Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego facetów fascynują kobiety ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

druga oznacza 'nie, nie są', a więc 'są wporzo'. najbezpieczniej zaznaczyć 3, bo pierwsza ma pewnie jakieś chvjowe ukryte znaczenie i wyjdzie w eksperymencie araszy, że ileś tam procent postuluje aseksualizm nowym narodowym wyznaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, bardzo dobrze to rozkminiłaś, jakeś ślunsko dziołcha :mrgreen:

Tak na marginesie, wywiad zbieram dla celów informacyjno - edukacyjnych, nie w celu formułowania jakichś postulatów narodowych ;)

 

Weź Ty się lepiej zgłoś na konkurs Jola ... bo nie wiadomo, jak sobie można Ciebie wyobrażać ... ja mam z tym problem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga oznacza 'nie, nie są', a więc 'są wporzo'. najbezpieczniej zaznaczyć 3, bo pierwsza ma pewnie jakieś chvjowe ukryte znaczenie i wyjdzie w eksperymencie araszy, że ileś tam procent postuluje aseksualizm nowym narodowym wyznaniem
co do drugiej odp. się zgadzamy

ja to tak na prosty babski rozum... Gdy ktoś pyta "Nie jest ci zimno?" a ja odpowiadam "Nie.", to znaczy że nie jest mi zimo.

:bezradny:

edit: co do pierwszego: podświadomość Araszy zrobiła jej psikus - w efekcie w ankiecie nie da się wybrać odpowiedzi równoważnej stwierdzeniu, że związki są przereklamowane; jednak forma pytania sugeruje, że intencje Araszy były inne...

 

Pierwszą odpowiedź w ankiecie wybrało stadko forumowych troli. Ciocia Plusz pozdrawia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w efekcie w ankiecie nie da się wybrać odpowiedzi równoważnej stwierdzeniu, że związki są przereklamowane;

Gq5QT.gif

 

w potocznej gadce rozumiane tak:

Czy związki kobiet z mężczyznami nie są (czasem) przereklamowane ?

- tak (są)

- nie (nie są)

- nie mam zdania

 

a w rzeczywistości wg logiki na tak postawione pytanie to:

- tak nie są

- nie, są przereklamowane

 

dlatego w ankietach zadaje się proste pytania, bez wtrącania zaprzeczeń,

czy związki kobiet z himenami są przereklamowane?

- tak

- nie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa I Ty ciociu przeciwko mnie?..trolle piszą na niby, a ja przecież piszę na serio.

 

Ja wczoraj zaznaczyłam "tak" , dlatego bo pytanie z ankiety zamiast przeczytać tak jak brzmi , przeczytałam :"Czy związki kobiet z mężczyznami są przereklamowane ?" a że uważam że są, to wiadomo...

W ogóle tak jak się pomyliłam, tak powinno brzmieć jednoznaczne pytanie, a nie tak jak brzmi!

Mnie tylko zastanawia, kto oprócz mnie, dał jeszcze "tak", gadać mi tu trolle.. :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Arasza nie napisała "czasem", sam sobie dopowiedziałeś. Czytaj tylko słowa, które widać :lol:

Którą odpowiedź ma wybrać osoba, która uważa, że związki są przereklamowane? Już mi się zgotowało pod kopułką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, może razem poszukamy w kinie? Znam fajny podryw z użyciem popkornu.

 

kontrast, jetodik - pomusszzzzcie zaburzeńcom zrozumieć, plisss

 

edit:

a w rzeczywistości wg logiki na tak postawione pytanie to:

- tak nie są

- nie, są przereklamowane

tak pomyślałam na początku, ale to by było zbyt proste (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, plujesz na chłopców przeżutym popkornem? nie dziwota, że nici z tych manewrów. możemy zorganizować podryw na Twój atak padaczki, większe szanse, że ja coś z tej misji uszczknę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego Wam faceci, tak naprawdę potrzebni ?
minetka + przeinstalowanie łindołsa

 

dopisujcie do listy :lol:

No ładnie, Pluszaku zraniłaś mnie w samo serce :( Sprowadziłaś moje istnienie do seksu i techniki (w której zresztą nie jestem najlepszy). Chyba popadnę w depresję :(

A mówi się, że to faceci myślą tylko o jednym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×