Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aseksualność /aseksualizm


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba ,że jakaś dziewczyna zgodzi się żyć , bez samochodu , bez prezentów , nosić sukienkę za 3 złote z ciucholandu . Zamiast do restauracji na obiad za 400 zł, zjemy kartofle ze smażonym jajkiem . A zamiast wycieczki na Seszele posiedzimy w chałupie , bo i w Bieszczady jest mi za drogo . :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, może sobie taką znajdziesz, ale raczej nie mierz zbyt wysoko i nie szukaj pośród super ładnych dziewcząt ubranych jak z rewii mody. Musisz szukać pośród bezrobotnych i biednych i chyba niespecjalnie urodziwych. Dla takich możesz być dobrą partią, nie pijesz, jesteś grzeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety renty są w Polsce tak tragicznie niskie że można na nich tylko wegetować a na pewno nie żyć. W cywilizowanej Europie osoby niepracujące mają samochody, mieszkania i jeżdżą na wakacje zagraniczne o ile nie przepiją wszystkiego i nie wydadzą na narkotyki.

Moja kuzynka ma rentę 500 zł bo ma schizofrenie ale dorabia na sprzątaniu aby przeżyć i mieć na papierosy bo pali.

Ja od 10 miesięcy nic nie pracuję także czeka mnie jeszcze gorsza przyszłość jeśli pracy nie znajdę a oszczędności mi się praktycznie skończyły, ty Detektywie masz przynajmniej coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, może sobie taką znajdziesz, ale raczej nie mierz zbyt wysoko i nie szukaj pośród super ładnych dziewcząt ubranych jak z rewii mody. Musisz szukać pośród bezrobotnych i biednych i chyba niespecjalnie urodziwych. Dla takich możesz być dobrą partią, nie pijesz, jesteś grzeczny.

Czyli jestem nieurodziwa?

 

-- 26 mar 2012, 12:52 --

 

detektywmonk, ja Ci już nieraz mówiłam co myślę, nie będę się znowu powtarzać. A kobieta sama kupi sobie krem do twarzy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, jak kogoś poznasz, to nie będziecie żyli oboje z Twojej jednej renty. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie ją stać na krem do twarzy. Może nie będziecie jeździć na wakacje i jadać w restauracjach, ale teraz też tego nie robisz, chyba wiesz, że to nie jest najważniejsze w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tematem tematu jest aseksualność ,może troszkę o tym popiszemy , co :D

 

Monk, Twoim problemem nie jest chyba aseksualność, ale to, że nie wiesz jak się do tego zebrać. Tzn. nie bardzo idzie Ci w relacjach z kobietami, choć chętnie byś sobie np. pobzykal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem do koleżanki ,że mam na nią ochotę , bo by się skończyła moja znajomość .

No za taką bezpośredniość to się nie dziwię... Chociaż kto wie...

W każdym razie każda dziewczyna, która jest zajęta może być lada chwila wolna bo życie jest nieprzewidywalne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×