Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie ogladaliscie filmy/seriale gdzie bohaterowie mieli NN?


Klezus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądałem jakiś film z Nicolasem Cage'em ale nie pamiętam tytułu. Miał Obsesję na punkcie czystości, musiał posprzątać nawet najmniejszą plamkę i zawsze jak otwierał drzwi to musiał to zrobić 3 razy zanim je normalnie otworzył xP. A grał tam jakiegoś złodzieja sprytnego czy coś. Przekręty robił. Może ktoś zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu „Elektry” odkryłam, że mam zok. NN nie jest oczywiście głównym tematem filmu, ale po tym jak zobaczyłam jak główna bohaterka wszystko starannie czyści, układa i liczy, doznałam olśnienia. Przedtem żyłam w niewiedzy i zastanawiałam się czemu jestem inna. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"interrupted girl" - "przerwana lekcja muzyki" (piękne tłumaczenie Wink )
przepiękny film, który gorąco polecam!

Racja, film super. Też polecam.

 

Ps. czasami marzę żeby mnie zamknęli w takim szpitalu na leczenie. Mieć spokój od tych wszystkich zdrowych ludzi, znaleźć się wśród swoich. Po prostu odpocząć od takiego życia i się wyleczyć. Miałbym dużo czasu na przemyślenia a uwielbiam to :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"interrupted girl" - "przerwana lekcja muzyki" (piękne tłumaczenie Wink )
przepiękny film, który gorąco polecam!

Racja, film super. Też polecam.

 

Ps. czasami marzę żeby mnie zamknęli w takim szpitalu na leczenie. Mieć spokój od tych wszystkich zdrowych ludzi, znaleźć się wśród swoich. Po prostu odpocząć od takiego życia i się wyleczyć. Miałbym dużo czasu na przemyślenia a uwielbiam to :)

 

 

.Tomaszu, to tak do końca chyba nie działa. Też często o tym myślałam, i wiem (nie z autopsji [na szczęście, a może i niestety]), że taki szpital i nadmiar wolnego czasu w nim i to nieustanne myślenie może być równie męczące. A co do filmu, to też hmmm ;) czasem zdaje mi się, że też bym chciała, a potem boję się, że nigdy bym nie umiała z niego powrócic, a może i bym nie chciała.. Bo tak mi sie wydaje, że jakby znaleźć się wśród samych swoich i czuć się z nimi swobodnie, to może i chęć walki i cheć wyleczenia, a dalej jego szanse stawały by się coraz mniejsze.. aj nie wiem już czy piszę to co myślę i czy myślę to co piszę, co by było gdyby.. heh ;) moje poglądy na to wszytsko są bardzo rózne i zmieniają się dosyć często. Jednakże chciałam jeszcze raz polecić ten film ;) ostatnio leciał na dwójce, spóźnialscy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×