Skocz do zawartości
Nerwica.com

czytanie w myślach


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

udzielam się w temacie, który poniekąd dotyczy również mnie. Czasem miałam wrażenie że ktoś czyta w moich myślach lub ja w cudzych. Widzę,że niektórzy są przerażeni objawami Ahmy... Przy okazji - ciekawe, że lekarz specjalista ma wątpliwości co do diagnozy, a internauci wiedzą lepiej i diagnozują online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, przez Internet nie wchodzi się w dyskusje z osobą w psychozie bo nie można przewidzieć reakcji

poza tym ten temat przybrał formę wymądrzania się. Zostawmy sprawę bliskim i lekarzą

 

-- 26 maja 2014, 14:13 --

 

Widzę cię, dokładnie tak. Tu mądrzejsi od specjalistów którzy mają styczność z Ahmą w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wierzycie we wszystkie wypowiedzi Ahmy,to jeszcze uwierzcie w tę

psychidae, dopiero co byłam u lekarza i powiedział że musi sie skonsultować z moim psychologiem a co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, nie widzę żadnego wymądrzania w temacie. Asia sama mi mówiła o 5 lekach które dostała przy wypisie pozostała przy jednym ketrelu który zastanawiała się czy odstawić. To sprawa poważna oby jej chłopak na nią wpłynął bo znowu skończy sie w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale co? Podasz Jej leki wirtualnie. Nie ma nikt z nas na to wpływu tym bardziej z osoby z Jej otoczenia nie mają. Skoro już jest w takim stanie to jakiekolwiek tłumaczenia do Niej nie do trą. Taki smutny fakt że możemy się tylko przyglądać i pozostawić sprawę osobą z Jej otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, przecież nikt jej nie pisze by brała leki :bezradny: teraz to i tak bez sensu bo widziałam, ze w jednym temacie myslała czy nie odstawić ketrel. Dobrze,ze nie mieszka sama bo by było kiepsko. Musi się znaleść ponownie w szpitalu i za kazdym razem będzie tam trafiać tak to wygląda jak odstawia leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co to piszecie. Przecież nic Jej tym nie pomożecie a czort wie czy nie zaszkodzicie

 

AnnaMaria, mieszkam od 10 lat pod jednym dachem z osobą chorą na schizofrenię i jakbym miała uważać na każde słowo i nie mówić połowy rzeczy, które przychodzą mi na myśl przed strachem czy nie zaszkodzę to sorry, ale musiałabym się ogóle nie odzywać. W tym co napisałam ani nie utwierdzam Ahmy w jej urojeniach, ani nic innego, także już nie przesadzaj proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, to jest świetny przykład złej interpretacji bo napisałam przez Internet a Ty piszesz o realu. Widzisz sama że można różnie zinterpretować słowo pisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, wiadomo, ale to jest wyjątkowa sytuacja bo tyczy się osoby w ciężkim stanie. Sama źle interpretuję czesto więc z osobami z którymi jestem bliżej lubię się dopytać ale na forach to ciężko i różnych nieprzyjemnych spraw dochodzi. Dla osób wrażliwych które za nadto biorą do siebie taki sposb komunikacji bywa bardzo przykry. Mówię to bo sama spotkałam wiele przykrości zanim nie nauczyłam podchodzić z większym dystansem. Teraz jednak też mi przykro i czuję się osamotniona pisząc w tym temacie od wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, przez Internet nie wchodzi się w dyskusje z osobą w psychozie bo nie można przewidzieć reakcji

poza tym ten temat przybrał formę wymądrzania się. Zostawmy sprawę bliskim i lekarzą

 

-- 26 maja 2014, 14:13 --

 

Widzę cię, dokładnie tak. Tu mądrzejsi od specjalistów którzy mają styczność z Ahmą w realu.

 

bliscy nawalają, a poza tym w psychozie to ona może sobie wszystko zrobić i nie będzie to nasza wina, tylko osoby która odstawiła sobie leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udzielam się w temacie, który poniekąd dotyczy również mnie. Czasem miałam wrażenie że ktoś czyta w moich myślach lub ja w cudzych. Widzę,że niektórzy są przerażeni objawami Ahmy... Przy okazji - ciekawe, że lekarz specjalista ma wątpliwości co do diagnozy, a internauci wiedzą lepiej i diagnozują online...

 

Ahma ma schizofrenię i odstawiła leki, to co może mieć? nerwicę? depresję? bulimię?

 

a poza tym jest tu całkiem sporo osób z wykształceniem medycznym :-P

 

-- 26 maja 2014, 18:44 --

 

Kto mi zrobi lewatywę mózgu?

 

może lobotomię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śledzi mnie dozorczyni bloku. wszedzie jak wychodze to ją widze,dosłowanie łazi za mną,brzydze się jej,ma złą aure, a dziś przeszła samą siebie, pukała do drzwi, niech sobie puka, nie otworze jej, śledzi mnie też sasiadka z 3 piętra ze swoim psem, nie znosze zwierzat a ten pies ciagle po mnie skacze, a ona i jej ojciec chcą mi uprzykrzyć życie, śledzi mnie też listonosz, to samo co z dozorczynią, zmówili się, koniec zakupów przez allegro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×