Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbyś, ale rozczaruje Cię - to Ty jesteś frustratem, który maszcząc sie za niepowodzenia życia chciałby poderwać, wykorzystać i porzucić dziewczynę, a nie wychodzi mu n a w e t tak żałosna i sztampowa akcja...

 

Cóż... Musisz wymyślić sobie inny sposób na podbicie ego, po sieci rozsyłają dużo propozycji przedłużenia tego i owego, może tym razem to?

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Osobiste wycieczki proszę kierować na PW (i piszę to też do siebie :lol: ) bo nożyce pójdą w ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mianowicie do tego że siłą rzeczy kiedy wyjdę na ulice widze ludzi szczęśliwych,całujących się,czasami ludzie mi coś powiedzą....i to powoduje że wracam do poprzedniego stanu bo zaczynam znowu wierzyć w to że jestem okopny i tak wyglądam...zresztą czasami widok pięknej dziewczyny mnie już dołuje

No tak... ma dziewczyna zostawić swojego chłopaka i przyjść do Ciebie i chodzić z Tobą... bez krztyny inicjatywy z twojej strony... to skąd taka statystyczna ona ma w ogóle wiedzieć że ty na nią spojrzałeś, że ci się podoba, że w ogóle chciałbyś do niej zagadać... najpierw musisz dać coś do zrozumienia ;) I z tego co przeczytałem na ostatnich stronach w 100% popieram Twilighta i Jovitę zarówno co do ciebie jak i top23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Trzeba sobie okazję znaleźć... stworzyć... a taki prosty pomysł w moim przypadku... gdybym tylko chciał - w pracy przecież mógłbym wrzucić do kieszeni zabezpieczenie ze sklepu i tylko podejść do bramki kiedy by przechodziła taka z którą chciałbym zagadać... potem przeszukanie toreb z zakupami oczywiście z mozolnym przegrzebywaniem toreb (celowo powolnym) i zagadywaniem, i potem znów do brameczki... "oj niestety coś przeoczyliśmy" no i znów z powrotem :P i tak już by panna mnie nie zapomniała ;) ale na razie sobie nie szukam :P idź Darek na ochronę do sklepu... mówię poważnie bo wiem jak to dużo z czasem daje dla takiego jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... ochroniarz ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:58 am ]

PS. Darek ... gdzieś grzebałem po kompie i wpadłem na twoje zdjęcie które pomagałem Ci wrzucić na forum... no i coś mi się skojarzyło... były ochroniarz tam gdzie pracuję to bardzo podobny do ciebie z wyglądu gość... Dzisiaj przyszedł na zakupy ze swoją dziewczyną i wcale nie wyglądała na niezadowoloną... raczej nie mogła od niego wzroku oderwać... więc (nie będę owijać w bawełnę) przestań się pierdolić ze swoimi kompleksami i bierz się za siebie... problem jest WYŁĄCZNIE W TWOIM

N A S T A W I E N I U

mam to jeszcze większą czcionką napisać żebyś to zauważył? Może to co napisałem wreszcie dotrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym tylko chciał - w pracy przecież mógłbym wrzucić do kieszeni zabezpieczenie ze sklepu i tylko podejść do bramki kiedy by przechodziła taka z którą chciałbym zagadać... potem przeszukanie toreb z zakupami oczywiście z mozolnym przegrzebywaniem toreb (celowo powolnym) i zagadywaniem, i potem znów do brameczki... "oj niestety coś przeoczyliśmy" no i znów z powrotem i tak już by panna mnie nie zapomniała

Nie wiedziałam że faceci potrafią tak kombinować.... Jestem pod wrażeniem pomysłowości....

 

 

przestań się pierdolić ze swoimi kompleksami i bierz się za siebie

No to już jest powiedziane wystarczająco dobitnie! Myśle że nie tylko darek to zrozumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top23 ja mysle ze ty nie potrzebujesz dziewczyny tylko hormony Ci szaleja lepiej idz do tej agencji towarzyskiej bo z tego co piszesz to ty wcale nie szukasz bliskiej Ci osoby, tylko jestes mega sfrustrowany ze inni juz to robilli a ty masz 24 lata i nadal nic...Nawet jakbys kogos poznal a do sparw damsko meskich podchodzisz tak jak podchodzisz to tylko mozesz tym zranic jakos dziewczyne ,jesli takowa zwrocilaby na Ciebie uwage pozdrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top23 ja mysle ze ty nie potrzebujesz dziewczyny tylko hormony Ci szaleja lepiej idz do tej agencji towarzyskiej bo z tego co piszesz to ty wcale nie szukasz bliskiej Ci osoby, tylko jestes mega sfrustrowany ze inni juz to robilli a ty masz 24 lata i nadal nic...Nawet jakbys kogos poznal a do sparw damsko meskich podchodzisz tak jak podchodzisz to tylko mozesz tym zranic jakos dziewczyne ,jesli takowa zwrocilaby na Ciebie uwage pozdrooo

 

totez to walkowalam juz z nim ale nie pomaga on ma ograniczone myslenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta się znalazła. Sama dobrze wiesz jaka jesteś, zresztą sama to napisałaś. Niby taka szlachetna a przyznała się, ilu facetów skrzywdziła. Ja to przy Tobie jestem aniołkiem.

 

W innym temacie już napisałem, że spadam z tego forum, a wy dalej się oszukujcie, że wasi faceci są z wami nie dla wyglądu. Nie dajcie im d..y przez miesiąc to zobaczymy czy z wami zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kochani, po przeczytaniu powyzszych dyskusji nasowa mi sie jeden wniosek; jesli traktujemy innych przedmiotowo sami jestesmy podobnie traktowani. top23 musi dojrzec, dopiero wtedy spotka na swojej drodze kobiete ktora zwroci na niego uwage. kobiety podswiadomie wyczuwaja kim jest i na czym mu tak naprawde zalezy. a co z kobietami z ktorymi mialby nabierac doswiadczenia? przeciez to sa ludzie , to istoty ktore czuja. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sięzastanawiam,co by zmienć u siebie na zewnątrz żeby podobać się kobietom i samemu sobie..

No i doszłem na razie do wniosku że musze troche kilogramów spalić,nie wiem potem co jeszcze,mięśnie sobie wyrobić...

Z twarzą nic nie zrobie...

No a przede wszystkim musze zmienić swoje nastawienie....to może długo trwać ale musze to zrobić....

No i jeszcze jakieś ćwiczenia musiałbym uprawiać..<żeby schudnąć>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastawienie małymi krokami, a nabierze takiego rozpędu (zmienianie) że sam będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony. Swoja drogą, całkowicie niechcąc, tamten palant (którego można skwitować tylko słowami ''wyszło szydło z worka... spalony, spalony!") posłużył jednemu - zobaczyłeś skrajny przykład podmiotowego podejścia, a kilka osób wkurzyło się i przy okazji napisało dosyć dobitnie Tobie, co myśli o Twoim nastawieniu :lol:

 

Jestem pewien że Ci sie uda. Tylko nie spocznij na laurach, (i nie mam na myśli żeńskiego imienia w liczbie mnogiej)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica nie koniecznie musisz zrzucać kilogramy (w sensie żeby sie odchudzać i drastycznie gubić kilogramy), wystarczy że spalisz tkankę tłuszczowa i po częsci przerobisz ją na mięśniową (co nie jest takie łatwe, bo łatwiej jest budować sylwetke gdy jest sie chudym, ale jest to jak najbardziej osiągalne). Na początku możesz sobie ćwiczyć w domu, w necie jest sporo przykładów ćwiczeń z hantelkami, musiał byś też jeść sporo białka (piersi z kurczaka, ryż, Jovita sie na tym zna to coś ci doradzi:P) i mało tłustych żeczy. Po jakimś miesiącu mógł byś sie zapisać na siłownie (w sumie do razu też byś mógł, ale jak sobie potrenujesz w domu to już bedziesz troszke przygotowany).

Mój kumpel miał podobną posture do twojej. Też jakieś 190cm i ważył na pewno sporo wiecaj niż ty i po jakimś roku pracy (trzeba być wytrwałym) miał świetnie zbudowaną sylwetke (i nie był napakowany jak niektróre koksy z siłowni:) ) Na pewno lepiej byś sie czuł fizycznie i psychicznie pewnie też. Ja znów mam odwrotnie, jestem za chudy, mam szybką przemianę materii i w dodatku ostatnio wogóle nie chce mi sie jeść:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×