Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co obecnie czytasz?


Psychoanalepsja_SS

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ten temat jest dublem bez sensu, bo już jeden jest, w którym ludzie piszą, co aktualnie czytają :roll:

Który? :o Mi chodzi dokładnie o to, co teraz czytasz. Może to być szkolna lektura, może to być monografia naukowa, może być to artykuł z sieci, może to być news, cokolwiek.

Jest temat " Książki, książki..i książeczki.", który odnosi się stricte do książek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, chciałbym sobie poczytać tą książkę

 

http://www.ebook3000.com/The-New-French-Philosophy_180672.html

 

strona sugeruje, że po zarejestrowaniu się będę mógł ją za darmo pobrać, tylko nie wiem czy to nie ściema, może ktoś z forumowiczów zna ten serwis lub jakiś inny podobny i mógłby coś więcej powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a237bdb79836ec2f83b8a9d277a24993.jpg

Książką z serii: pokaż mi cipkę/ penisa a powiem ci jaka jesteś/ jaki jesteś. Dzieje badań i fascynacji nad genitologią zebrane w zaledwie kilkudziesięciu stronach, może w przyszłości się przydać do głębszego poznania partnerki/ partnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek...

 

Gdy Genie miała jakieś 20 miesięcy, jej ojciec zaczął trzymać ją w zamkniętym pokoju. Przywiązywał ją do toalety, zabraniał innym kontaktu z nią, nie karmił jej tak, jak powinien. W wyniku znikomej interakcji z innymi ludźmi nie nauczyła się mówić w dzieciństwie i nigdy w pełni nie opanowała pierwszego języka...

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Genie_(feral_child) - ang

220px-Genie_immediately_after_rescue.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×