Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej podoba mi się fotka, na której założony masz garnitur

Ależ się cieszę, że *Monika* moją elegancję docenia :D:uklon:

Planuję sobie kupić w tym roku kupić inną wersje, może biały, albo kolejny czarny.

Zachodzi też prawdopodobieństwo, że uda mi się być trochę być trochę bardziej normalnym i w końcu założyć białą koszulę do czarnego garnituru, a nie czarną do czarnego :mrgreen:

O, kolega wie co dobre. Tak trzymaj :great::uklon:

No wiadomo, thx :great::uklon:

 

Na co dzień chodzę w jakichś szmatach, ale czasem też gdzieś wychodzę, staram wpasować jakoś w ten cyrk dookoła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, thx, nie będę startował, musiałbym upudrować swój jakby nie było buraczany łeb :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Są kanały na yt i na nich faceci uczą facetów, jak powinni makijaż robić :pirate: Jakoś mnie nie ciągnie w te strony youtuba :D

Ale dzięki :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj już dajcie spokój dziewczyny, "badałem" swój wygląd (metodą polegająca na zadawaniu pytań innym kobietom jak wyglądam) w zależności od gustu, sytuacji, sposobu ubioru i tego kto ocenia, mogę powiedzieć o sobie 4/5/6/7/ na 10.

Sorki, że operuję i szufladkuję ludzi liczbami, ale nie rozmawiamy tu zarobkach, poziomie iq, charakterze czy stopniu zjeb*nia umysłowego, tylko o wyglądzie, czyli o największym kłamstwie internetu - tym, że "wygląd nie ma znaczenia".

 

Kobiety mają lepiej w tej kwestii, makijażem i stylem ubioru poprawiają łatwo swoje 4/10 na 7/10, a mózgunio typowego faceta wzrokowca widząc 7/10, postrzega siódemkę za

równie atrakcyjną jak 9/10. Kobiece techniki kamuflażu i makijażu są niesamowite :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8,

Ale jaki widzisz problem.

Ja na przyklad uzywam samoopalacza bo nie chce chodzic na solarium. Leżeć plackiem na słońcu tez nie lubie a uzywam go bo mam bardzo jasna karnacje. Jestem blada jak sciana.

 

Mi na przyklad podobaja sie u facetów rurki i luźny podkoszulek.

Jednak jak kupilam mojemu facetowi podkoszulek z jakims tam wzorem i w pastelowym kolorze to mi powiedział ze nie jest gejem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8,

Ale jaki widzisz problem.

Ja na przyklad uzywam samoopalacza

 

Nie widzę żadnego problemu ;) jeśli zabrzmiało tak jak bym miał problem, to sorki, zapewne źle napisałem, albo zostałem źle zrozumiany. Tak to już bywa i internecie.

To, że kobiety potrafią się umalować i ogarnąć lepiej swój wygląd niż faceci? Nie mam z tym żadnego problemu, popieram i szanuję. Niestety na samoopalaczach się nie znam, ale pełna zgoda, tolerancja i polubienie dla opalonych za pomocą samoopalaczy. Odmienne kolory skóry? również brak problemu.

 

Ja przykładowo w lecie lubię zapie*dalać, praca na roli, przy gospodarstwie itd (bez samoopalaczy), a że czasem wymaga to taplania sie w gównie po kostki, lubię robić to w spodniach, nie opali mnie po łydkach i będę miał białe nóżki, robię to w koszulce z krótkimi rękawami i moje chude rączki są bardziej opalone, niż kurczak z rożna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, capo di tutti capi! :D

:mrgreen::mrgreen::great::great:

 

Tak po prawdzie inspirowałem się teledyskiem i stylem tych panów:

[attachment=0]1.jpg[/attachment]

 

 

A tak w ogóle to uważam, że łysi są sexy, wystarczy spojrzeć na pitbulla albo na_leśnika 8)

Tylko, że Pan Marc Antoniusz przesadził z odpiętymi guzikami, ale to Latynos, macho, oni nigdy nie zapinają koszul :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×