię można spotkać, poza wątkiem o benzo, których już nie bierzesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ideał :105: Gdzie Cię można spotkać, poza wątkiem o benzo, których już nie bierzesz ?

 

Skoro nie bierze to może w wątku- "Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy." :twisted:

 

-- 19 sty 2015, 21:37 --

 

Słaby punkt Kaszuba to walka z Islamem. A ja nie mam na to sił ani tak radykalnych poglądów :bezradny:

 

A tam zaraz walka, przecież się nie wysadza w powietrze pod meczetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są piękne laski , mają zajebiste ciałka i fajnie pachną , do tego mają ciekawy mózg , inny , co się uzupełnia z mózgiem faceta . Laski po prostu są zajebiste! :)

Ale chyba nie wszystkie :roll:

 

-- 19 sty 2015, 20:40 --

 

Kosmaty, jak mi wybudujesz chałupę na Rozewiu ( może być wspólnymi siłami ) i będziesz ze mną rozwiązywał codziennie po 40 zadań z chemii nieorganicznej, to masz szanse

( i to spore ) :lol:

 

Gdzie jest Carlos :why: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, odwiecznym prawem natury. To może mieć związek z tym, że mężczyźni mają siusiaki a kobiety wilgotne szparki.
miałam na myśli wzajemne przyciąganie i wogle WNM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ideał :105: Gdzie Cię można spotkać, poza wątkiem o benzo, których już nie bierzesz ?

Jakby był taki ideał, to by tych benzo nie zaczynał brać w pierwszej kolejności :bezradny:

 

Skoro nie bierze to może w wątku- "Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy." :twisted:

Jest taki wątek ? :smile: Dorzucę tam swoje trzy grosze. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×