Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego z big4, no Ty akurat nie powinieneś wypominać błędów językowych Komorowskiemu. Trochę pokory...

 

Prezydent przynajmniej jeździ na spotkania międzynarodowe, a nie ma ciągłych dyspepsji jak "najlepszy" Lech Kaczyński, nie cedzi słów przez zęby tak, że nie można go zrozumieć, no i nie ma brata bliźniaka, któremu melduje wykonanie zadania po każdym podtarciu tyłka. Ciężko pisać o zmarłym w czasie teraźniejszym, ale, z drugiej strony, sama śmierć nie jest powodem by nie móc obiektywnie ocenić jego prezydentury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a co takiego lechu zrobił? Nic. duda wypomina Bronkowi rządy z 2007 gdzie właśnie lechu był prezydentem więc niech swoje obiecanki które niby zrealizuje sobie wsadzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wstyd byc Polakiem z takim prezydentem.

A ja tam się wstydzę od 5 lat że Prezydent mojego kraju nie potrafi uszanować kraju z tradycjami jakim jest Japonia i jak małpa skacze po krzesłach i woła swojego przydupasa Szoguna Kozieja. Do zrozpaczonego chłopaka na ulicy mówi "zmień se pracę i weź kredyt". Chłopak powinien odpowiedzieć "Sam se pan zmień pracę"

Do tego pisze BUL, podwyższa podatki, chodzi na spacery z czekoladowym orłem, podwyższa mi również wiek emerytalny. Do tego również ma dziwne relacje z mafią WSI

Kuva wolałbym już oszołoma Korwina niż tego człowieka co sie na ciecia na parkingu nie nadaje bo by zasnął na posterunku a auta by ukradli.

Nie życzę sobie takiego nieroba za prezydenta!

Nie ma żadnych propozycji. Przez 2 debaty zajmował się jedynie atakowaniem Dudy zamiast prezentowaniem jakiegoś planu dla Polski.

Na szczęście sumienie mam czyste bo na niego nie głosowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli ktoś nie ma wymiernego interesu w utrzymaniu obecnego systemu władzy, jeśli nie jest sytym kumplem jego uczestników i jeśli nie ma mózgu zlasowanego tak jak niektórzy paranoicy, upatrujący za każdym rogiem Macierewicza w skórzanym płaszczu – doprawdy nie rozumiem, dlaczego miałby oddać swój głos na Komorowskiego" - pisze w felietonie dla Wirtualnej Polski Łukasz Warzecha.

 

Cała prawda

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie kompromituj się Warzechą, przecież to pis-owski aparatczyk, nawet tego nie ukrywa. Czy może uważasz go za obiektywnego dziennikarza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a co takiego lechu zrobił? Nic. duda wypomina Bronkowi rządy z 2007 gdzie właśnie lechu był prezydentem więc niech swoje obiecanki które niby zrealizuje sobie wsadzi. ;)
A czy ja coś o Lechu pisałem, mi sie onbaj kandydaci nie podobają ale nadszedł czas zmiany i trzeba PO odsunąć od władzy bo są zbyt skorumpowani i oderwani od rzeczywistości a zwykłego obywatela mają za śmiecia. Najchętniej zagłosowałbym na Ikonowicza ale on nie startował :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ale to nie ja twierdzę, że są obiektywni dziennikarze. Dziennikarz to też człowiek, ma swoje poglądy, jego wydawnictwo żyje z reklam, świat nie jest taki "czysty". Pokazuję tylko, że jechanie po Lisie czy Olejnik jest tak samo uprawnione, jak moje jechanie po takich gościach, jak Warzecha, Lisicki, Semka, Gmyz i cała reszta popaprańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a co takiego lechu zrobił? Nic. duda wypomina Bronkowi rządy z 2007 gdzie właśnie lechu był prezydentem więc niech swoje obiecanki które niby zrealizuje sobie wsadzi. ;)
A czy ja coś o Lechu pisałem, mi sie onbaj kandydaci nie podobają ale nadszedł czas zmiany i trzeba PO odsunąć od władzy bo są zbyt skorumpowani i oderwani od rzeczywistości a zwykłego obywatela mają za śmiecia. Najchętniej zagłosowałbym na Ikonowicza ale on nie startował :mrgreen:

 

 

Jasaw, Jasaw! kolejny paranoik :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie powód dla którego Duda powinien wygrać. I jak wygra zacznie sie zmiana i fala zmian pójdzie w ruch.

Wtedy niech drżą złodzieje którzy kradną pieniądze publiczne i pieniądze z UE. Kto nakradł pójdzie siedzieć na wieki wieków. Amen :D

 

a czarownice na stos :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ale to nie ja twierdzę, że są obiektywni dziennikarze. Dziennikarz to też człowiek, ma swoje poglądy, jego wydawnictwo żyje z reklam, świat nie jest taki "czysty". Pokazuję tylko, że jechanie po Lisie czy Olejnik jest tak samo uprawnione, jak moje jechanie po takich gościach, jak Warzecha, Lisicki, Semka, Gmyz i cała reszta popaprańców.

 

Lis to szuja i ja bym go dziennikarzem nie nazwał, a pani stokrotka nie odstaje za daleko od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie powód dla którego Duda powinien wygrać. I jak wygra zacznie sie zmiana i fala zmian pójdzie w ruch.

Wtedy niech drżą złodzieje którzy kradną pieniądze publiczne i pieniądze z UE. Kto nakradł pójdzie siedzieć na wieki wieków. Amen :D

 

a czarownice na stos :mrgreen:

 

Mało, ja bym przepisał jeszcze łamanie na kole i natarcie czosnkiem, a co? morzna? moRZna!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie powód dla którego Duda powinien wygrać. I jak wygra zacznie sie zmiana i fala zmian pójdzie w ruch.

Wtedy niech drżą złodzieje którzy kradną pieniądze publiczne i pieniądze z UE. Kto nakradł pójdzie siedzieć na wieki wieków. Amen

:D

 

Uważasz, że za rządów Pis-u nie kradli?

Kradli tak samo, a może i więcej :evil:

 

Obejrzałam dziś drugą debatę, która utwierdziła mnie w tym, że Komorowski to mniejsze zło. Z całym szacunkiem dla elektoratu Dudy, ale NIE ROZUMIEM jak można nawet pomyśleć o tym, aby głosować na taki "produkt marketingowy", którym jest dla mnie Duda.

Dzisiaj kolejna kompromitacja z jego strony, Komorowskiego też nie popieram w 100%, ale na litość boską, jak można głosować na człowieka, który zaprosiłby Putina na obchody zakończenia II wojny światowej :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie powód dla którego Duda powinien wygrać. I jak wygra zacznie sie zmiana i fala zmian pójdzie w ruch.

Wtedy niech drżą złodzieje którzy kradną pieniądze publiczne i pieniądze z UE. Kto nakradł pójdzie siedzieć na wieki wieków. Amen :D

 

No właśnie, peowcy przestaną być wreszcie tacy bezkarni i wreszcie coś się zmieni w tym kraju na lepsze. Jeśli Komorowski znowu zostanie prezydentem, to nie zmieni się nic albo wręcz będzie jeszcze gorzej. Wygrana Dudy oznacza jakąś szansę na zmianę, wygrana Komorowskiego - stagnację albo wręcz pójście na dno. Nie wiem, jak to jest możliwe, że ktokolwiek po 5 latach jego prezydentury, jeszcze chce na niego głosować. Nie wiem, czy ludzie naprawdę są aż tak naiwni, aby wierzyć, że jego druga kadencja będzie zupełnie inna niż wcześniejsza i że nagle stanie się dobrym prezydentem? Ręce opadają, jak się czyta niektóre wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peowcy przestaną być wreszcie tacy bezkarni i wreszcie coś się zmieni w tym kraju na lepsze

 

Zmienią się tylko ludzie na stanowiskach dyrektorskich w firmach państwowych. ;)

 

To jest właśnie powód dla którego Duda powinien wygrać. I jak wygra zacznie sie zmiana i fala zmian pójdzie w ruch.

Wtedy niech drżą złodzieje którzy kradną pieniądze publiczne i pieniądze z UE. Kto nakradł pójdzie siedzieć na wieki wieków. Amen :D

 

Czyli trzeba za mordy wziąć ludzi którzy mają ziemie i doją kase z unii. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta polemika nie ma sensu, idę herbatę wypić :D

A i tu się zgodzę bo zwycięzca jest tylko jeden jak pokazuje sondaż.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/debata-tvn-na-zywo-kto-wygral-kto-wypadl-lepiej-duda-czy-komorowski-sonda_608879.html

I o to chodzi :great:

Zwycięzca debaty:

Duda 68%

Komorowski 32%

Leśnik znokautowany :yeah:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×