Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

łoł, ostatnio jak tu byłem temat miał jedną cyfrę stron, a nie było mnie tylko przez weekend :shock: myślę, że jest w tym trochę mojej zasługi bo starałem się go dobrze rozreklamować 8)

 

odnośnie głosowania, bo zaistniała taka sytuacja, że jedna z forumowiczek zgłosiła żal do mnie, że nie zagłosowałem na nią, a więc aby wyjaśnić sprawę a raczej żeby nie zrazić do siebie tych użytkowniczek na które nie zagłosowałem a zrazić te na które zagłosowałem (tych jest mniej więc w ogólnym bilansie cały zabieg się opłaci) informuje: moje kryterium było proste - głosowałem na tą którą bym kolokwialnie rzecz ujmując bzyknął (gdybym oczywiście nie miał żony, która jest dla mnie najbardziej atrakcyjna... Kochanie z tego miejsca wysyłam Ci buziaczki i serduszka, myślę, że to absurd bo nie jesteś na forum nerwica.com zarejestrowana, ale jesteś taka kochana, że nie mogę się powstrzymać, zresztą istnieje takie prawdopodobieństwo, że jednak przeczytasz, tzn. zarejestrowałaś się w tajemnicy by mnie obserwować w realu, czego bardzo sobie życzę, ja bym Twoje posty śledził pewnikiem :*<3 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami, nie są wyjątkowo ładne, na równi z poprzednimi rocznikami, lepiej uważaj bo mogłeś podpaść użytkowniczkom startującym w poprzednich latach, a jak podpadniesz kobiecie na tym forum to koniec, zapytaj się mnie o whitelilith, musiałem jej w czymś podpaść bo ciągle mnie neguje choć z mojej strony nie ma żadnych negatywnych emocji w jej kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, Ja bym oddał głos na ELO , delikatne rysy twarzy,aksamitna,miękkie ładne czarne włosy .

Na robotnice - ma za mało głosów według mnie a jest ładna

Na encyklopedie1 , wygląda na to że lubi pozować i lubi igraszki , wygląda na niegrzeczną dziewczynkę a przy tym jest niczego sobie.

Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce, nie jest brzydka ani nie jest pasztetem :) jest nawet ładna , zdecydowanie ma za mało głosów .

I jest kilka bardzo brzydkich paszczórów na którę bym nie głosował , ale nie będe wymieniał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ależ ja chcę mieć ostatnie miejsce, skoro nie mam szansy na podium. Nie znoszę przeciętności /taka diagnoza/

 

No dobra ale nie powinnaś mieć ostatniego i to nie tylko moje zdanie ale innych ludków też.

 

-- 01 lut 2015, 23:06 --

 

Messiah, po fotcę widać że są umytę i czyste , dlatego miękkie .

 

-- 01 lut 2015, 23:07 --

 

no i Elo chodzi w dresie ja też chodzę w dresie , moglibyśmy się wymieniać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, no to jest też różnica płci, bo Wam kobietom podobają się jednak zupełnie inne kobiety niż facetom, chyba takie co wzbudzają wyczucie estetyki, oceniacie je jak wystrój domowy, a u nas wzbudzają jurność... tak czy siak na dupy możemy iść śmiało, aczkolwiek tylko teoretycznie, bo raz że nie szukam już a dwa, że słaby ze mnie wyrywacz, jestem z tych co muszą najpierw kobietę poznać, jakoś się do nich zbliżyć bezpiecznie zbliżyć...z Tobą bym się i tak i tak nie bił bo jestem rycerzem i nie walczę z damami, przyjąłbym Twoje ciosy, choć za dużo by ich nie padło, szybko piąstki by Cię rozbolały od mojej twardej zbroi:P

 

Kontrast, nie jest w dodatku ogłaszała się na forum do rozmów, szuka przyjaciela niby co jest bajerką, szuka faceta do igraszek, gdyby było inaczej nie wrzuciłaby kategorii wiekowej do 28 lat :)

 

benzowiec84, uważam, że wszystkie wymienione przez Ciebie dziewczyny są ładne, ale moje kryteria są bezwzględne, Twoje są wyraźnie inne.

 

Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce

 

o kurde czysta kalkulacja, coś jak głosowanie polityczne :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce

 

o kurde czysta kalkulacja, coś jak głosowanie polityczne :shock:

 

Hahaha , właśnie dlatego w sondażach zawsze PO jest zawyżane :) nie można tak ludzie , bo scena się zabetonuje jak w polityce POPIS , trza dać szansę innym RN/KNP itp , tak samo tutaj hehee

 

-- 01 lut 2015, 23:15 --

 

jetodik, na kogo głosowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce, nie jest brzydka ani nie jest pasztetem :) jest nawet ładna

 

ja chyba muszę swoim smartfonikiem zafundować Pluszowej w najbliższym czasie jakąś dobrą (mam nadzieję rozbieraną) sesję i wydobyć jej piękno w formacie jpg, bo mnie krwią zalewa słabowitość tego umieszczonego w konkursie i takie komenty, jak wyżej, podczas gdy to jest jedna z ładniejszych koleżanek, z jakimi miałam okazję trącać się kolanami pod stołem :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddał głos na ELO , delikatne rysy twarzy,aksamitna,miękkie ładne czarne włosy .

Na robotnice - ma za mało głosów według mnie a jest ładna

Na encyklopedie1 , wygląda na to że lubi pozować i lubi igraszki , wygląda na niegrzeczną dziewczynkę a przy tym jest niczego sobie.

Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce, nie jest brzydka ani nie jest pasztetem :) jest nawet ładna , zdecydowanie ma za mało głosów .

I jest kilka bardzo brzydkich paszczórów na którę bym nie głosował , ale nie będe wymieniał:)

k.rwa jak konie na wybiegu :pirate:

 

co tu się dzieje??? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, historia może być "complicated" ale odpowiedź może być krótka - mam/nie mam, camon cyklopka! forum jest głodne sensacji !!!!!!!!!!!!!!

Ja mam w tym wątku poparcie na poziomie Ruchu Narodowego, a ty mi mówisz, że tu kogoś moje życie osobiste interesuje :lol:

 

i jak Kongres Nowej Prawicy bo teraz Partia KorWin przejęła elektorat i knp ma 1,1% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×